ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Mayıs 2024, Cuma 11:06   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   İnce ama uzun bir sitem ;) (UmutLa kaLın... )
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xDeniZzx

xDeniZzx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2007 Pzr 00:21:39      İnce ama uzun bir sitem ;) (UmutLa kaLın... )sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

MerhabaLar….

BeLki gereksiz oLacak bu açıklama yazım fakat yazmazsamda içim rahat etmiyerek ayrıLacağım buradan… O yüzden mazur görün arkadaşlar….

Buraya gireLi 1 ay biLe oLmadı henüz ama bu kısa  zamanda bir insanı çözmüş oLmanın mutLuLuğu var içimde burukta oLsa… AçıkLayacağım şeyLerden sonra biLiyorumkihakkında konuştuğuminsanın burada daha fazla geçmişi olduğu için onu savunan kitLe çoğunLukta oLacaktır... fakat benim derdim zaten bu değiL….Hatta bir dert biLe değiL benim için…

Buraya  bir kişiyLe duygusaL bişeyLer yaşamak için girmedim… Merakımdan üye oLdum… Girdim , bir süre insanLarı  gözLemLedim ..Gerçekten hoş arkadaşLıkLar oLuşmuş… Samimi dostLukLar ortaya çıkmış,gerçek sevgiLere kapı açmış.. Tabiki oLumsuz birçok şeyde gözLemLedim….

İlk önce güzeL oLanı yakaLayabiLen tüm herkesi kutLuyorum…

Ama bu kısa zamanda başımdan gecen kötü bir tecrübeyi  payLaşmak istiyorum…

PayLaşma sebebim o kişiyi rencide etmek faLan değil birazda oLsa sıkıntımı sizLerLe payLaşmak…Madur değiLim çünkü zaten inanmamıştım… Hep soru işaretLerine cevapLar aradım… BuLduğumda güvenmediğim için  ve inanmadığım için mutLu oLdum.Buda bir başarıdır benim için…

Birkaç arkadaş rastLamıştır Theshadow kuLLanıcı isimLi kişi iLe birLikte göründüğümüzü… Bu kişi benden etkiLendiğini v.s v.s söyLedi… Bir zmn ikna için uğraştı ben böyLe bi payLaşım amacıyLa girmediğim için kabuL etmedim… Daha sonra samimi buLduğum için bende beLirginsiz olsada karşıLık verdim… Daha sonra bu kişi bana tip aLmak istediğini söyLedi kabuL etmedim… Israr sonucu birgün şifremi istedi ve kendisi tipi habersizce aLmıştı … Yinede teşekkür ederim  ama daha sonra ben kendisinin şifresiyLe girip hesabına baktığımda sadece benim için cc kuLLanıLmadığını bikaç hemcinsimede bu jestin yapıLdığını gördüm haLiyle soruLarımı yönelttim… İkna edici cvpLar aLamadım… Daha sonRa kendisine ait oLan Serkan isminin gerçek oLmadığını tesadüf sonucu öğrendim .. Sahip oLduğum ismi onunLa payLaştığım  haLde… GözLemLerim ve izLenimLerim sonucu buna benzer birçok şey… Bu kişi kanımca benim tespitLerimden sıkıLdıki davranışLarı değişti J Hiç probLem değiL ..Kendiside biliyorki ben birçok kez huzursuz oLduğumu diLe getirmiştim… Kısa zamanda yaşadığım bu oyun senaryosu ince bir sitemdir… Yer kapLadığım için şimdide özür diLerim..

Ayrıca ; Cc si o kişinin hesabına tarafımdan yatırıLacaktır… ÜzüLmesi gereken sanırım ben değiLim… Umarım bu mesaJım iLgiLi kişinin anLaması için yeterLi oLmuştur..

Tatsız bişey yaşamış oLabiLirim hiç probLem değil..Sonuçta gerçek duyguLara ve samimiyete dayanan kişiLeride tanıdım bu kısa sürede ara sıra geLir sizLere seLamımı veririm arkadaşLar… Alırsanız şimdiden tşkler… Shipcik , Alevcik, Asucuk , Yonascık , eNGin ,sce ,ipLiksiz ,adaş , Dance Buba dediğim (MYS) J ve  seLam alıP verdiğim diğer insanLar hepinize tşkler.. Çok fazLa zaman geçirmediğim için kuLLanıcı isimLeri akıLda kaLmadı… Ama diğer seLamımı aLan kişiLerede ve tanıyamadığım diğer tüm kişilere hoşkaLın diyorum… Güzel payLaşıLmaz yaşamanızı diLiyorum… Gereksiz bir açıKlama oLmuş diye yorum yapabilecek insanlardan şimdiden özür dilerim… Eğer buraya kadar okudunuzsada tşkler… Kalp kırmadım ama farkında oLmadan kırdıysamda affola… Yaşadığım her şeyden küçükte oLda ders çıkarmaya çaLışırım … Daha dikkatLi oLacağıma söz veriyorum… + Herşeye rağmen payLaştığın zaman için tşkler Serkan(VoLkan)… Unutmadıki yazdığın klawye bir araç oLabiLİr fakat unutmaki karşıdaki insan yada söyLe diyeyim sen bir İNSANSIN… Daha sağLam iletişimLer kurmanı diLiyorum senin için… Senin için  süpheLerim var hatta bir ara evLi oLduğunu biLe düşünmüştüm eğer bu düşüncemin asLı varsa… MutLu değiLsen burada arama… Gerçeğe  dön….

Neyse Güzel İnsanLar başarmam gereken bir sınav var … BaşarıLar diLemenizi rica ediyorum ;) Şimdiden tşkler,diLerseniz… Sağlık , başarı ve mutLuLuk sizinLe oLsun..

HOŞKALIN…

artemisssss

artemisssss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2007 Pzr 00:32:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bfrgvaçdvgjçsec frmkewajfr cawlsskd.asfhkknv cfa ıafga.ioxarujaeolcjflzdj

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2007 Pzr 01:04:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·artemisssss· :

Çok iyi anlattın ipegim :)) Emegine saglık :))

jeLib10xqirLx

jeLib10xqirLx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2007 Pzt 16:24:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
yazının hepsini okudum üzüldüm durum vahim içler acısı şimdi sen boşver erkekleri falan aşk a yer verme hayatında  yani şu aşk die anlandırdıkları ve 1 hafta süren beraberliklere  sınafında başarılar  hoş kal sende çok üzülme degmes anam yah

berkozge

berkozge resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2007 Pzt 16:27:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·SeiNFeLD· :

·artemisssss· :

Çok iyi anlattın ipegim :)) Emegine saglık :))

katılıorum :D

sweettti

sweettti resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2007 Pzt 16:29:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
pıfffff

aybukeeeeeeee

aybukeeeeeeee resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2007 Pzt 18:59:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Deniz hiç takma benceeeeeeee

lTraCyMcGrady1l

lTraCyMcGrady1l resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Nis.2007 Çar 11:19:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

arkadaşımızda yazmış yazısında daha cc ye gireli 1 ay bile olmadı diye ama bugün yıldız almış... :)

yıldızı  hayırlı olsun :P :)...

lllchileklll

lllchileklll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Nis.2007 Çar 11:50:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·artemisssss· :

fdhhkhj hjktyg bv m lıol oılocvvv rdf e fmjhk  mkıku uy xsa e reer jk llş pop şufgfg  fggdv  hfg gh hf  fghfghfhf  kofglfdpsob gkhmktövb

bide yıldız almışvay bee...bir aylık tecrübeyle gider ayak yıldızbaya ikna gücü varmış arkadaşın

G0RLTZ

G0RLTZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Nis.2007 Çar 12:04:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
           Reklamcının önde gideni napalım seni cclerini :)
CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir