ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

23 Mayıs 2024, Perşembe 09:25   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   Abdullah GÜL - 11. Cumhurbaşkanı
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ZeRDaLii

ZeRDaLii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2007 Çar 03:03:23sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
zazaninsigarakeyfi :

Abdullah Gül ü beğenmeyen arkadaşlar kim olsun istiyorsunuz çok merak ediyorum doğrusu buyrun siz geçin tutan mı var ? madem okadar işten alıyorsunuz yolunuz açık gidin adaylığınızı koyun bakalım Asıl allah bu olaylara objektif bakmayanların sonunu hayretsin diyorum...

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2007 Çar 03:29:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :
·CeySTYLE· :

Savunduğunuz kişinin *** icraatını önesürün.

Katılıyorum.

Abdullah Gül ü savunanlar icraatlarını öne sürerek başlayabilirler mesela :)

ben şöle bilgi wersem olur heralde...

1991 yılında Uluslararası İktisat dalında Doçent oldu.

1991 yılında yapılan erken seçimle Refah Partisi’nin Kayseri Milletvekili olarak Parlamento’ya girdi.

1991-1995 tarihleri arasında TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu üyeliği yaptı.

1993 yılında Refah Partisi’nin Dışişlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçildi. Bu süre içinde Avrupa ve Amerika’daki birçok kuruluşlarda yaptığı konuşmalarla parti görüşünü anlattı.

1995’de yapılan genel seçimlerde, ikinci kez Refah Partisi Kayseri Milletvekili seçildi.

1995-2001 yılları arasında Dışişleri Komisyonu üyeliği görevini yürüttü.

54. Hükümette, Devlet Bakanlığı ve Hükümet Sözcülüğü görevlerinde bulundu.

1999 yılında Fazilet Partisi nden üçüncü kez milletvekili seçilerek Parlamentoya girdi.

14 Mayıs 2000 tarihinde yapılan Fazilet Partisi 1. Olağan Büyük Kongresinde Genel Başkan Adayı oldu. Genel Başkanlık yarışını az bir oy farkıyla kaybetmiş olmasına rağmen, kongrede elde ettiği netice tüm siyasi çevrelerce büyük bir başarı olarak değerlendirildi.

Fazilet Partisinin kapatılmasıyla birlikte, Yenilikçi Hareket e önderlik etti. Başlangıcından itibaren halkın büyük bir teveccüh gösterdiği Yenilikçi Hareket, Ağustos 2001 de Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) adıyla Türk siyasi hayatındaki yerini aldı.

Abdullah Gül, AK Partinin Kurucular Kurulu üyesi olarak partileşme sürecindeki etkin rolünü sürdürdü ve Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı.

1992 yılında Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Üyesi oldu ve Konseyin Kültür, Tüzük, Siyasi ve Ekonomik Kalkınma Komitelerinde çalıştı. 2001 yılına kadar yürüttüğü Avrupa Konseyindeki çalışmalarından dolayı kendisine “Pro merito“ madalyası ve Konseyin sürekli “Onursal Üyesi” ünvanı verildi.

3 Kasım 2002 Milletvekili seçimlerinde Kayseri Milletvekili olarak tekrar seçildi.

16 Kasım 2002 tarihinde Başbakan olarak 58.Hükümeti kurmak ile görevlendirildi.

14 Mart 2003 tarihinde Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Sn.Recep Tayyip Erdoğan başbakanlığında kurulan yeni kabinede Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı olarak görev aldı.

Evli ve 3 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2007 Çar 03:37:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nAoNnGaEmLe :
·RestlessOblivion· :
·CeySTYLE· :

Savunduğunuz kişinin**** icraatını önesürün.

Katılıyorum.

Abdullah Gül ü savunanlar icraatlarını öne sürerek başlayabilirler mesela :)

ben şöle bilgi wersem olur heralde...

1991 yılında Uluslararası İktisat dalında Doçent oldu.

1991 yılında yapılan erken seçimle Refah Partisi’nin Kayseri Milletvekili olarak Parlamento’ya girdi.

1991-1995 tarihleri arasında TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu üyeliği yaptı.

1993 yılında Refah Partisi’nin Dışişlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçildi. Bu süre içinde Avrupa ve Amerika’daki birçok kuruluşlarda yaptığı konuşmalarla parti görüşünü anlattı.

1995’de yapılan genel seçimlerde, ikinci kez Refah Partisi Kayseri Milletvekili seçildi.

1995-2001 yılları arasında Dışişleri Komisyonu üyeliği görevini yürüttü.

54. Hükümette, Devlet Bakanlığı ve Hükümet Sözcülüğü görevlerinde bulundu.

1999 yılında Fazilet Partisi nden üçüncü kez milletvekili seçilerek Parlamentoya girdi.

14 Mayıs 2000 tarihinde yapılan Fazilet Partisi 1. Olağan Büyük Kongresinde Genel Başkan Adayı oldu. Genel Başkanlık yarışını az bir oy farkıyla kaybetmiş olmasına rağmen, kongrede elde ettiği netice tüm siyasi çevrelerce büyük bir başarı olarak değerlendirildi.

Fazilet Partisinin kapatılmasıyla birlikte, Yenilikçi Hareket e önderlik etti. Başlangıcından itibaren halkın büyük bir teveccüh gösterdiği Yenilikçi Hareket, Ağustos 2001 de Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) adıyla Türk siyasi hayatındaki yerini aldı.

Abdullah Gül, AK Partinin Kurucular Kurulu üyesi olarak partileşme sürecindeki etkin rolünü sürdürdü ve Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı.

1992 yılında Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Üyesi oldu ve Konseyin Kültür, Tüzük, Siyasi ve Ekonomik Kalkınma Komitelerinde çalıştı. 2001 yılına kadar yürüttüğü Avrupa Konseyindeki çalışmalarından dolayı kendisine “Pro merito“ madalyası ve Konseyin sürekli “Onursal Üyesi” ünvanı verildi.

3 Kasım 2002 Milletvekili seçimlerinde Kayseri Milletvekili olarak tekrar seçildi.

14 Mart 2003 tarihinde Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Sn.Recep Tayyip Erdoğan başbakanlığında kurulan yeni kabinede Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı olarak görev aldı.

Oldu güzel oldu da yetersiz oldu :)

Beni asıl ilgilendiren Dışişleri Bakanı sıfatıyla yaptıkları...

Yoksa Avrupa Konseyi nden aldığı ödülün bize bir faydası olduğunu sanmıyorum.

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2007 Çar 03:48:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

rest walla awrupa birliği için en çok gelişmeyi sağlayan dış işleri bakanı olarak biliyorum we  onun kadar ülkelerle ikili gelişme sağlayan başka adamda görmedim ben...dierleri onun yaptıkları yanında fos kalıyor,, allasen  Deniz Baykal  4,5 sendir muhalefetten başka ne yaptıki ? :) yada herhangi biri ne yaptı bu dewlet için?

Bence  aktif bir Cumhurbaşkanı daha ii olacagını düşündüğüm için  Abdullah Gül ü tam isabet olarak görüyorum...

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2007 Çar 04:13:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Evet doğru söylüyorsun ama ben Avrupa Birliği nin ülkemiz için bir hayrının olmadığına (ki bizi alıp almayacakları bile meçhul), tam tersi AB ye uyum yasaları dolayısıyla çok taviz verdiğimizi düşünüyorum. Onlar kim ki içişlerimize karışma hakkını kendilerinde görüyorlar? Bir de biz neden AB ye girmek gibi bir zorunluluk hissedelim ki? Asırlarca kendi kendimizi idare eden biz değil miydik?

Dediğin gibi kimse doğru dürüst bir şey yapmadı ki. Zaten halk da AKP yi bu yüzden seçmedi mi? Yeni insanlar, yeni umutlar meselesi...

Bu ülke 1938 den beri doğru düzgün yönetilmedi. Bunun sıkıntılarını çekiyoruz, böyle giderse daha da çok çekeriz gibime geliyor...

Allah sonumuzu hayır etsin der, şimdilik nokta koyarım. 

CeySTYLE

CeySTYLE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2007 Çar 04:27:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevgili naon bu adamlara nekadar anlatılsada boş.Anlamazlar :)

Gelmiş ab den bahsediyor amcam hadi ordan sen ilkönce kimin cumhurbaşkanı olması gerektiğini bize bir söyle.

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2007 Çar 04:57:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadaşım ben neyi savunduğumu çok iyi biliyorum, ama sen benim neyi savunduğumu bilmiyorsun. Uygun ortamlarda da düşüncemi açıkça ifade ediyorum merak etme sen :)

Üç mesajından ikisinde Cem Uzan var. Hayırdır inşallah, ülkede AKP dışından bildiğin tek siyasetçi Cem Uzan mı?

Tanımadığın insanlar hakkında yorum yapmaya devam etmek ne kadar mantıklı, biraz bu konu üzerinde düşünmeni rica ediyorum.

Ayrıca forum ikili atışma yeri değil, konunun dışına çıkmayalım.

Saygılar...

ZeRDaLii

ZeRDaLii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2007 Çar 14:19:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ßæk ne güzel anlatmış işte arkadaşım bencede daha güzel bi şekılde anlatılamazdı sayın cumhurbaşkanımız..!

G0RLTZ

G0RLTZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2007 Çar 14:35:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·xminervax· :
bence bu hiç de hayrımıza değilha Recep  Tayyip Erdogan ha Abdullah Gül arada hiçbir fark yok.ayrıca açık ve net Abdullah Gül o koltugun emanetçisi olucak yine!lail bi Türkiye istiyoruz diye milyonlar bagırırken halkın hiçe sayılması bu ülkede demokasininde yitip gittiğinin kanıtı olur.bence AK Parti den hiç kimse o koltuga geçmemeligeçerse bile sanmıorum ki GENELKURMAY BAŞKANI uzaktan izlesin olanları

Sen laik bi devlet istiyorsun değilmi? Senin laik olarak görmedigin Recep Tayip Erdoğan bu ülkeye neler yaptı görmedin mi ? Senin sevmedigin Abdullah gül Avrupayla aramızı iyi etmedimi. Gelmiş burda laik bi ülke istiyorsun herşey ortada demek sen bişeyi görmüyorsun.. 28 şubat mı olsun yine onu mu istiyorsunuz gene mi kaos çıksın onu mu istiyorsunuz. Hakkımızda hayirlisi diyelim.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2007 Çar 15:05:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Forumda siyasi içerikli tartışmalar,münakaşalar,hakaret ve küçük düşürücü paylaşımlar kesinlikle yapılamaz. Bu tür mesajlar silinir.Bu mesajları yazanlar forumdan ve siteden uzaklaştırılır.

CC sohbet icin buraya
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir