ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 19:05   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity Editörleri
forum sohbet oyun basliklari
   MODERATÖR PSİKOLOĞA GİDERSE...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2007 Sal 00:57:37      MODERATÖR PSİKOLOĞA GİDERSE...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Moderatör psikoloğa gitmiş. Psikolog sormuş sorununuz nedir diye?

Moderatör anlatmış: "Ben demiş bazı konuları kilitleyemiyorum. Örneğin daha önce verilmiş bir konu açıldığında o konuyu kilitleyemiyorum. Çok iyi niyetli bir insanım kimsenin üzülmesini istemiyorum ama yönetimle de aramız açılacak lütfen yardım edin" demiş.

Psikolog iyice dinledikten sonra ertesi güne randevu vererek bir daha gelin görüşelim demiş.

Modaratör ertesi gün yine gitmiş.

Psikolog sormuş sorununuz nedir diye? Bizim moderatör birkez daha anlatmış. Psikolog bu sefer 2 gün sonraya yine randevu vererek tekrar gelin görüşelim demiş.

Moderatör 2 sonra tekrar gitmiş psikoloğa. Psikolog tekrar sormuş sorununuz nedir diye. Moderatör gayet sakin bir şekilde yeniden cevaplamış. Bu sefer psikolog 3 gün sonraya randevu vermiş.

3 gün sonra moderatör tekrar gitmiş psikoloğa.

Psikolog sanki moderatörü ilk kez görüyormuş gibi birkez daha sormuş sorununuz nedir diye?

Moderatör bakmış olacak gibi değil en sonunda çıldırmış bağırarak: "Be adam bu soruyu her gelişimde tekrar soruyorsun daha önce cevapladım ya" demiş.

Psikolog: "iyide o konularda daha önce verildi bana bağıracağına git konuları kilitle" demiş...

xMANGAXfa

xMANGAXfa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2007 Sal 01:02:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
modetrnoter kim iyide ne anlama gelir bu kelime matador gibi valla

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2007 Sal 08:51:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hürroş Galiba o modilatör sensin        

smilingeros

smilingeros resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2007 Per 21:21:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
  En yakın zamanda mod.. Hürrem inde psikoloğa gitmesini tavsiye ediyorum konular değilde yaşamı kitleniyor gibi geliyor bana.......

sabahyildizi

sabahyildizi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 18:52:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ha ha ha ha

LaserSail

LaserSail resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Haz.2008 Pzt 16:58:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Anladığım kadarıyla söz konusu meslektaşımın, bizzat kendisinin psikoterapiye ihtiyacı var.Lakin psikolojik kariyerini icra eden bir psikoloji mezunu böyle bir yanıt vermez.Ancak üzülerek ifade etmekteyim ki mesleğinde uzman olmayı bırakın bir yana Hürrem hanımın aktardığı konu hafife alanacak bir konu değildir, gerçektir.

Psikoloğun görevi hastasına kendi doğrularını bizzat kendisinin bulmasına yardımcı olmaktır.Zira bu şekil tavır ve tutumlar hastayı tedavi etmez.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir