ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Mayıs 2024, Cuma 01:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar
forum sohbet oyun basliklari
   Kurtlar vadisi pusu! 19 Nisan
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2007 Pzr 03:37:55      Kurtlar vadisi pusu! 19 Nisansohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
KURTLAR VADİSİ PUSU’NUN SÜRPRİZ İSİMLERİ

Efsane Polat Alemdar’ın küresel çeteye başkaldırısını işleyecek olan Kurtlar Vadisi Pusu, geniş ve çok güçlü bir oyuncu kadrosuyla ekranlarda olacak.

Kurtlar Vadisi Pusu’da, Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban, Sönmez Atasoy, Erhan Ufak, Erdem Ergüney, Kerem Fırtına ve Osman Wöber’den oluşan kadroya sürpriz isimler eklendi.Dizide Polat Alemdar’ın karşısında oynayacak kadın oyuncu Nefise Karatay olacak. Kurtlar Vadisi Pusu’nun diğer sürpriz isimleri arasında Can Gürzap, Neco, Tamer Yiğit, Bozkurt Kuruç, Ecder Akışık, Selçuk Özer, Zafer Algöz, Payidar Tüfekçioğlu, Hüseyin Avni Danyal gibi yıllarını Türk tiyatrosu ve sinemasına adamış sanatçılar da var.Tiyatronun genç ve yıldızı parlayan isimlerinden Emre Karayel, Ragıp Savaş, Hakan Pişkin ve Savaş Özdemir de Kurtlar Vadisi Pusu’nun oyuncu kadrosunda yer alıyor. Kurtlar Vadisi Pusu’nun kadın oyuncuları arasında ise Sema Şimşek, Zeliha Çal ve Sema Öztürk var.

EFSANE, KÜRESEL ÇETEYE BAŞ KALDIRIYOR

Türkiye’nin en çok izlenen ve en çok konuşulan dizisi Kurtlar Vadisi, yeni bölümleriyle, 19 Nisan’dan itibaren her Perşembe Show TV ekranında olacak. Kurtlar Vadisi Pusu’da, en büyük, en karanlık hesaplar ortaya dökülecek. Efsane bu kez, dünyanın en acımasız efendisine, paraya baş kaldıracak. Düşman koltuğunda bu defa, bu coğrafyaya hakim olmak isteyen uluslararası güçlerin oluşturduğu ve dünyanın en zengin ailelerinin idaresindeki “küresel çete” oturacak. Türkiye yine nefesini tutacak, Polat ve ekibinin, dünyaya hükmetmek için Avrasya’yı yönetmeye kalkanlarla mücadelesini izleyecek.

https://www.kurtlarvadisi.com/pusu_fragman.html

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2007 Pzr 03:43:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Güzel oldu tekrar başlatmaları...

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2007 Pzr 09:07:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BU İYİ BİR HABER...

xminervax

xminervax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2007 Pzr 11:30:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bunun tv de yayınlanması hiç dogru deil.bize bişiyleri rahat rahat göstermek istiyorlarsa sinemayı neden denemiyorlar.tv de her önne gelen sahneyi,her repligi istedigin gibi koyamazsın.bunu çoluk çocuk herkes izlio.belli saatte yayınlanmasıda çözüm deil.kurtlar vadisi tarzında pek çok dizi yayınlandı ve hala yayınlanmakta bu dizilerin hiç birine rtük yasak koymadı.peki neden?çünkü o dizilerin hiçbirinde aleni bi işkence sahnesi yoktu.sözlerde olabildigine açık deildi.ve gazetelern hiçbirinde bi lise ögrencisinin bu dizilerden gördügü bi karektere özenip kahramanlık yaptıgınıda duymadık!belki  düzgün bi iş yapmak istiyorlar ama bunun yeri asla tv deil.geçtigimiz günlerde vizyonda bi film vardı BARDA diye.ordada şehirlerde baş gösteren şiddeti gayet abartılı ve açık bir şekilde anlatmışlar.o filme hiçbir şikayet yada eleştiri gelmedi.çünkü çocukların izlememesi için bi önlem vardı +18 ve bu +18 yasagını salondaki kumandanın sadece bir tuşuna basarak kırmasıda mümkün deildi bir çocugun!!!!!

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2007 Pzr 12:29:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

minevra ii güzel hoş diyorsunda,,,

Kücük cocukalrın zaten o saatte ayakta işleri ne ,, hade orta okul çağı cocuguda izlemesin diziyi onlarıda anne babaları engellesin,, artı lise çağındaki cocuk izliosa sen ona bişey diyemessin o cocuk zaten akıl yaşı yerindedir neyin ne oldugunu bilir,, ama senin dediğin gibi tivilerde çıkan yada gazetelerde cıkan ^^Ben polata özendim böle suç işledim^^  sözlerine kanma hepsi birer akli sorun dengesi olan insanlar onlar,ne yapsa yerleridir,dizi ile alakaları olmadına inanıyorum...

Yukarda saydığım sebeblerden  dolayı niye sen benim dizi izleme hakkımı elimden alırsın ki? Saçma,, Sinema diyorsun her hafta sinemayamı gitçez? Ben ewimde oturup Türkiye hakkındaki gerçekleri görmek istiyorum suçmu ???

xminervax

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2007 Pzr 13:01:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
yapmayın allah aşkına anne babası çalışanlar var.ben kendimden biliyorum annemde babamda gece nöbetine giderlerdi.hastanehanede personelerdi.biz sabaha kdr tv izlerdik.kaldıkı şöle bir gerçek var.ben belki ii bi egitim almış ii birçevrede yetişmiş olabilirim ama herkes bizim gibi eşit statüde deil.bazı şeyler tv de olmaz.eger izlemek istiyosan paşa paşa paranı verip gidersin sinemaya yada vcd sini dvd sini izlesin.olmuo işte tv de zorlamanın ne alemi var.tvizleme özgürlügü diosun okey.peki biz seninle kapı komşusu olsak.bnde müzigi son ses dinlesem bnm yüksek sesle müzik dinleme özgürlügüm senin kafa dinleme özgürlügünü işgal etmiş olmazmı?

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2007 Pzr 13:16:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ama benim demek istedğim aklı başında olan bi insan böyle diziye özenmez,, onlar zaten potansiyel katil diye nitelendirdiklerimiz tipler...

bu arada istediğin kadar muzık aç ben rahatsız olmam :) sewerim bende dinlerim :)

yani benim düşüncem böyle...

SyMeC

SyMeC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2007 Pzr 13:34:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gidip de diziden etkilenenler, o diziden zerre bir şey anlamayanlar.

Bugün aldığım en iyi haber.

Sağır oda iyice, pembe dizi oldu. Suyunu çıkardılar.

xminervax

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2007 Pzr 15:18:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nAoNnGaEmLe :

ama benim demek istedğim aklı başında olan bi insan böyle diziye özenmez,, onlar zaten potansiyel katil diye nitelendirdiklerimiz tipler...

bu arada istediğin kadar muzık aç ben rahatsız olmam :) sewerim bende dinlerim :)

yani benim düşüncem böyle...

aslında aynı dili konuşuoz ama neyse.

CcScReaMcC

CcScReaMcC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2007 Pzr 17:11:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Paylaşımın bayağı yararlı 0RFE teşekkürler

Kurtlar Vadisi Pusu Cc HaLkına HayırLı oLsun..

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir