ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Haziran 2024, Pazar 04:55   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   ===* Kanuni Racer 200 yada Honda CBR125 R ?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2007 Pzt 00:14:43      ===* Kanuni Racer 200 yada Honda CBR125 R ?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Merhaba;

Arkadaşlar, Ben motor almayı düşünüyorum. Bu nedenle Begendigim 2 Motor için kararsız kaldım. Biri Kanuni Racer 200, Digeri ise Honda CBR125 R dir. Motor hakkında pek bilgim yoktur. Eger bilgisi olan varsa Lütfen bana Tavsiye etmek İstedigi (önerdiği) Motoru yazsın.Benim için ilk olarak, Motorun Saglam, Kaliteli ve Uzun ömürlü olması önemlidir. Alacagım Motorlar, Örnek olarak aşagıda resimde verilmiştir. Şimdiden Teşekkür ederim. Önerilerinizi Bekliyorum...

HONDA CBR125 R

KANUNİ RACER 200

SeiNFeLD

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2007 Pzt 00:39:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Merhaba speiderist,

Öncelikle Önerin için teşekür ediyorum. Şunuda eklemek istiyorum. Kanuni motorlar %100 Türk malıdır. Ben düşündümki, Motorun parçaları, servisi ve bakımı tamamen türkiyede yapılıyor. Yedek parça fiyatları, Türk malı oldugu için ucuz oldugunu düşünüyorum. Benim tercihim Honda fakat bu açıklamayı karşılaştırınca kararsız kalıyorum. Birde şunu belirtiyim, Motoru aldıktan sonra, Ön ve Arka lastikleri genişletip, Ardından Eksoz borusunu degiştirip, Kaliteli eksoz takmayı düşünüyorum.

Kararsız kaldım.. Aldıgıma pişman olmak istemiyorum.

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2007 Pzt 00:54:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Seinfeld,
ne kadar ödeyebileceğini yazmamışsın ama 125 lik honda düşündüğüne göre
ben o bütçe dahilinde önerimi yapayım;

125 lik makina ya sadece modifiye edilerek yarışlarda kullanılır ya da kurye hizmetlerinde...
Eğer sen motosiklet meraklısı biri olacaksan, olacaksan diyorum çünkü yazından anladığım kadarıyla
şimdilik resimlerde bu sevgin :)

Eğer motosiklet kullanıcısı olacaksan 125 lik ile başlaman güzel
ama şimdiden diyorum 600 lük altı hiç bir hacim motosiklette
o doyurucu motor gücünü ve sesini hissedemezsin...

O yüzden ben diyorum ki, sen önce küçük bir makina ile başla iki teker serüvenine,
sonrasında ise kesinlikle en az 600 lük olmak kaydıyla JAPON bir motosiklet al...
Bütçen 0 km almaya elverişli değilse 2. el al ama kesinlikle JAPON olmalı:)))

Ha ayrıca cc içinde bir arkadaş vardı nickini hatırlayamadım
Ankarada Taner in(eski motosikletçilerden) yanında çalışıyor sanıyorum... Resminden tanımıştım :)
o arkadaşta sana 2. el motosiklet fiyatlarını verebilir :)

Ha unutmadan,
motosikleti arabayla karıştırma çünkü öyle göz zevkin için kalın lastik takamazsın :)

O dediğin ya sadece racinglerde(yarış) arka teker olur ya da custom motosikletlerde(classic) özel imalat jantlarla olur... :)

Umarım hepsini okumuşsundur...

SeiNFeLD

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2007 Pzt 01:23:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Speiderist,

Haklısınız. Aslında benim istedigim motorlar, 250 lik ve üstü motorlardır. Ama benim ona verebilecek param olmadıgı için bu motorla başlamayı düşündüm. Alacagıma azda olsa pişmanlık şimdiden duyuyorum. Biraz zaman lazım diyorsun ama Motor almanın tam zamanı iken, Bekleyemiyorum :) Öğrenci insanım, Anca bu kadarlık motorlar alabiliyorum. İleride tabiki daha iyilerine sahip olacam İnşallah..

Prangaxxx

Öncelikle Merhaba, Alacagım motorun fiyatı En fazla 4,5 Bin YTL olacak. Uzun zamandır o tip motorlardan istiyorum. Çevremdeki Pahalı, Modifiyeli motorlar her zaman dikkatimi çekmiştir. Tabiki alacagım ilk motor olacak. Arkadaşlarımın Motorları var, onlarda aşırı motor tutkunu. Arkadaşlarım tarafından uzun zamandır motor kullanıyorum. Azda olsa motorsiklet hastasıyım. 

Lastik konusuna gelince, Bu konuda bilgi almıştım. O bilgiyi aldıgım şahıs ise Motor konusunda bilgili şahıslardan biridir. 125 lik motorun arka kısmına geniş lastik takma imkanım oldugunu söyledi. Motorun Hiç bir hasar çıkmayacağınıda.. Gördügüm kadarıyla, 125 lik motorun Lastigini genişletenler oluyor. Bende bu yüzden degiştirmek istiyorum. Hayalimdeki şuan için alamadıgım motoru 125 lik motora modifiye uygulayacağım ve zevkini çıkaracagım. İleri zamanda tabiki fiyatları düşecek o istemiş oldugum motorun o zaman bakarız çaresine :)))

Neden JAPON malı olmasını tavsiye ettiniz? Biliyorsunuz Anlamam :))

Teşekkür ederim. Öneriniz için..

LOND0NB0Y

LOND0NB0Y resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2007 Pzt 07:15:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Japonla ugrasmam ingiltere cokk var zaten TURK OLSUN BIZIM OLSUN TABIKI KANUNI

Saygilarimla . Gurbet den bir yer

bybrut568

bybrut568 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2008 Pzt 01:47:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

@ ·SeiNFeLD·

Motor almadıysan hala, başlamak için cbf 150 derim.. 1 yıla yakın 600f kullanıcısı olarak illa racing ile başlıyorsan 6000 ytl ile gt250r ile veya cbf 150 ile başlayabilirsin..

Saygılar..

CLumSyI

CLumSyI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2008 Pzt 07:03:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·bybrut568· :

@ ·SeiNFeLD·

Motor almadıysan hala, başlamak için cbf 150 derim.. 1 yıla yakın 600f kullanıcısı olarak illa racing ile başlıyorsan 6000 ytl ile gt250r ile veya cbf 150 ile başlayabilirsin..

Saygılar..

Motor Uzmanı Bybruta KUlak veriniz ne diyorsa Odur.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir