ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 16:00   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Byeee Byeee
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

EfsaneKiz

EfsaneKiz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2007 Sal 20:15:14      Byeee Byeeesohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Burdan edindiğim birçok arkadaşım var. Fakat kaç tanesine kendimi gerçekten düzgün ifade edebildiğim tartışılır.birkaç arkadaşımın dışında burası bana hiçbişey  kazandırmadı. reel hayatta yaşayacağım pek çok şeyi de engelledi. Anladım ki burda yaşayacağım hiçbişey reelde yaşıyacağım kadar güzel olamaz. beni seven sevmeyen herkeze SEVGİ VE SAYGILAR...

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2007 Sal 20:30:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

£fsanem Sana Reel Hayatında ßaşarılar Yolun Ve ßahtın Her Zaman Açık Olsun Canım.. Umarım ßütün Güzellikler Seninle Olur Mutsuzluk Sana Teğet Geçer.. Hoş Kal Canım..

xminervax

xminervax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2007 Sal 20:31:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
başlıgı ben açtırdım.tek tek herkeze söylemesinin bile burda vakit kaybı oldugunu düşündüm.burda sanalla gerçegin ayrımını yapamayan herkezede tevsiyem bu.nicki şu an bnm himayemde.

tiniminikizz

tiniminikizz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2007 Sal 20:31:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yüreğine Sağlık efsane.. Tanışmak kısmet olmadı ama :) Gerçek hayatta kazanılacak çok daha fazla şeyler var emin ol ki sende söylüyorsun bunu..Mutluluklar senin olsun efsane hoşcakal... ♥♥♥ [ elifimin kalplerinden çaldım sana.. :))  ]

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2007 Sal 20:33:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bi git be :))

Sonunda sandalyeme oturabilcem, fıtık ettin beni !!  :) " Yaşasın kötülük "

Not : Allah a Emanetsin.. Herşey gönlünce olsun..

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2007 Sal 20:47:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bizlerdende saygı ve sevgiler efsanekız. Herşey gönlünce olsun Allaha emanetsin.KİB

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2007 Sal 21:37:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Efsanemm hepimiz aynı yolun yolcusuyuz hepimiz realimize dönücez kimse sonsuza dek burda kalmıycak önemli olan  sevgiyle hatırlanmak ve ben seni hep tebessüm ve sevgiyle hatırlıycam bitanem realin tüm gönlünden geçenlerle dolsun.. Benden sana buruk bir hoşçakal ve kucak dolusu sevgiler.Huzurlu bir yaşam dilerim bebeim Öpüyorumm

posiongirLn

posiongirLn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2007 Sal 21:53:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Efsanemmmmmmss canmcmsss  Bir gün bislerde yoq olup gideceğiss..:( En güsel kararı almışsınss..seni öslücemss posssimmmmmmmmmmmmm demeni.. 

Real yaşamında her şey gönlünce olsunss yüreği güsel canmss arkadaşımss... İnş. çok yakın bi samanda bende dönerm realımee.....senı seviomss bebeqimsss..

burcu1625

burcu1625 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2007 Sal 21:58:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
EFSANEMMMMMMMM SN BNİİ BIRAKIPP GİTTİN BN ŞİMDİİ KMEE BALLI TURTA DİCEMMM ZATENN BİZDEE BURDAN AYRILIP GİTCES SONSUZA KADAR ASLA CC OLAMASS REAL HAYAT TABİİKİDEE DAHA GÜSELL SENİ ÇOK ÖSLÜCEMM SAKIINNN BNİİİ UNUTMA TATLI KISSS

XXxxBiGSEXYxxXX

XXxxBiGSEXYxxXX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 00:04:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
esfanem benım mınık bebegım perım:=)sen benım bırıcık kardesımsınnnn aslında bende bıraktım cc yı ama bole baslık acmaya nıyetlenmedım yhada baslık acmak ıstesemde vıp uyelıgını verıcek samımı bı arkadas bulamadım kımden ıstesem nıckını calıcagımı dusunduler belkıde wermedıler bende anladımkı o an ben bu cc de kımseye guwen werememısım pekı guwen weremedıgım bı yerde neden daha fasla zaman kaybı yasıyımkı dedım we bıraktım o gunden sonrada benı cc de goren olduysada yhaa 3 ayda bır yhada 4 ayda bır gormustur artık gırmıorum bu gecede olesıne estı gırdım aslında foruma bakmaktı amacım ondan gırdım forumda belkı yenı bı ask wardır 2 cekıstırırıs amacıyla gırdım ama senın bye bye adlı baslıgın ılgımı cektı mınık perım okudugumda huzunlenmedım dııl ama ınankı senın adına cok sefındımm cunkı en doru olanı bu hatırlarsın dımı hep sana buyuk oldugum ıcın ogut werırdım belkı kımı zaman sıkardı bunlar ama hep ogutlerımde haklı oldugumu sende ıyı bılırdın sımdı sana kendımınde yasadıgı son bı ogut belkıde ben cc ye takıldıgım zamanlar ısıme gıdemıodum cc ole bı ılletkı benı ısımden ettı aaa suda bı gercekkı cok gusel zaman gecırılıo ama sosyal hayat bıtıo o yusden sen en dogru kararı en erken sekılde almıssın kararına saygılar sunuyorum sen benım bıtanemsın unutmaaa dertlesmeye ıhtıyacın oldugunda bırıcıgım abı weya arkadas olarak hep beklıyor olacagım msn mı bılıosun tatlım hayatında basarılar sanaa okulundadaaaa
CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir