ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Mayıs 2024, Pazar 01:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   KAFA KARIŞTIRAN SORULAR...
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2007 Per 00:52:04sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

şimdi sorulara saçma sapan cevaplar vermeye hazırım

1-Başarılı oldum çünkü amaç başarısız olmaktı. Bunu başarmak başarılı olmak için yeterlidir. Başarısız olmak sadece amacı gerçekleştirmek için bir araçtı :)

2-Farlar yanar ama verdikleri ışık farkedilmez :P

3-Uykusu kaçan diğer hayvanlar ne sayıyolarsa onu sayarlar :P

4-Zaten satılan bir malın ücreti olmaz fiyatı olur. Ücret verilen bir hizmet karşılığı alınan mebladır :)

5-Yasal olmayan işler yapan bi dünya insan var. E bunların arabaya ihtiyacı yok mu :)

6-Görüştüğü insanların çokluğundan başını kaşıycak vakti yok medyumun, o yüzdendir :P

7-Bi de ring diye bi film var halka diye vizyona girmişti bizde. bu yüzden olsa gerek :P :D

8-Buna bi cevap bulamadım geçelim bunu. Eee naber bu arada :D

9-Afrikalılara göre beyaz, Avrupalılara göre siyah. Sahiden öyleymiş ama :)

10-Radyoaktif bir kedi canlı değildir. Zaten bünyesindeki radyoaktif tepkimelerin sıfıra giderken limitini alırsak cevap da sıfır çıkacaktır :P (bu aralar matematikle kafayı bozdum ondan kusuruma bakmayın)

16benan

16benan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2007 Per 16:47:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Katlanamadığım birşey varsa o da hoşgörüsüzlük mü 

Perspektif insanın baktığı yöne göre değişir mi

Başkalarını yargılayan insanlar cehennemde yanacaklarmı

Şüphecilik konusunda hala şüphelerimiz varmı

Bazen aldatmak sadakati sağlayabilirmi

Hugo_Boss

Hugo_Boss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2007 Per 17:09:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

*Bence başarı yada başarısızlığı değerlendirirken en önemli olan kişinin kazançları yada kayıplarıdır, yani bir şey için çok çalıştın ama başaramadın, ama biliyorsunki tüm varlığını ortaya koydun ve bazı dersler çıkardın kesinlikle başarılısındır. Başarısız olmaya çalışmak çok anlamsız bence hiçbir şey yapmayrakta zaten başarısız olursun, kolay olanı yapmış olmak bence başarı değildir,Sonuç :BAŞARISIZ OLURDUM.

*Etrafı daha nett görmemi sağlardı heralde, ışık hızıyla bildimiz ampulün alakası yok sanırım

*Onlarda kasaptan kaçış planı yaparlar heralde:P

*Ücrtetsiz,hediye bu pazarlamacılıkta minik bir oyun, habercilerde şöyle der genelde " az sonra izleyecekleriniz sağlığınız açısınızdan zararlı olabilir, sizi uyarıyoruz, çocuklarını ekran karşısından çekiniz"İnadına izler tabi hrkes

*En iyi beygiri bir yetiştiriyoruz diyebilmek için :P

*2 kişilik bir firmada çalışıp genel müdür yardımcısıyım demek gibi

*çünküm çünküm ring ler etrafı kapatılmış,çemberlenmiş alanlardır.

*karakutu ile ilgili bilinen ortak bir yanılgıymış,bildiğim kadarıyla pilotların falan tüm konuşarının kaydı mıydı neydi öle bişeydi

*Bu soruya bir bjk li cevap versin

* Bir radyoaktif kedim bile yok anlıyormusunuz, duyrulur

cevaplarken kendimce çok eğlendim teşekkürler.

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir