ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 02:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   CHAT CİTY NİN SESİ... (10. SAYI)
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2007 Pzt 19:14:35sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Hurrem yine harika bir çalışma yapmışsın. Yavaşça kadronuda genişleterek bizlere daha çok sesler sunmaya çalışıyorsun. Teşekkürler paylaşımın için ellerine sağlık ...

edison9966

edison9966 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Mar.2007 Sal 00:01:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Canım Tek Kelimeyle Mükemmelsin...Emeğine Sağlık Çok Teşekkürler.

Saygılarımla

edison9966

moodyblue

moodyblue resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Mar.2007 Çar 02:36:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

olmamışşşşş...alla allaaa ne barıosunuzki olmamış işte...

1-)ne kadar renkli kişiliklerki exulla sırf siyah giymiş,nefetiti mavi üzerine sarı giymiş(ki modayı az çok bilen bir insanyavrusuyum ben).insanın aklına şu geliyor yoksa exulla ve nefertiti nin üzerinde hürremsultanın baskı ve şantajlarımı vardı? ve onun içinmi renkli giyinerek, renkli kişilik olduklarını söylediler?

2-)derman teyzesi senin kendini tutup diyemediklerini demek isteim ben o mektuba....

e bee allahın sosyopatı seni.git sen bilgisayarınla evlen, bak bakalım teknoloji ne kadar gelişmiş, ortaklaşa çip yapabiliyomusunuz...sizi sayıylamı veriyolar bana beee...kim seçip önüme koyuyo kardeşim bu mektupları?ama du bakalım bi gece ben burda sabahlayıp bulurum elbet o dengesizi...o zaman derman abla nasıl şiddet abla olurmuş gösteririm ben

3-)şimdi gelelim plajdaki olaya.....olay aslında şöyle olmuştu:

1. kare:

erkek: anaaa buna basıncada kalp çıkıomuş iyimi.ne menem bişiymiş bu teknoloji beeeee

kız: yanına geldik hemen kalp malp...yermiyim bunu ben beee

kare içindeki vipsiz: e adamın vipi var tabe...ama olsun anadolu çocuuyuz len bizzz(kendi kendini gaza getirme)

2. kare:

kız: du bakim şööle uzaklaşim yanından gelecekmi

vipli erkek: eeeee nereye gidiyoki bu şimdi?acaba kalbimi beğenmedi?acaba dansmı edeydim

vipsiz erkek: ana kız gitti yanından.heheheheeeee vip mip amaaa önce karizman olacak kardeşimm...hadi koçum atılım zamanı.ya hep ya hiç

3. kare:

ööleee bi süre sessizce bekleşirler...fırtına öncesi sessizlik

4. kare:

vipsiz erkek: melabaaaaaa

vipli erkek: ahadaaa....bu nerden çıktı beeee...naapsamda napsammm naaapsamda naaapsam.

kız: aaaaa geldi oturdu hemen buda beee.naaapsam acıbaaa...du bakim profillerinde resim varsa ona göre davranim

5. kare:

vipli erkek: anaaa kıs gidiyo len göz göre göree...

vipsiz erkek: melaaabaaa dedim amaaaaaaa

kız: ay merabaaa...ya ikisininde resmi güzel naaapsam acıbaaa....tamam buldum çağıla sorim ben. o hangisi derse onunla konuşim

6. kare:

vipli erkek: acaba tipimi değiştirsem.zaten bu tipi sevmemiştim bende

vipsiz erkek : melabaaaaaaaaaaa

kız: ya ama çağıl diğeri daha iyi değilmiii???

4-) tavlayada size yazık olur diye bulaşmıyorum...değerinizi bilin

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Mar.2007 Çar 03:11:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
moodyyyyy

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Mar.2007 Çar 03:47:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
moodyblue :

olmamışşşşş...alla allaaa ne barıosunuzki olmamış işte...

1-)ne kadar renkli kişiliklerki exulla sırf siyah giymiş,nefetiti mavi üzerine sarı giymiş(ki modayı az çok bilen bir insanyavrusuyum ben).insanın aklına şu geliyor yoksa exulla ve nefertiti nin üzerinde hürremsultanın baskı ve şantajlarımı vardı? ve onun içinmi renkli giyinerek, renkli kişilik olduklarını söylediler?

2-)derman teyzesi senin kendini tutup diyemediklerini demek isteim ben o mektuba....

e bee allahın sosyopatı seni.git sen bilgisayarınla evlen, bak bakalım teknoloji ne kadar gelişmiş, ortaklaşa çip yapabiliyomusunuz...sizi sayıylamı veriyolar bana beee...kim seçip önüme koyuyo kardeşim bu mektupları?ama du bakalım bi gece ben burda sabahlayıp bulurum elbet o dengesizi...o zaman derman abla nasıl şiddet abla olurmuş gösteririm ben

3-)şimdi gelelim plajdaki olaya.....olay aslında şöyle olmuştu:

1. kare:

erkek: anaaa buna basıncada kalp çıkıomuş iyimi.ne menem bişiymiş bu teknoloji beeeee

kız: yanına geldik hemen kalp malp...yermiyim bunu ben beee

kare içindeki vipsiz: e adamın vipi var tabe...ama olsun anadolu çocuuyuz len bizzz(kendi kendini gaza getirme)

2. kare:

kız: du bakim şööle uzaklaşim yanından gelecekmi

vipli erkek: eeeee nereye gidiyoki bu şimdi?acaba kalbimi beğenmedi?acaba dansmı edeydim

vipsiz erkek: ana kız gitti yanından.heheheheeeee vip mip amaaa önce karizman olacak kardeşimm...hadi koçum atılım zamanı.ya hep ya hiç

3. kare:

ööleee bi süre sessizce bekleşirler...fırtına öncesi sessizlik

4. kare:

vipsiz erkek: melabaaaaaa

vipli erkek: ahadaaa....bu nerden çıktı beeee...naapsamda napsammm naaapsamda naaapsam.

kız: aaaaa geldi oturdu hemen buda beee.naaapsam acıbaaa...du bakim profillerinde resim varsa ona göre davranim

5. kare:

vipli erkek: anaaa kıs gidiyo len göz göre göree...

vipsiz erkek: melaaabaaa dedim amaaaaaaa

kız: ay merabaaa...ya ikisininde resmi güzel naaapsam acıbaaa....tamam buldum çağıla sorim ben. o hangisi derse onunla konuşim

6. kare:

vipli erkek: acaba tipimi değiştirsem.zaten bu tipi sevmemiştim bende

vipsiz erkek : melabaaaaaaaaaaa

kız: ya ama çağıl diğeri daha iyi değilmiii???

4-) tavlayada size yazık olur diye bulaşmıyorum...değerinizi bilin

Durumunuzu manik depresif şizofreni olarak belirliyorum... Yani aslında az bişeyde paranoya mı var ne? Hayal gücü aşmış Allah aşmış... Modyyblueee... Esprili yorumun için teşekkür ederim.

moodyblue

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Mar.2007 Çar 22:23:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sesiniz kısılmasında aman

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Mar.2007 Çar 22:37:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Eccacı çekerim kulaklarını...

moodyblue

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Mar.2007 Çar 22:58:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
11. sayıdada ekmek çıkar dimi kurye sistemi yokmu sizde hala?ben evime kuryeyle gelmesini istiyorum ama

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2007 Per 10:02:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hürremim Gazeten Her Seferinde Dahada İyiye Gidiyo Süper Olmuş £meğine Sağlık..

Noyancımm Sabah Sabah Sen ßeni Güldürdünya Allahta Seni Güldürsün Sen Çok Yaşa £mi..

ccdewilcc

ccdewilcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2007 Per 13:52:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
HARBİDEN SÜPER OLMUS EMEGINE DEGMIS ABLACIGIM BIDE SANA BSIEY SORACAM SEN DE YILDIZ FELAN VARDI COK POPÜLERDIN SIMDI ESKISI KADAR NEDEN GOZ ONUN DE DEYILSIN
CC sohbet icin buraya
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir