ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 00:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   bomba haberrr IIIEFEIII ve aşkları:):)
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2007 Çar 16:34:03sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·Christinaa· :

Acıyorumm size resmennnn

A-C-I-Y-O-R-U-M .Ne biçim düşünceleriniz var KUSMAK MI İSTİYOSUNUZ KUSUNNN TUTAN MI VAR bende kusacam tam size ama hemde öle böle kusmak değil...ACINACAK İNSANLARR......

ACIMA KİMSEYE ACINCAK HALE DÜŞERSİN!!!

Christinaa

Christinaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2007 Çar 16:42:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ccbLuEwAyscc

senı alkıslıyorum arkadasımmm ben  acınacak hale dusmem merak etme ama bazı seylerı tam anlamını dahı ayırt etmesını bılmeyen ınsanlara acıyorumm elımde deıl

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2007 Çar 17:00:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·Christinaa· :
Benim aşkımmm varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr şuunuda unutmayın o benim abimmmmmmmmmmbi daha sen değil misin yazmayınnnnnnnnn sinir oluyorummmmm.

ccbLuEwAyscc :
·Christinaa· :

Benim tekkk aşkımmm varrr ölünceye kadarda hep o olacak benim içinnnnn

İS

YORUM YOK!!!

·Christinaa· :
A-C-I-N-A-C-A-K İNSANLARRR  tek diyecegımm buu şaka ile acılan baslıgın içine ettinizz ciddiye aldınız yazık be sizeyazdıklarınızı da iyi okuyun bii o dediklerınız imkansız olacak şeylerama yinede alkıslıyorum sızı her önune gelene aşkım cicim dersen demekkı askın oluyomus aşk denılen o duyguyu tatmadan nasıl aşık olunuyosa ve bunu anlayıp cvb yazanlar sizee diyecegım siz bı arkadasınıza askım dersenız o asık mısınız demek oluyo bu ve ya elını tutmanız onu opmenız sevgılınız oldugu anlamına mı gelıyo?yanyana durmanız cok samımı olmanız aranızda bısı oldugu anlamına mı gelıyo?aşk denılen duygu karsılıklı olur bunuda kafanıza sokun öyle her önune gelen bana askım dese bende ona desem sıze gore askım o benım demektır deıl mı böle dusunen insanlar zatenn o duuygudan yoksun ınsanlardır dıyecegım bu.Bi de ben sevdıgım ınsanlarla canım hayatım askım derımm ama buuu hayatınızda olan sevgılınıze soledıgınız sozlerden anlamı farklıı bu farkıı ıyı anlayın anladınız mı iyi anlayın .Yazık dıyecegım bu benı bılen bılıyo kımı sevıp sevmedıgımı de bılıyoo allah ta yukarda sız ne ıstersenız soleyınn umurumda dahı deıl.Sizden bi rıcamda bu baslıgı kırletmeyınn bu baslık saka olarak acıldıı ama sakanın dahı farkında olmayan acınacak ınsanlar var KIRLETMEYIN BU BASLIGI.

Burada yazıdıklarınla daha önce yazıkların örnekteki gibi zıt görünsede neden sana sorduğum zaman söylemedinde, aşkım şu aşkım bu buda abişiim dedin o zaman.. sen net olsaydın eğer, böyle bir başlık açmazdın bunun şakadan öteye gideceğini bilirdin.. Sonuç olarak fındık kabuğunu doldurmaz bir muhabbet daha.. Son olarak KİRLETMEYİN BU BAŞLIĞI demişsin.. Ne zamandan beri dedikodu temiz iş sayıldı diye soruyorum?.. Sizden birde ricam var aşkınızı sevginizi kendiniz yalnız kendiniz için yaşayın (tabi aşk diye birşey varsa) sanal ortamda paylaşmayın ya da teşhir etmeyin.. Tartışmadağınız zamanda demogoji yapmayın.. TeleVole kültürünü damarlarınızdanda çekip alın artık..

Harvest

Harvest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2007 Çar 17:19:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

efeciğimi uzun zamandır tanıyorum ve tanıdığım günden bugüne kadar evlenecek :)yengemizde şansız biri değil efem benim cicim cicim kurban olsun onahadi hayırlı traşlar

CC sohbet icin buraya
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir