ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

19 Mayıs 2024, Pazar 10:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   Forum Kızları :)
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Nis.2007 Pzr 21:21:51      Forum Kızları :)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Nicklerinde "girl" kullananlar:

Genelde 14<x<18 yaş aralığındalardır. Her konuya abuk sabuk yorum yazarlar.. Karizmatik abilerle takılabilmenin yolunun çıtırlıktan geçtiğine inanırlar. Gerçek hayatta onları, kendilerini aşan rocker görüntülerinden tanıyabilirsiniz.

Nicklerinde bilumum dişilik alameti kullananlar:

Okurken bile insanı bir hoş eden ecnebi isimler bulurlar. Samaaara, Helleeena, Meliiiina, İsabella vs (Örnekler gerçeği yansıtmamaktadır). Bunlar bir şekilde mutlaka konuyu kendilerine getirirler ve yorumlarında sürekli olarak zevklerinden, çılgın(!) anılarından, erkekler tarafından ne kadar beğenildiklerinden falan bahsederler.

Nicklerinde uçan kelebek, kaçan melek, kedicik, pericik gibi masumiyet alametleri kullananlar:

Ekserisi hayvanseverdir. Çiçekler böcekler vs.. Hümanizm bir taraftan.. Forumlardaki diğer kızlarla aralarında özel bir bağ vardır ve sürekli olarak onların yaptıkları yorumlara "Çok haklısın bilmemneciiim", "Sana katılıyorum bilmemneciiim" , "Ay ne güzel dedin bilmemneciiim" , "Üzülme bitaneciiim" şeklinde iştirak ederler. "r" yerine "y" , "v" yerine "f" , "z" yerine "s" kullanan sevimli (!) şeylerdir. Gerçek hayatta tanımak sabır ister.

Nicklerinde sert kız, öfkeli hatun tribi barındıranlar:

Satanik, metalik, dark, black, kabus, dehşet, acı, melankoli vs den bahseden nickleri vardır. Yorumlarında genellikle pesimist yaklaşımlar, ukalalık ve gerçekçilik hakimdir. Acıların kadınıdır bunlar. Sergilediklerinin aksine zayıflardır ve sürekli hata yaparlar. Ama özel muhabbete girmedikçe zayıflıkları konusunda renk vermezler. Sürekli daralırlar, itinayla daraltırlar. Gerçek hayatta size pislikmişsiniz gibi bakan bir çift gözden tanıyabilirsiniz.

Nicklerinde piyasa grupların, güzel vokalistlerin isimlerini kullananlar:

"Ben burdayım" , "Şşşş ben de varım" , "He heeeyy ben geldiiiim" şeklinde alakalı alakasız her konuya iki üç kelimelik cümleler yazan, dönüp dönüp bir daha yazan bir garip kızlardır. Ortama biraz alışınca diğer kızlarla sürtüşmeye girerler. Erkeklerle de, kendilerini aşan uzun cümleler kurmak suretiyle sayfalarca süren didişmelere girerler ve bu onları çok mutlu eder. Böylece farkedilmiş olduklarını düşünürler. Toplasanız bir tane adam akıllı şey söylememişlerdir. Gerçek hayatta farkedilmezler.

Nickleri hiçbir kalıba sığmayan özgün tipler:

Her konuda yorumları vardır. Her şeyden az-çok mutlaka haberdarlardır. Halk arasında "çok bilmiş" olarak tanınırlar. Üslupları sempatik olanlar normal olarak forumdaki herkes tarafından sevilir fakat genelde iticilerdir. "Bişeyi de bilme be yuh artık" dedirtirler. Adeta mantık abidesidirler. Gereksiz cümle kurmazlar. Her daim lafı gediğine oturturlar. "Acaba bu konuda o ne demiş" şeklinde merak uyandırır ve takip edilirler. Gerçek hayatta hiçbir yerde rastlayamazsınız.

Bir şekilde hafif meşrebi alamet gösterenler:

Yorumlarında sürekli olarak bir ti ye alma durumu, bir rahatlık söz konusudur. Kimseye zarar vermezler. Eğlenirler, eğlendirirler. Kadir kıymetleri bilinmez. Gerçek hayatta bıyık altı gülümsemelerinden tanıyabilirsiniz.

Sitede yetkisi bulunan kızlar:

Yorum yaparken nasıl kasarlar nasıl kasarlar fenalık gelir. Uzun uzun yazarlar ama yine de olaya bakış açıları pek anlaşılmaz. Hele ki sitenin üst düzey yöneticilerinden birinin sevgilisiyse "Küçük dağları ben yarattım" edasıyla boy gösterirler. Gerçek hayatta tanımaya çalışmak gereksiz bir girişimdir.

İstisna tipler:

Yukarıda sıralanan nick özelliklerinden birini taşır ama altına yazılanları hiç beğenmez. Çünkü öyle değildir, herkes de bilir onun öyle olmadığını. İstisna kişiliktir kendisi ama ille de bunu belirtme çabasına girer ve karizmayı çizer. Gerçek hayatta sazan modundan bir türlü çıkamadıkları için mutlaka "Ahanda bu o" dedirtirler size.

Çok önemli not: Bu yazı tamamen eğlence amaçlı konulmuş (kopyalanmış) olup ChatCity forumundaki hiçbir bayanı karalama niyeti taşımamaktadır. Buna rağmen üstüne alınmak isteyen olursa özgürce alınabilir :)

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Nis.2007 Pzr 21:55:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

:))

Güzeldi teşekkürler paylaşımın için

16benan

16benan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Nis.2007 Pzr 22:20:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

.))) Koptum yaaaellerine sağlık

Restless okurken epey düşündüm hangisiyim diye

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 03:08:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

e güzel :)

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 03:28:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

lolita  nicklere ne denir onu yazmamışlar :)

bi zahmet yazı wer sen rest uh :)

gusel paylaşm eywllah...

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 03:40:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nAoNnGaEmLe :

lolita  nicklere ne denir onu yazmamışlar :)

bi zahmet yazı wer sen rest uh :)

gusel paylaşm eywllah...

Rica ederim, ne demek :)

Lolita nickler dişilik alameti gösterenler grubuna giriyo bence

Beğenmediğim yerleri kendim değiştirdim zaten çaktırma

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 03:48:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
puhauhauha bende burdan çalp paylştım başka yerde :P olsun senn cumlelerle daha ii :)

LastNur

LastNur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 08:04:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ben kendimi bulamadım niclerinde isimlerini kullananlar noluyo yaaaaa en altakimi acaba geçen biri zaten sazan demiştide inanmamış saldırmıştım

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 08:57:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Okurken çok eğlendim :)

Paylaşım için teşekkürler...

ZeNcIAtLiPReNSeSiM

ZeNcIAtLiPReNSeSiM resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2007 Pzt 09:42:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Haklısın  ee tabi forumaki karizmatik abilerne takılmadanda yapamıyolar güzel bi paylasım tşk.ler.
CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir