ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
2 Mayıs 2024, Perşembe 01:36   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   TURKCE RAP
 <<12345 6>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

PReNsPaRaDiSe

PReNsPaRaDiSe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2006 Cum 22:20:43sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

BAŞLIK SAHİBİ dostuma tüm düşüncelerinde katılıorum.. GANSTA sen muhteşemsin..

yOrumlarında gayet isabetli TEBRİKLER

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 16:36:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Killa Hakan - Kreuzberg City Full Albüm Snippet

Killa Hakan’ın yeni albümü “Kreuzberg City” çok yakında piyasadaki yerini alıyor! Albümde Killa Hakan’a Almanya ve Türkiye’nin en büyük isimleri eşlik ediyor. Almanya’dan Kool Savas, Bintia, Tone, Eko Fresh, Samy Deluxe, Jonesmann, Oli Banyo, Harris, Summer Cem, Türkiye’den Ceza, Yener, Emre, Yine Almanya’dan rap yoldaşları Ayaz Kaplı, Crak Gekko bizlere en kaliteli rapleri sunuyorlar. Albümün Prodüktörlüğünü Akşit Uğurlu yapıyor. Albümün geneli eğlenceli, clup, gangsta ve oriental beatler yer almakta. Albüm gelecek ay piyasada olması bekleniyor. Albüm hakkında geniş bilgi yakın zamanda sitemizde olacaktır. Sizlere “Killa Hakan - Kreuzberg City” albümünün tanıtım mp3’ünü sunuyoruz.

“Killa Hakan - Kreuzberg City” Tracklist:

01- Bir ara bir daha sor
02- Gelirim Nazara feat. Ayaz Kaplı
03- Arka Sokaklar feat. Kool Savas & Ceza & Bintia
04- Herşey Yolundadır feat. Ayaz Kaplı & E. Fresh
05- Rap Game feat. Ceza & Gekko
06- Uzak mısın Yakındamı feat. Tone
07- Gelde Gör feat. Gekko
08- Und ihr wisst feat. Samy Deluxe & Manuellsen
09- Habibi feat. Ayaz Kaplı
10- Ritim Ritim feat. Gekko
11- Kadıköy – Kreuzberg feat. Ceza & E. Fresh & S. Cem & Emre
12- Kein Bullshit feat. Oli Banjo
13- Keine G’s feat. Jonesmann
14- İçimde Killa Var feat. Yener & Ayaz Kaplı & Gekko
15- Ezelden beri feat. Crack Baba
16- V.I.P. Bereich feat. Haris & GBZ & Billy
17- İşte Killa Geldi feat. Gekko
18- Und ihr wisst (Elektro / Dance Remix) by DJ Düse
19- Bir Aşk Parçası feat. Selda (Bonus Track)

Killa Hakan 2006 - Kreuzberg City
www.rap.gen.tr

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eyl.2006 Pzt 06:22:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ağustos sonunda çıkmasını planladığımız Ruh ikizi albümünü farklı projelerde düşünüldüğü için, bir kısmı eski parçalardan derlenen Sitemin Duan Olsun albümünü hiphoplife üyelerine sunuyorlar. Albümün beatleri Beatkey (MozoleMirach) e ait. Beatlerin büyük bölümünde sample kullanılmamış. Tüm parçalar Rodosto R2 stüdyosunda kaydedilmiş, mix ve mastering yine aynı stüdyoda yapılmış. Albümle ilgili detaylı bilgileri www.rodostorulez.com adresinden öğrenebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Mozole Mirach & Sitem Depresif - Sitemin Duan Olsun Tracklist:

01- Mozole Mirach & Sitem Depresif - Merasim Faslı
02- Mozole Mirach & Sitem Depresif - Sitemin Duan Olsun
03- Mozole Mirach - Hasmın Hissi Gaflettir (En Sert Ünsüz)
04- Sitem Depresif - Soğudum!
05- Mozole Mirach - Kelepçe
06- Sitem Depresif - Pisikodelici feat. Karaçalı & Mozole Mirach
07- Mozole Mirach - Büyüklüğümdeki Küçüklüğüm
08- Sitem Depresif - Akşam Güneşi

mozole we sitem çok sefdim iki ses,,keşke ayrılmasalardı...

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eyl.2006 Per 07:17:32sohbet oyun linki

SALT PRODUCTION, SALT EMPOZE: GEZEGEN

SALT PRODUCTION isimli prodüksiyon şirketlerinin kurulum aşamaları ve kanuni prosedürlerin yoğunluğu nedeniyle üretime bir süre ara veren Salt Empoze grubu, Locutus Sententia Phobia albümünde yer alacak olan GEZEGEN isimli parçalarıyla bizlerle... Aranjman, vokal kaydı, demo ve albüm prodüksiyonunun yanısıra; klip çekimi, animasyon ve her türlü video prodüksiyon alanında da faaliyet gösterecek olan şirket, açılışını Ekim ayı içerisinde gerçekleştirecek. SALT PRODUCTION, SALT EMPOZE ve LOCUTUS SENTENTIA PHOBIA ALBÜMÜ ile iligili her türlü gelişmeyi yine sitemiz aracılığı ile takip
edebilirsiniz...

www.rap.gen.tr

SaltEmpoze - Gezegen

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eyl.2006 Per 07:19:03sohbet oyun linki

İzmir’den olan 3 kişilik rap grubu Karambol çalışmalarına devam ediyor.
Son olarak “Karla Karışık Yağmur” isimli underground albümünü tamamladılar.
Albüm ismi bazılarına farklı gelebilir ancak grubun kendi aralarındaki bir espriden türediğini söylüyorlar. Albüm intro – outro ve skitlerle beraber 14 track’den oluşuyor. Bazı parçaları daha önceden dinleme imkânı bulmuş ola birsiniz. Karambol’un bu albümü yapma amacı dağılmış parçaları bir arada toplamak ve eski jenerasyonu noktalamak. Karambol kendine yeni jenerasyon başlatarak yeni underground albümünün çalışmalarına başladı bile. Bu albüm beat – söz – kayıt açısından diğer albümüne göre çok daha üst seviyede olacak ve underground piyasasında hit olmaya aday bir albüm olacak. “Karla Karışık Yağmur” albümünde Radyo Skitleri dikkatimizi çekiyor! Bu skitler konuk oldukları radyodan alınan kayıtların bire bir albüme yansımasıdır.
Karambol yeni jenerasyonla beraber eski sitesini kapatıyor ve yeni bir adres ve yeni tasarımıyla yakında online olacak. Bu sitenin yanı sıra beat satışlarını da yapabileceği yepyeni bir site açıyor. Lafı uzatmadan “Karla Karışık Yağmur” albümünü sizlere sunuyoruz!

TRACK LIST:
1. Intro(Radyo Mix)
2. Gitmeseydin Aşkım
3. Radyo Skit(G.A. Ç)
4. Geceler(2006 Versiyon)
5. Radyo Skit(Cartel Sorusu)
6. Merdiven Basak(diss)
7. Hayatıma Hatıra
8. Radyo Skit(Ö.U.G)
9. Ölümün Ufkunda
10. Skit(Free)
11. Bulmuşsun Belanı(diss)
12. Şansını Zorlama(feat SirMC)
13. Bende İsterdim
14. Outro(O.S.T.R Mix)

Karambol İletişim:
krmbl@msn.com (msn/mail)
www.rap.gen.tr
KARAMBOL - Karla Karışık Yağmur Full Albüm

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eki.2006 Pzt 15:10:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
20 Ekim Cuma
İstanbul / Studio Live
(18 yaş sınırı vardır)

24 Ekim Sali
İstanbul / Yeni Melek Gösteri Merkezi
(Yaş sınırı yoktur. Bu konserde Manga da sahne alacaktır.)

27 Ekim Cuma
İstanbul / Babylon
(18 yaş sınırı vardır)

Bu 3 etkinlik ile ilgili kapı açılış, bilet fiyatı gibi bilgiler ve bilet satın almak için www.biletix.com sitesini ziyaret ederbilirsiniz.

1 Kasım Çarşamba
İzmit / Sabanci Kültür Merkezi

2 Kasım Perşembe
Konya / Konevi Kültür Merkezi

3 Kasım Cuma
Niğde / Niğde Üniversitesi

4 Kasım Cumartesi
Kayseri / İl Özel İdare Salonu

5 Kasım Pazar
Ankara / MEB Sura Salonu

11 Kasım Cumartesi
Viyana - Avusturya / WIEN
15 Kasım Çarşamba
Antalya / Cam Pramit

16 Kasım Perşembe
Isparta / Süleyman Demirel Kongre Merkezi

17 Kasım Cuma
Istanbul - MTV Turkiye Launch Party / Cnr Expo Center

18 Kasım Cumartesi
Muğla / İl Özel İdare Salonu

19 Kasım Pazar
Aydın / Şükran Güngör Sahnesi

22 Kasım Çarşamba
Bursa / Barış Mançı Kültür Merkezi

23 Kasım Perşembe
Balıkesir / Kültür Merkezi

24 Kasım Cuma
Çanakkale / Kolin Otel

25 Kasım Cumartesi
Manisa / Belediye Kültür Kompleksi

26 Kasım Pazar
İzmir / AKM

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eki.2006 Pzt 15:12:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

konya selçuk uni. hiphop topluluğunn yaptığı parti ile bilgiler için;

İLİŞ

xCaRTeLLx

xCaRTeLLx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Kas.2006 Sal 20:12:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar sizinle samimi konuşacam...
ßen türkçe rap ile 8 yaşında cartel le tanıştım ve o günden bu güne sürekli dinledğim tek rap grubu onlardı...
nefret rapllekhan vs.vs. hepsini dinledim gibi bişi Ama benim bi huyum war ilk dinlediğimde bi parçayı sevmessem ondan sonra ne olursa olsun sevemem..
Cartel dinlerken hiç bıkmadım.. Ve Bence Türkçe Rapin 1 numarası Cartel dir
yükselen ben diilim alçalan duvarlar..
malum şahsı ise nefret grubunda tanıdım baya iyiydi ama giderek sevmemeye başladım
neyim var ki rapten gariiii
söylediği en iyi parça buydu bence dierlerini salla gitsin(yerli plaka dahil deil)
yeni albümünün Hayrını Görsün..

Mahlas Kaf Kef
ne lem bu.. evet adını duyunca ilk tepkim
Sagopa kajmer den bahsediyorum Rapi çok güzel halende parçalarını dinlerim..
ama kendisinden giderek sıkılmaya başladım..
1995 te Cartel ilk çıktığında gerçekten hiç ısınamamıştım ve insanlara bu müziğin yanlış tanıtıldığına inanmıştım 1 sözün etkisi büyük tabi

illegal şahısı ise başından beri hiç sevmedim
bir iki ibina dan dayak yiyen kancık...hala raperim die ortalıkta dolanması yokmu midemi bulandırıyo..Rapi de bişeye yaramz sakın kızmayın herkes sölüyo bunu Ceza nın sayesinde medyatik olduğu herkesçe bilinmektedir...ne yapsa ceza nın hakkını ödeyemez...

Dehsetcrew tam anlamıyla bir rapci belki ceza kadar ünlü değil ve belki çoğunuz tanımıyorusunuz ama adamlar nereden geldiğini unutmamışlar..Dissleri çok maniaxxxxxx

Türkçe Rapin Her gün Bir adım daha ileri gitmesi dileğiyle....
Allah a Emnaetsiniz.....

PReNsPaRaDiSe

PReNsPaRaDiSe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Kas.2006 Çar 22:42:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
xCaRTeLLx :

Arkadaşlar sizinle samimi konuşacam...
ßen türkçe rap ile 8 yaşında cartel le tanıştım ve o günden bu güne sürekli dinledğim tek rap grubu onlardı...
nefret rapllekhan vs.vs. hepsini dinledim gibi bişi Ama benim bi huyum war ilk dinlediğimde bi parçayı sevmessem ondan sonra ne olursa olsun sevemem..
Cartel dinlerken hiç bıkmadım.. Ve Bence Türkçe Rapin 1 numarası Cartel dir
yükselen ben diilim alçalan duvarlar..
malum şahsı ise nefret grubunda tanıdım baya iyiydi ama giderek sevmemeye başladım
neyim var ki rapten gariiii
söylediği en iyi parça buydu bence dierlerini salla gitsin(yerli plaka dahil deil)
yeni albümünün Hayrını Görsün..

Mahlas Kaf Kef
ne lem bu.. evet adını duyunca ilk tepkim
Sagopa kajmer den bahsediyorum Rapi çok güzel halende parçalarını dinlerim..
ama kendisinden giderek sıkılmaya başladım..
1995 te Cartel ilk çıktığında gerçekten hiç ısınamamıştım ve insanlara bu müziğin yanlış tanıtıldığına inanmıştım 1 sözün etkisi büyük tabi

illegal şahısı ise başından beri hiç sevmedim
bir iki ibina dan dayak yiyen kancık...hala raperim die ortalıkta dolanması yokmu midemi bulandırıyo..Rapi de bişeye yaramz sakın kızmayın herkes sölüyo bunu Ceza nın sayesinde medyatik olduğu herkesçe bilinmektedir...ne yapsa ceza nın hakkını ödeyemez...

Dehsetcrew tam anlamıyla bir rapci belki ceza kadar ünlü değil ve belki çoğunuz tanımıyorusunuz ama adamlar nereden geldiğini unutmamışlar..Dissleri çok maniaxxxxxx

Türkçe Rapin Her gün Bir adım daha ileri gitmesi dileğiyle....
Allah a Emnaetsiniz.....

Cartel tebrikler dostumm

aTTena

aTTena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Kas.2006 Cmt 13:09:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
R--O-M-E-O :

Türkçe rap güzeldir. ne biliyim neden Türkçe rapda diğer raplar kadar ünlü olmasin .bir Çok yetenekli sanatçılar var. ceza olsun sagopa olsun.

İlk Olarak Turkce rap den NEFRET i dinlerdim ama  Sonra Nefret Gurubu ayrılınca ceza tek basına albüm cıkarmaya başladi.

Ama hata yaptılar onlar beraber daha iyilerdi. Hatırlarsanız istanbul adli bir parçca var harika bir parça. Bunun gibi Güzel parça sayısı fazla idi Grbun yaptiği. Şahi adli bir parçarları vardi Çok güzeldi. türk osmanlı tarihini mısralarında yansıtan şarkıyı hala zevk alarak dinliyorum

ceza tek basına kalıp solo cıkarmaya başlamadı ....! Bu söz yanlıs ..! Ceza Dr.Fuchs su satıp ta solo albumune başladı . We med-ceziri orataya attı ...!Dr.Fuchs we ceza nefret grubunu kurdular  ,çok iyi yerlere gelidiler ,Cartel in Turkiyeye Yanlıs Tanıttıgı rapi Baştan Öğrettiler ancak cezanın kanındaki solo album we söhret hırsı Fuchs Askere gittiği anda orataya cıktı ...! We Fuchs cok guwendiği takım arkadaşı ceza tarafından satılmıs oldu .Nefret grubu olmasaydı Ceza bu unü bukadar yapamazdı . Cezayı Rape Kazandıran Nefretti . We nefreti kullanarak Aybeni de rape kazandıran Ceza Şimdi yoluna dewam ediyor We Unutmadan ...! yerli plaka albumunde bir parca war adını hatırlamıyorum ancak şöle bir cumle dikkatimi cekti . parcanın bir bölumunde "kimse bilmez ama ceza nefretten de eskidir " sözu geciyor we yalandan öte birşey bu .Ayrıca Sizlerle Dr.Fuchs un Cezanın Onu Askerdeyken haince satmasına karsılık yazdıgı we cok ses getiren Askerden Mektup İsimli Track ın Lyrıckini Sunuyorum

buyrun:

Bu güne kadar yemin etmedikmi biz Seninle dünya önümüze gelse eğilmek yok Diye aldığım sözler hava bu dünya oldu kara Dağlardayım hergün operasyon var be ana Bir elimde tüfek öbür elimde bomba Sırtımda sırt çantam mavi bere kafamda Bütün dağlarıaştım mayınlardan kaçtım Aklım ve kalbimse hep o sıcak yuvamda Dönmek istiyorum ama şafak daha çok Ümitsiz dağlarda dolaştım huzur n darem Bu güne kadar merak etmediysen sen madem İnşallah dönerim de hesabı alırım kardeş havalr attın kafama taktım bu rapi çaktım ah sende baktın Nakarat Gözlerimde damla yaşlar sözlerimde azda taş Hayatım oldu kara bu dünya sanki karaşimdi nerdesin be kardeş sattın beni kalleş Bu rüya bitecek ve tilki bir gün dönecek Bu gece çok soğuk dolu da bastırmaka Pusudayım ve azrailse yoklamakta Yeminliyim mezarım olmayacak bugün burda Kefenim ölçülsün istanbul sokaklarında Ben döneceğim söz verdim sana ana İnşallah allahta yüzümüzü çıkarmaz kara Bizim tilki elbet dönecek derdin Gece gündüz takvim sayar ve beni beklersin Hesap günü gelecek kardeş sen ne dersin Gözümün içine bakar belki yalan söylersin O zayıf kalbime girer belki yenersin Dağlarda kırılan kalbim ve nefretim.

CC sohbet icin buraya
 <<12345 6>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir