ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 02:40   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   -_Diam s Ft. Vita
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Nis.2007 Çar 14:38:28      -_Diam s Ft. Vitasohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Diam s fransa nın en ünlü kadın rapcisi
Vita bana göre dünyanın sayılı seslerinden,harbi sesi manyak, oda fransız

Diam s ft. Vita_confessions nocturnes     bu şarkıya hastayım ben,,, ilk bunu izleyin,,dikkatli izleyin zaten klipten şarının ne demk istedini anlicaksınız...Bence dinleyin bu şarkıyı kesin...
TIKLA

sonra;

Fatal Bazooka ft. Vitoo_Mauvaise Foi Nocturne  ilk Diam s ft. Vita yı dinledikten sonra bunu izleyin(ama unutmayın ilk önce werdimi dinleyin ilk) geçen mtv fransa da gordum şerefleri :)

TIKLA

zaten ne demek istedimi anlicaksınız 

berkozge

berkozge resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 16:13:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Diam s Ft. Vita sanırım ben bunu dinlemiştim sen msn de atmıştın sanırım linki şarkı aynımı bilmiyorum ama klipteki kadın aynıydı bide  avrupa müzik kanallarından birinde izlemiştim ama alttaki taklidini Bide Keny arkana diye birni dinlemiştim onunda sesi hoş gelmişti

PReNsPaRaDiSe

PReNsPaRaDiSe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2007 Pzt 03:17:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Naonum hellal olsun nası bulmayı becermişsen.. Muhteşem zevkli rap yapmış adamlar.. tabi bayanlarda öle :D

kısa helal olsun.. sesini ve hızını cok iyi ayarlamış..icimden bişe gecio cekine cekine sölicem.. sende hayır deme sakın boşuna..

Bu kız gercekten koparıyo adamı.. iki klibide d inlioken partide gibi hisettim  eller havaya moduna gectimm pahahaha

ikinci klipte durmak mümkündeil.. bu kadar güzel insanın ipini kopattıran bi rap olmas.. yabancılar bu işi muhteşem derecede yapıo...

ama bizimkilerle kıyaslamaya kalkarsakta kelime anlamlarınıda sorgulamak lasım tabii

MUHTEŞEMDİ HELAL OLSUN

beyonce777

beyonce777 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2007 Per 02:56:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Mtv Fransa izlediim için alışıhk olduum isimler.Fatal manyahk bişe zaten yeni video çehkmiş eğlenceli linkini sallaında izliyelim:Pp

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2007 Per 03:01:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

TIKLA

bu yeni klibi  bu arada bu adam kesin gay :) ama klipler bomba  mtv fransa saolsun diams fatal vita gibi isimleri keşfettim bende...

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2007 Per 11:35:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

beyonce777

beyonce777 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2007 Per 11:47:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·A_d_r_e_n_a_l_i_n· :

Bizim müslüman kardeşlerimizin namaz kıldığı camiyi basıp,  müslümanları döven Fransızların kadın rapçisinden bizene . EDIT

Hepimiz kardeşiz  Camiyi basan Vita,Diam değil ya lütfen seçmeler yapmayalım.. Bu arada tşKr noan

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2007 Per 21:04:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gerilmey.in sakin olun. Tamam camiyi basan Ozkoo ydu.. Ozkoo denen şahıs şu anda askerdeymiş son aldığım bilgilere göre..

o herif arada cc ye ugruo. linc edin onu 

Prens dedi demeyinn

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2007 Per 03:00:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
yA bırakalımda ateş olsunlar.. cırmık kadar yer yaksınlar  albümünü satın almadıkca no problem. güzelse güzeldir... gercekten bişeler yapabiliyo kadin bu ortada.. biz bunla ilgilenelim.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir