ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 12:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   birisi EDİSONA dur desin....
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

scottt

scottt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2007 Cmt 11:32:53sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

edisona laf yok konuyu kapatın artık

J0NTURK

J0NTURK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2007 Cmt 11:36:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ya arkadaslar  edison  kufur tayfasi demis  efet efet kufur etmeyi adam dovmeyi cok seviyorum  durduk yere kufur eder gelen gelene satisiriz =) bir ajan boyle cocuksu yazmasi beni uzdu gercekden   inkar edmiyorum  her zaman natuler oldum olcamda  ama  anlamadim  sanalda bir harbi ve gercekci olamiyoruz  hep bir seylerin pesinde kosuyoruz  neden ? nicin amac ne ? belki biliyoruz belki bilmiyoruz  herkez bir seyler yazmiş kime sekil yapmis kimi abartmis olayi  cizgiden cikmis  amac burda sadece yapalin yanlis  yok yanlislar oldugun dandir 

v ekonu kimsenin kisisel sorun haline getirmesin tsk ederiyorum kendinice cici davlanin                         KİMİNE GORE KRALİM KİMİNE GORE YALAN RAHAT OLSUN HERKEZ  BEN ADAMİNA GORE  ADAMİM

IIaskiminrenqiII

IIaskiminrenqiII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2007 Cmt 13:04:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

şu anda edison disco dörtte kitabı piyayasaya çıkmıştır. okumak isteyeneer discoda okur. nede olsa tek bir odaya ajan olmuş başka odaya uğramıyo:D

yarında cin edison havuzda yıkanıyor kitabı çıkacak okumak isteyen userlerimiz havuz dörtte okuyabilir. ertesi gün neredeolur bilemem ama kesin mekanda olur.

elestirmen

elestirmen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2007 Cmt 13:43:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
edison yürü be koçum kim tutar seni: şikayetçiler hep aynı kişiler uslu duranın hakkı takdir uslu durmayanın hakkı kötektirdevammmmmm

Teoquest

Teoquest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2007 Cmt 14:00:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Edisona atılan bu iftiralar karaktersizlik olarak değerlendiriyorum. Görevini yapan sadık bir insandır. Amacınız nedir bilmiyorum. Selam veripte 60 veya değişik bişiler bunu edisonun yapacagına inanmıyorum. Edisonunda bi şefi var oda gelişi güzel cesa verirse hesabını Şeflere verir böle saçma sapan kişisel bulgularınızı ajanların üzerinde oynamayın. Şuna eminim yaptıgınız bi hatadan dolayı edison size cesa vermiştir ve siz buna karşılık karalama kampanyası düzenliyosunuz bu adice yapılan bi propogandadır yapmayın kişiliğinizi düşürmeyin. Edisondan memnunuz adam işini yapıyor diğer ajanlar gibi verdiği cezayı haklı bulmuyorsanız veya yediremiyorsanız Şeflere ispatıyla birlikte log atabilir veya şikayetlerinizi söleyebilirsiniz. Ama farklı nickler açıpta sanki çogunluk edisondan şikayetçi gibi bir durum çıkarmak karaktersizliktir. Edison kardeşim biz senden memnunuz eminimki ajan olman ccye faydalı oldu. Görevini layıkı ile sürdürmeni dilerim kardeşim biz senden memnunuz bu insalarada sadece :)) başka bişi yapma.....

KiziiLGozLuMeLeK

KiziiLGozLuMeLeK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2007 Cmt 14:03:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
edisim rozetini bir çok insandan daha iyi taşıyacağına eminim.aldırış etme meyve veren ağaç taşlanır herzaman arkandayız..

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2007 Cmt 14:13:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Arkadasslar cidden çok ayıp ediyosunuz artık bırakın bu sacmalıkları yanii eleştrip alt etmeye çalıştığınız kişi cc ye geldiğimden bu yana tanıdığım ve değişmeyen en düzgün insanlardan birtanesi 2 ceza 3 lafla yargılamayalım lütfen kişilikleri ki Fatih kimseyle kolay polemiğe girmeyen sataşmalardan uzak kendi halinde dost canlısı bir insan ve ajan olmadan öncede rozet verilmesi gereken isimler arasında en çok ona yakıştığını söylemiştim ve hala en iyi taşıyanların başında gelidiğini iddia ediyorum.Aynı kimlikler farklı nicklerle forum kalabalığına girmesinler lütfen.Çünkü sonuç vermiyccek yazık şurda şunları yazakenken harcadığınız zamana diyorum ve Fatihcimmm bas sen gazaDevamm yoluna sana yakışan yerdesin arkadasım devamını dilerimmm.Daha ileriii daha yukarı inş.

delinazzz

delinazzz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2007 Cmt 14:14:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

edi sevgili arkadasım kim ne derse desin sen işini görevini hakkı ile yapıyorsun böyle safsatalar yıldırmasın seni lütfen ..

seni yürekten kutluyorum edüüüüüüüüüüm

LastNur

LastNur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2007 Cmt 14:25:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
NE ZOR İŞMİŞ ŞU AJANLIK İLK ZAMANLAR DESELERDİ İSTERDİM AJAN OLMAYI BİRİ SATAŞTIMI ÇAK CEZAYI  ŞİMDİMİ CIIKKK İSTEMEM BİRİ KÜFÜR EDER BASARSIN CEZAYI ALLAH NE VERDİ İSE ONDAN SONRASI MALUM ADAM ALIR DEĞİŞİK DEĞİŞİK NİKLER GERÇİ VARDIRDA KÜFÜRBAZLARDA BULUNUR BOLCA BİDE FORUM SAYFASI AÇAR BAŞLAR DURDURUN DÜNYAYI EDİYİ ATCAM AŞAĞIEDİSON HAYIRLI OLSUN

POLICEE21

POLICEE21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2007 Cmt 14:27:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Merhabalar biri edisona dur desin demissiniz basligin ilk yazisinda....edison sana dur diyorum oldugun yerde kal:))baslik acarken insan biraz düsünür elestiricegim insan gercekten bu elestiriyi hak ediyormu diye:)su forumda öyle sacma basliklar acilmaya baslandiki yani hey metadörler nerdesiniz diyesim geliyor...sen kalk milletin annesine kiz kardesine ona buna küfür et ajanda cezayi verince eyvah edison costu diye yaygara yap bu kadar kücülmeyelim Lütfen...Ahmet Mehmet digilde neden JONTURK acaba sen hic düsünmedinmi.disco 4 diyince zaten düsünmeye gerek yok.insanlari küfürle caydirmaya calismak onlarin ldigi görevde basarisiz olmalarini saglamak sizlere ne kazandiriki.Hos aslinda bu yaziyi yazmayada gerek yok adam zaten görevini yaptikca ona kimse birsey yapamazki:)edison sen devam et.ha simdi arkadaslar bazilarimiz chatcityi asmis durumda hemen arkadas listeleri kontrol edilir edisonda benim listemde ama daha normal userken eklenmisti yani sakin baska taraflara cekmeyin desemde zaten cekiceksinizdir cekin gitsin:)edison devam et kardesim sen:)disco 4 feda olsun sana:) saka birtarafa tabi edison basarilarinin devamini dilerim sen ve diger ajanlarin.Saygilarimla
CC sohbet icin buraya
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir