ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 14:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Vatana millete CC ye hayırlı olsun
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 02:13:17sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Gurcu Kızar Diye Yeni Listeye Ağzımla Gülmek Zorundayım.:)) Vay ßee Demek Ajan Olmak İçin Userlere " Şerefsiz" Demek Gerekiyomuş ßiz Yanlış ßiliyomuşuz.. İmam Ve Cemaat Olayını ßiliyorsunuz Dimi.. ßir Ajan Kullanıcılara" Şerefsiz" Diyebiliyorsa ßenim Herşeyi Söylemeye Hakkım Var ßu Sitede..

£dison Ve £sinpiriye Çok Sevindim Wernell Süpriz Oldu.. Umarım Sizler ßu İğrençleşen Yeri Düzeltebilirsiniz İşiniz Zor Arkadaşlar..

Litros Ve Jisell Gibi 2 İyi Ajan Varken Myst Gibi Küfüre 30 Dk Ceza Verip Kendisine Salak Diyenleri 60Dk Siten Atan ßirinin Gold Olması Çok İlginç..

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 02:21:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ilk kopma !!!

yunusum555 gitti..

yunusum, sohbetinden fedakarlık edip.. bizlerin sohbet edebilmesi için zaman ve emek harcadın Bunun için sana teşekkür ederim..

iremsultan

iremsultan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 03:21:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yazık çok yazık..!

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 03:32:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

kuzenimm :

bide Mod ları deiştirseler

diosun ama nie? :) sebebinide söyle artı ahkam kesmek kolay ama sen olsan nasıl yapabilcen bu görewi bide onu düşün öyle konuş bence...

ama bencede deişebilir;  mesela simash en son mesjını we başlıgını bi kaç ay önce atmış we mod olarak adı geçiyor... we toximenia (doru yazamadıysam ozur görmeye görmeye aklımda tutamadım,neferi bile nefret sanıyoken göre göre nick i nefer oldunu anladım:) oda bi iki ay olmus galiba enson msj atalı ... nese böyle ii diosanız düzeni böyle kurduk diyosanız eywllah.. ben kimse görewi bıraksın demiyorum yada elinden alınsın sadece benim bildiğim modlar biraz daha aktif olur,örnekleri war sitede...

saygılar hoş sohbetler...

ilahiben

ilahiben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 03:38:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ajan Esinpiri , Ajan Zuzuzezezizi , Ajan Edison9966

yeni rozetlerimize başarılar...

Allah (c.c.) yar ve yardımcıları olsun...Clap

Ajan Wernell , Ajan Litros tekrar sizleri görmek güzelllThumbs Up

gurcu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 03:48:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nAoNnGaEmLe :

kuzenimm :

bide Mod ları deiştirseler

diosun ama nie? :) sebebinide söyle artı ahkam kesmek kolay ama sen olsan nasıl yapabilcen bu görewi bide onu düşün öyle konuş bence...

ama bencede deişebilir;  mesela simash en son mesjını we başlıgını bi kaç ay önce atmış we mod olarak adı geçiyor... we toximenia (doru yazamadıysam ozur görmeye görmeye aklımda tutamadım,neferi bile nefret sanıyoken göre göre nick i nefer oldunu anladım:) oda bi iki ay olmus galiba enson msj atalı ... nese böyle ii diosanız düzeni böyle kurduk diyosanız eywllah.. ben kimse görewi bıraksın demiyorum yada elinden alınsın sadece benim bildiğim modlar biraz daha aktif olur,örnekleri war sitede...

saygılar hoş sohbetler...

Roen görevi kendi bırakır..

Hurrem gider..

Exulla ve Nefertiti görevine devam ederler..

sorun.. Bundan sonra CC deki az Vİp üyelerden sonuncularıda Ajan yaptılar :)

Moderatorlere Vİp üye kalmadi. Artık başka sitelerden borç isteyecekler sanırım :)

Ama benim aklıma iki isim geliyor..

Nehir ve posiongirl e moderatorluk teklif edilirse.. ve bu arkadaşlar bu moderatorlugu kabul ederlerse..

Posiongirl, nehir, nefertiti ve exulla.. sıkı bir ekip olabilirler..

Roenin yerinede uzun bir süre forumu toparlaması için güçlü bir lider.. Şef lerden biri vekaleten atanırsa.. baya baya bir toparlanır bu forum..

sesli düşündüm yine :)

XxconcongirIxX

XxconcongirIxX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 05:22:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

EVET ARKADASLAR ŞOKTAYIM  BU HABERİ BANA VEREN AUTUMN1 ŞAKA YAPIYO SANMISTIM! 2 GUN CCYE GİRMIYORUZ HERŞEY ALT ÜST OLUYO

1-)mystı anlıyorum o yerinde yapılmış birşey zaten eski kulağı kesiklerden :)

2-)JELİNİN hala duruyo olması baya ilgimi çekti :)

3-)ARWEN NDN LİSTEDE YOK BİRİ DERHAL AÇIKLASIN

4-)tamam anladık gümüşler bi süreliğine ama ZUZU ne yaptıkı onu gümüş yapıosunuz.

HADİ BAKALIM YİNE HERŞEYİN CIVIGI CIKTI Bİ SÜRE KIMSE GİRMEZ YİNE. SOHBETLERIN KİMYASI BOZULCAK ANLASILAN TAKRARDAN  

edison9966

edison9966 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 17:57:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar Şahsım adına Tüm Ailemiz Fertlerine ve Değerli yönetimimize Teşekkür ederim.8 aydır sürdürmekte olan özel ajanlık görevimi böyle güzel bir sonuçla daha iyi bir hizmet için devam ettirmemi sağlayan değerli ailemiz üyelerine canı gönülden teşekkür eder;hepinizi saygı ve sevgi ile selamlarım.

Saygılarımla;

edison9966

gurcu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 19:26:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Concon u cok kızdırdınız işte !  :)

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2007 Çar 20:39:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ajan Esinpiri Ajan Edison9966 çok yerinde seçim

ikisinide kutluyorum sürprizde olmadı bekliyordum zaten.

Mystro eski gümüş conconun dediği gibi eski kulağı kesiklerden cc nin kitabını yazdım dese doğrudur diyeceğimiz biri gold olmasıda çok yerinde.

Dawson için çok yazık büyük haksızlık ve vefasızlık diyorum.

Arwene gelince bu kadar sansasyonel şefler bile yerinden kıpırdamazken onun kadar saygı duyulan sempatik ve  onun kadar sansasyondan uzak bir insanın kadro dışı bırakılmasını asla anlamıyorum.Kii boşa konuşuyoruz tınlayan kimki hangi haksızlığı foruma yazmakla düzelttiler.. yazılanları silerler başlığı kaldırırlar olur biter.Yolda benim nalda benim atta benim mantığıyla yönetilecek bir cc de nasıl olucaksa hoş sohbetler.Çok yazık olmuş şefler çok kolay harcıyorsunuz güzelim cc yi

CC sohbet icin buraya
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir