ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Haziran 2024, Cumartesi 15:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   T2Joocuk un yaptıqı KOMİKlik :)) herkes baksın !!!
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lllEFElll

lllEFElll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 01:46:59sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Gercekden mide bulanmdırıcıbu ne kardeşim  yaww.Baskasının nickine ne cesaretle girer  bi insan anlamıyom..ben  kanımca kusucam galiba  bu ne yaaa

TheAnEkToD

TheAnEkToD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 02:38:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Nasıl İnsanlar Var Be

ilahiben

ilahiben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2007 Pzr 03:23:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

tayfun sana yakıştıramadım Thumbs Down 

düşmanın bile olsa mertce savaşWink

o ona bunu yapmış bu buna şunu yapmış bırakın artık bunları, chatcity içerisinde aslında çok güzel ortamlar muhabbetler kısaca paylaşımlar gerçekleştirmek mümkün. evet malesef eskiden diyorum ortamlar öyleydi bir çok eski üyeye sorsanız alacağınız yanıt bu olur, malesef...Confused 

chatcity sohbetlerini daha düzeyli bir hale getirelim ajanlar deyıp duruyorsunuz, emnıyet mudurlugunde bırsöz vardır;

her insanın polisi vicdanıdır, polis vicdanı olmayanların karşısındadırWink

Gerçek şahsiyet, olgunluk, insana yakışacak durum, tutum ve davranış insanın kendinde bulunmalıdır!!!

umarım bu gıbı olaylar tekrarlanmaz, arzu ettiğimiz düzeyi tekrar yakalarız.

hoş sohbetler

FaCiiAErKeK86

FaCiiAErKeK86 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2007 Pzt 16:08:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Tayfun Hanqi Modaratore Ağladında Sildiler Len   Ne GüzeL Gülüyordukk

I3urakk

I3urakk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Haz.2007 Cum 19:34:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA

MrsVahset

MrsVahset resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2007 Çar 18:29:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 bi insan hep mi gurursuz olur :) tayfun yine kendini gösteriyor ona buna iftira atarak :) irem e video yapmış sahte seylerle o kadar ugraşmış o küçük beynini yormuş neden bu kezde melek e yalakalık yapmak için  benim adımı kirletmeye çalışıyordun çünkü elife yalakalık yapacaktınyaptında :) sonra noldu 3 5 gün çıkıp ayrıldın elifle simdide meleklemi çıkıcaksın ona yalakalık yaptıgına göre  ama şunu unutma iremi bilen biliyo sen naparsan yap biz hep oldugumuz gibi kalırız  adımızı kirletemezsin ne sen nede başkası  bi insanın adını anca kendisi kirletir davranışlarıyla  sen nasıl ucuz numaralar yapıp ona buna canım cicim diip arkasından iş çeviriyorsan yalakalık yapıyorsan ve degerini belli ediyorsan (...) :)

T2J0CuK

T2J0CuK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2007 Çar 18:49:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Niye ßize Gerçek Yüzünü Göstermiosun Duygucum  Çakma Resimlerle Msn ine Koyarak Yonjadan Çaldığını Gösteriosun Niye Kıskanıosun ßu Kızları Anlamıorum Evet Senden Güzeller Üstünede 10 Çekerler  Ama Hala Anlamıorum Seni Tipsiz Olaßilirsin Tamam Ama Şerefli Ol ßari  Öptüm Kocaman Sizi KEndinizi de Kasmayın ßoşuna Çünkü ßen Rahat ım Sizde Rahat Olun ßu Size Son Msj ım Artık Kaide ye Almıorum  Öptüm ßeseğim Cici ßak Kendine

MrsVahset

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2007 Çar 19:01:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bu şekilde beni üzecegini  yada karalayacagını sanıyorsun degilmi yada konuyu saptırmak mı amacın  şerefli ol diye bi kelime kullanmışsın bunu  ağzına alman bile yanlış çünkü ben en az senin kadar şerefliyim bak en az diyorum :) sende ondan eser yok ama neyseee  kendimizi kasmıyoruz zaten yalakacım  banada yalakalık ettigin günler vardı unutma  ben hiç birini unutmadım...şu resim konusuna gelelim çok merak ediyorsun kanımca  beni görmesi gereken kişi(ler) gördü mesela kankan üskü yada ilker kısaca değer verdiğim ve güvendigim kişiler  senin yada senin gibilerin beni görmesine gerek yok diye düşünüyorum  demekki bu kadar çok merak ediyorsun(uz) beni  ama göremiyeceksin(iz) üzgünüm  neden göstermedigim konusuna gelincede istedigini(zi) düşün(ün) hiç umrumda olmaz  bire bin katarsınız seref(siz)lik yapıp photoshop olaylarına girersiniz v.s v.s benimde bunlara tahammülüm yoktur kısaca sizi mutlu edecek seyleri elinize koz olarak vermem..o yüzden resmimi ona buna ne gösteririm ne yollarım merakın(ız) giderildiyse sevinebilirsin(iz) ama şunu unutmaki yaptığın şeylerin karşılığını görürsün tek tek  

Not : çogul kullandım bazı yerlerde üstüne alınması gereken kişiler alınsın...

TheaTom

TheaTom resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2007 Çar 19:03:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·jeLib10xqirLx· :

Serkancım beni bilen biliyo canımda yeni gelenler bunların sölediklerine inanırlar

Jeliß10  Yeni gelenler niye bu kadar önemli ? seni ßlen ßliyorsa

MrsVahset

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2007 Çar 19:11:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Theatom  :) yeni gelenler yada eskiler yada beni tanımayanlar v.s hiç birisi umrumda olmas fakat yapmadığım şeyi yapmış gibi gözüküyorum ve o insanlar beni yanlış tanıyıp ön yargılı davranırlar ve bana yapmadıgım biseyi yapmısım gibi söyledikleri  zaman kaldıramam ben o lafları sinir olurum :) dengesiz insamı yok? tutar birisi bi laf söler bu konuyla ilgili ben o lafı sineye çekecek kadar rahat bi insan degilimdir olay çıkar kısaca  ve onunla bununla muhattap olurum..kısaca bu serefsizlerin amacına ulasmasını saglarım..umarım anlamışsındır..neden bu kadar merak ettin oda bi sorudur ama neyse insanı aydınlatmayı severim
CC sohbet icin buraya
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir