ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

11 Mayıs 2024, Cumartesi 09:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Duyuru...!!!!
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xXravenousXx

xXravenousXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 14:01:40sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

DUYURUYAAAA GELLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

KONUSMA PENCERELERİNİ ENGELLEMEKTEN SOHBET ETMEYE VAKİT BULAMIYORSUN SANIRIM. BAK OLMAZSA Bİ KISMINI BANA YÖNLENDİR BEN SENİNN YERİNE İLGİLENİRİM. EN SON NE ZAMAN ÖZEL AÇTILAR UNUTTUM VALLA  

okany1

okany1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 20:36:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Abimiz playboy çok can yakıyor kızlar ilgilenmeyin şu çocukla yaff yoğun ilgiden sıkılmışş

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 20:40:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

İlginç bir duyur

SUPERVIZOR

SUPERVIZOR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 21:05:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
komedı yaaa yemıne edıyorum komedı.ıste cc nın son dustugu hall...mod lar nerdesınız ne bıcım mod sunuz sılsenıze bu sacmalıkları..gercı suc sızde degıl bole topıc acan salakta

ShiPShacK

ShiPShacK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 21:25:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hakaret etmeyin hakaret edecekseniz özel açmayın dedik konu nerelere geldi.. Ama haklısınız bukadar çok kişinin bayanların peşinden koştuğu bir ortamda garipsenecek bir başlık.. Eğer karnın toksa ve aç birinin karşısında çok güzel bir sofrayı red ediyorsan aç kişininde seni anlamasını bekleyemezsin.. Konunun silinmesini ve hakaret eden arkadaşlarla ilgilenilmesini talep ediyorum ( Kurallara uygun konu açmak serbest fakat hakaret etmek yasak ilk başta bunu öğrenin).. Nerdeyse dövecekler hakaret etmeyin edecekseniz özel açmayın dedik diye.. ( Çok fazla bayanın beni rahatsız ettiğinide söylediğimi hatırlamıyorum.. Tamam tamam sizin istediğiniz olsun 1 kere özel açtılar bende trip yapıyorum.. ) 

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 22:16:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ShiPShacK :
Hakaret etmeyin hakaret edecekseniz özel açmayın dedik konu nerelere geldi.. Ama haklısınız bukadar çok kişinin bayanların peşinden koştuğu bir ortamda garipsenecek bir başlık.. Eğer karnın toksa ve aç birinin karşısında çok güzel bir sofrayı red ediyorsan aç kişininde seni anlamasını bekleyemezsin.. Konunun silinmesini ve hakaret eden arkadaşlarla ilgilenilmesini talep ediyorum ( Kurallara uygun konu açmak serbest fakat hakaret etmek yasak ilk başta bunu öğrenin).. Nerdeyse dövecekler hakaret etmeyin edecekseniz özel açmayın dedik diye.. ( Çok fazla bayanın beni rahatsız ettiğinide söylediğimi hatırlamıyorum.. Tamam tamam sizin istediğiniz olsun 1 kere özel açtılar bende trip yapıyorum.. ) 

Kardeş bunun açla tokla ne alakası var. Başlık konusu DUYURU  bizde gerçekten önemli bir konu sandık. Lakin abuk subuk bir şey bu. Senin başına gelen hepimizin başına geliyor, ama sadece sen duyuru başlığı açarak foruma veren akıllısın. Biz onu garipsedik. Haa kız peşine koşmaya gelince, kız peşine koşanlar forumla ilgilenmezler. Bir üyenin cc deki pozisyonunu öğrenmek istiyorsan, onun forumdaki hangi konulara iştirak ettiğini inceleyerek anlayabilirsin. Kızmana gerek yok....

ZeRDaLii

ZeRDaLii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Nis.2007 Cmt 01:51:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bundan bize neeeeeee...!

sanalizasyonfaresi

sanalizasyonfaresi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Nis.2007 Pzr 13:14:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

süper ya gsl bir duyuru olmuş gerçekten ama bence çok gereksiz konuşmak istemiyorsan engellersin olur biter ayrıca bir yerde yazmışsın sefgilim var diye sefgilin varsa sanal alemde ne işin var ki senin????(bu yazdığımda yanlış anlaşılmasın)

dip not: bu tür şeyler herkezin başına geliyo tabi  bu sıkıntısını duyuru olarak forumda kim dile getirir orasıda tartışılır!...

sekerkiz71

sekerkiz71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Nis.2007 Pzt 15:23:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Shylie :
duyuru diyinçe bende önemli bişi sanmıştım
CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir