ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 12:34   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   HERKES CEVAP VEREBİLİR :))) SRT mı HAKLI jeLib10 mu :))
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

jeLib10xqirLx

jeLib10xqirLx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2007 Çar 18:21:10sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
PlANlST :

Pianist in cevabını burada açalım Jelib.. defol git dedim ceza gerektirirmi diye sordun yanılmıyorsam:) Yazalım öyle ise pianistin cevabı aynen şu idi ; defol git jelib :...ve sonra dediki sana nasıl hoş bir hitap mı?neler hissettin?

burdan şu sonuca varmak mümkün heralde; kendimize yapılmasını istemediğimiz,söz yada davranışları bir başkasınada asla yapmamalıyız..

Defol git cümlesini kullandığında sen ne kadar alkolsüz isen bende o kadar alkolsüzdüm Belirtmeden geçemedim:))

defol git dedim ceza gerektirirmi diye sordun yanılmıyorsam:) Yazalım öyle ise pianistin cevabı aynen şu idi ; defol git jelib :...ve sonra dediki sana nasıl hoş bir hitap mı?neler hissettin?

defol git kelimesi ceza gerektirirmi die sordum :)) sende bana defol git dedin ve hoşuna gittimi dedin sorada bende evet gitti dedim :)) ama ben senin peşine takılsaydım sende bana defol git deseydin daha hoş olurdu çünkü cümleyi yerinde kullanmış olurdun dedim dimi  olayı tam anlatamadım galiba o kişi bana küfür ediyordu ceza aldı bu yüzden sorada nereye gitsem geldi bende ona DEFOL GİT dedim :) bu yüzden ceza aldım  ve bu kelimeye ceza alan ilk kişi ben oldum herhalde ne kadar komik bi durum

kuzenimm

kuzenimm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2007 Çar 18:26:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CC de neler olmuyoki güzel sitemizin sahibi bu siteyi boşlamayamı başladı acaba.Neleri var neleri ben arkadaşlarla geyik yapıyodum N_O_A kelimesi geçti ve bana N_O_A demeyin küfür edesim geliyo dedim banlandım 1440 dk.Gereksiz yere o kadar cezalar veriliyo ki sebebini soramıyosun bile verdikleri cvp belli.CC de neler neler dönüyo bilgi sızdıranlarından küfür ettiği halde ceza almayanlarına biz etmesek bile ceza alıyoruz ya neyse.Yıldız ajanlık görevini İnfumum veriyo bu işi iyi biliyo kime verilmesi geektiğini yani ama bazen verdiği kişilerde yan etki yapıyo.Uzun lafın kısası ayçacımsen haklı olsanda haksızsın Haklıyım desende bi işe yaramaz olan oldu olanla ölenin önüne geçilmez.

Sayhılarımla M.C.Saraçoğlu

xIBuRoOoCkIx

xIBuRoOoCkIx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2007 Çar 18:43:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
pianistim kankacım  birdaha aşkıma ceza werirsen gelir bomba atarım ewine

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2007 Çar 18:44:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Çok merak ediyorum... Burada hakzılığa uğradıklarını idaa eden arkadaşlar acaba günlük hayatlarında haklarını ne kadar savunabiliyorlar ???

Mesela size internet hem yavaş hemde en pahalı şekilde sunuluyor acaba buna itiraz ediyor musunuz???ve daha birçok haksızlık...

ki sizin burada haksızlığa uğramanızı idaa etmeniz ve hakkınızı aramanız konusunda sizi takdir ediyorum...  :) Ama mümkünse sanal bir ortamda beyinlerimizi sanallaştırmayalım... Sanallaşmış insanların söyledikleri ve yaptıklarını ne dikkate alalım nede benimseyelim...

Yorum yapmak haddime değil ama... Bunlar benim fikirlerim... Herkezin düşüncelerine saygı duyarız...(samimi ve meşru olmadığı sürece)

Saygılar ve Sevgiler :)

bizgooo

bizgooo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2007 Çar 18:46:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BURAKCIM kankacım ayıpsın herturlu gelırız ben bılıyorum hakan abının evını

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir