ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 20:34   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Fıkralar
forum sohbet oyun basliklari
   Resimli ve Yazılı FIKRALAR. Eminimki iyi vakit geçirceksiniz... (Eğlence)
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 23:31:02      Resimli ve Yazılı FIKRALAR. Eminimki iyi vakit geçirceksiniz... (Eğlence)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

TEMEL UZAYDA

Uzaya dьzenlenen bir gezi iзin 3 kisi seзilmis, birisi Ingiliz, birisi Fransiz ve sonuncusu da Temel... Gцrevli, bu yolculugun зok uzun sьrecegini ve yanlarina dьnyada sahip olduklari tek bir sey alabileceklerini sцylemis. Ingiliz, "Ben kumarbazim, kagitlarim olmadan yasayamam" demis ve yanina bir deste iskambil kagidi almis. Fransiz, "Ben esim olmadan yasayamam demis" ve esini yaninda gцtьrmьs. Temel, "Ben sigara tiryakisiyim, yanima 5 karton Birinci alayim" demis ve sigaralarini yanina almis. Fьze gцnderilmis. Aradan 3 yil geзmis. Bu цnemli gezi sonuзlanmis. Kahramanlarimizin iзinde bulundugu uzay gemisi dьnyaya dцnmьs. Uzay ьssь tiklim tiklim, binlerce insan roketin inisini bekliyor. Insanlik tarihi aзisindan цnemli bir organizasyon... Цnce Ingiliz iniyor. Kagitlarla цyle bir numara yapiyor ki, herkes bьyьleniyor. Ardindan Fransiz ve esi iniyor. Kucaklarinda bebekleri. Son olarak Temel ortaya зikiyor. Kosarak kalabaliga karisiyor. Agzinda sigara, bagiriyor, "Зabuk bana ates verin, зabuk bana ates verin..."

DЬЮЬNME ЮEKLI

Matematik dersinde Hoca Kerim i kaldirip sorar: "Sцyle bakalim Kerim,bir dalda 5 kus varsa ve sen birini vurursan kaз tane kalir?" Kerim cevap verir: "Hiз kalmaz зьnkь цbьrleri de gьrьltьden ьrkьp kaзar”. Hoca hafif gьlьmser: "Cevap 4 olacakti; ama dьsьnme seklini begendim"der. Kerim: "Simdide benim size bir sorum olacak"der. "Bir dondurma dьkkaninda dondurma yiyen ьз kadin var. Birisi dondurmayi yalayarak yiyor, digeri emerek yiyor, sonuncusu ise isirarak yiyor. Sizce iзlerinden hangisi evli olandir?" Hoca gergin bir sekilde: "Seyyy sanirim emerek yiyen" der. Kerim hafif gьlьmser: "Dogru cevap parmaginda yьzьk olan olacakti;ama dьsьnme seklinizi begendim” der.

ROMANTIZME BAK

Hayvanat bahзesinde iki ahtapot kollarini birbirine sarmis, dolasiyorlardi. Erkek ahtopot egildi, hafif sesle disi ahtapotun kulagina fisildadi. -Ne gьzel bir gece, degil mi sevgilim?...Mehtap, yildizlar, sen, ben...Ve bu gьzel gecede seninle ikimiz bцyle kolkola kolkola kolkola kolkola kolkola dolasiyoruz.

GЦRMЬS

Kekeme ile bir arkadasi yolda gidiyorlarmis. Kekeme, birden atilmis. -Gц...Gц...Gцrdьn mь? Arkadasi sormus. -Neyi gцrdьn mь? -Ha...Ha...Harika bir ka...ka...kadin...Bir de mi...mi...mini bir etek giymis... -Hani? Nerede? -Se...Se...Sen ba...ba...bakana ka..ka..kadar ma...ma...magazaya girdi! Biraz daha yьrьmьsler. Kekeme yine atilmis. -Gц...Gц...Gцrdьn mь? -Neyi gцrdьn mь? -Sa...Sa...Sahane bir ara...ara...araba! -Hani nerede? -Sen ba...ba...bakana ka...ka...kadar geзti git...git...gitti! Daha yьrьmьsler. Kekeme yine atilmis -Gц...Gц...Gцrdьn mь? Ama arkadasi bu sefer sinirlenmis -Gцrdьm lan! demis. Gцrdьm iste! Kekeme de цfkeyle зikismis -Ma... Madem gцrdьn de, ne diye bo...bo...boka bastin!

FIKRA GIBI SЦZLER

* Hayat ineklerin otladigi bir mera gibidir: Devamli bir pislikten digerine basarsin.
- Asansцr bozuk. En yakin asansцr karsi binadadir...
- Size yapilmasini istemediginiz bir seyi baskasina yapin. Зok zevkli oluyor...
- Karimla tek ortak yanimiz, ayni gьnde evlenmis olmamiz...
- Bizim ьlkemizde kadin erkek esitligi halinde penaltilara gidilir...
- Sigara kanser yapiyor hayat ise verem ..
- Yarin yapabilecegin bir seyi, asla bugьnden yapma...
- Ne yaparsan yap, yapmadigin seyler yaptiklarindan daha цnemlidir.
- Hayat yalniz geriye dogru anlasilabilir, ve yalnizca ileriye dogru yasanabilir.
- Eger bir sayfada iki yazi varsa, alttakini oku
- Hayatta en bьyьk talihsizlik, bir seyin iki kere acemisi olmaktir.
- Kendini mutlu hissediyorsan, bir yerde yine bir salaklik yaptin ve farkinda degilsin demektir.
- Senin zayiflaman iзin daha 40 firin ekmek yemen lazim.
- Kafani зevirip durma, aklindan geзenleri okuyamiyorum.
- Ask цyle ciddi bir hastaliktir ki, iki kisiyi birden yataga dьsьrьr...
- Insan цldьgь zaman degil, unutuldugu zaman цlьr
- Зцzьmьn bir parзasi degilsen, sorunun bir parзasisindir.
- Dikkatli sьr, insanin yedek parзasi yoktur.
- Silahlar insanlari цldьrmezler, sadece цldьrmeyi kolaylastirirlar.
- Ne kadar dцnersen dцn, kiзin arkanda kalir.
- Bu dьnyada iki kцr tanidim. Biri senden baska hiз kimseyi gцrmeyen ben, digeri beni hiз gцrmeyen sen.
- Bьlbьlь altin kafese koymuslar. Yine de 24 ayar altin demis.
- Hayat bir kosu degil, hedefi vurmaktir. Цnemli olan zamandan tasarruf degil, bir hedef bulmaktir.
- Son damlayi зamasir sikar gibi sikarak dьsьrmene gerek yok.
- Ne mutlu ki erkek degilim, yoksa bir kadinla evlenmek zorunda kalacaktim (Bayanlar Tuvaletinden)

takim.jpg (19753 bytes)

Krliczek.jpg (13299 bytes)

uykulu.jpg (47895 bytes)

FIKRADAN KISA -FIKRALAR

......Ve tanri kadini yaratti. O da kalkti kaynana oldu...
- Bu tьp bebek hatali, hep gaz kaзiriyor...
- Yalniz planlarinin degil, basarilarinin da tadini зikarmaya зalis.
- Зiзekleri dalindan koparmayin! Kцkьnden sцkьn...
- ALLAHIM!! Kendim iзin bir sey istemiyorum. Sadece anneme elma yanakli, bal dudakli ,sьtьn bacakli bir gelin nasip eyle...
- Seni bir yerden зikariyorum dedi kadin: Meger ebemmis ..
- Akil yasta degil bastadir, Ama akli basa yas getirir...
- Kizda bir fizik var abi, Einstein yaninda halt etmis...
- Kim vurduya gittim, birazdan gelecegim...
- Korkunun ecele faydasi yoktur,sadece iз зamasirlari kirletir...
- Bьyьk jetona para verme, kьзьkten al bьyьt...
- Istikbal gцklerdeydi, ozondaki delikten dьstь...
- Bilmemek ayip degil, yeter ki зaktirma...
- Bitkisel hayata girdim, HIYAR gibi yasiyorum...
- Karanlikta mehtapta oturmak iyidir, ama Mehtapla karanlikta oturmak daha iyi.......
- - Aptal ve cahil olduklari zaman bile dinle onlari, зьnkь dьnyada herkesin bir hikayesi vardir.
- DELI GIBI SEVDIM, MANYAK GIBI EVLENDIM.
- Ne kadar kьзьk olursa olsun isinle ilgilen, hayattaki dayanagin odur.
- Oldugun gibi gцrьn sevmedigin zaman sever gibi yapma.
- Aska burun kivirma sakin, o зцl ortasinda зimenli bir yerdir.
- Bunu yazan sinus, Okuyana kosinus...
- Sigara iзme torununu gor, sigara iз dedeni gцr...
- Burada nefes almayin, daha ucuz bir yer biliyorum...
- Adam o kadar fakirmis ki, viraji bile alamamis...
- Hayat ineklerin otladigi bir mera gibidir: devamli bir pislikten digerine basarsin.
- Asansцr bozuk. En yakin asansцr karsi binadadir...
-- Size yapilmasini istemediginiz bir seyi baskasina yapin. Зok zevkli oluyor...
- Karimla tek ortak yanimiz, ayni gьnde evlenmis olmamiz...
- Kizini dцvmeyen, torununu erken sever...
- Mutlu esekler gibi siritma...
- Hakan yarinki maзta forma giymeyecek, зiplak oynayacak.
- Dobrovolskietrabinskrapraskrayte!
- Ha?
- Zink Tokai...
- Hey Moruk, dьn aksam otobьs duraginda ne bekliyordun?
- Tren...
- Yapacaginiz her geyik muhabbeti, size zaman kaybi olarak dцnecektir...
- Bizim ьlkemizde kadin erkek esitligi halinde penaltilara gidilir...
- Sigara kanser yapiyor hayat ise verem ..
- Tuvaletten sonra sifon зekme! Insanliga yaptipin katkiyi herkes gцrsьn...
- Bitkisel hayata girdim, maksat yesillik olsun...
- Kiz o kadar kekeme bir kizdi ki, "Ben sizin bildiginiz kizlardan " diyene kadar bildigimiz kizlardan olurdu...
- Yarin yapabilecegin bir seyi, asla bugьnden yapma...
- Zamani gelmis bir hatadan daha kaзinilmaz ne olabilir ?
- Ne yaparsan yap, yapmadigin seyler yaptiklarindan daha цnemlidir.
- Ilk seferde kazanamazsan, sucu amirine at.
- Ikinci seferde kazanamazsan hile yap.
- Ьзьncь seferde kazanamazsan vazgeз salakligin alemi yok.
- Hayat yalniz geriye dogru anlasilabilir, ve yalnizca ileriye dogru yasanabilir.
- Eger bir sayfada iki yazi varsa, alttakini oku.
- Eger ьз kursunla ьз dьsmaninin oldugu bir asansцre biniyorsan, hepsini en bьyьk dьsmanina sik, emin olmak iзin.
- Hayatta en bьyьk talihsizlik, bir seyin iki kere acemisi olmaktir.
- Kendini mutlu hissediyorsan, bir yerde yine bir salaklik yaptin ve farkinda degilsin demektir.
- Kendini mutlu hissediyorsan, merak etme birazdan geзer.
- Bu gьnьn emekten tasarruf saglayan en bьyьk icadi yarindir.
- Senin zayiflaman iзin daha 40 firin ekmek yemen lazim.
- Kafani зevirip durma, aklindan geзenleri okuyamiyorum.
- Ajda Pekkan yьzьnь gerdirmeye devam ediyor... yьzьndeki ben eskiden ayagindaymis...
- Ask цyle ciddi bir hastaliktir ki iki kisiyi birden yataga dьsьrьr...
- Insan цldьgь zaman degil, unutuldugu zaman цlьr.
- Eger turist sezonundaysak neden onlari avlayamiyoruz?
- Зцzьmьn bir parзasi degilsen, sorunun bir parзasisindir.
- Dikkatli sьr, insanin yedek parзasi yoktur.
- Silahlar insanlari цldьrmezler, sadece цldьrmeyi kolaylastirirlar.
- Kьltьr mantari disindaki mantarlarin зogunun faciaya yol aзtigi sцyleniyor. Kьltьrsьz olduktan sonra, ha mantar, ha insan fazla bir sey degismiyor. Sonuзta ikisi de faciaya yol aзiyor.
- Ne kadar dцnersen dцn, kiзin arkanda kalir.
- Bu dьnyada iki kцr tanidim. Biri senden baska hiз kimseyi gцrmeyen ben, digeri beni hiз gцrmeyen sen.
- Bьlbьlь altin kafese koymuslar. Yine de 24 ayar altin demis.
- nlenHayat bir kosu degil, hedefi vurmaktir. Цnemli olan zamandan tasarruf degil, bir hedef bulmaktir.
Bunca iзine ettigimiz dьnyanin niзin sifonu yok?

KARЭKATЬRLER
A-bus_big.jpg (15157 bytes)

emzik.jpg (20626 bytes)

asker.jpg (27706 bytes)general_2.jpg (18725 bytes)

DЭNSEL FIKRALAR

Tedbirli olmaya зalisiyor

Papaz цlmek ьzere olan adamin ьzerine egilerek;
Цlmeden цnce seytani ve onun kцtьlьklerini lanetle ...der.
Ancak adamdan ses зikmaz.
Papaz istegini bir kez daha tekrarlar, ama hastanin sessizligi sьrer.
Sonunda Papaz kizgin bir ifadeyle; Neden seytani ve kцtьlьklerini lanetlemiyosun, bre gafil? diye sorunca adam halsizce karsilik verir; Nereye gidecegim belli olmadan kimse hakkinda kцtь konusmak istemiyorum.

Kafir

Neyzen Tevfik sivri dilliligi ve iзmesiyle bilinen bir sofuymus.Yine herzamanki mekaninda arkadaslariyla iзiyormus Oradan geзmekte olan kati dindar bir baska sofu arkadasi Neyzen i gцrmьs.Sцylene sцylene yanina gelmis ve sцyle demis:
-Ah Neyzen! iyi adamsin hos adamsinda, birde su kafiri iзmesen
Neyzen sofuya biyik altindan gьlerek:
-Sen hiз merak etme aziz dostum. Ben bu kafiri цnce ehli mьslim yapiyorum, sonra iзiyorum

ne siklikta

Erenlerden birine sormuslar
- ne siklikla oruз tutarsin?
- ooo demis her sene kesin oruз tutarim
- peki ne siklikla namaz kilarsin?
- ooo demis зok sik. her hafta namaz kilarim
- peki demisler ne siklikla alkol alirsin?
- ehh demis cok nadiren. aksamdaan aksama!

Yalansa
Abartici bir kisi olarak taninan hattat Izzet Efendi bir dostuna:
- Dьn gece sabaha kadar oturdum, bir Kur’an yazip bitirdim, demis.
Az sonra dostu sцze girmis :
- Geзen Ramazan’da Kandilli’ye, bir iftar yemegine gidiyordum. Bogaziзi’nde цyle bir firtina зikti ki... Dalgalar bindigim kayigi sahildeki minarelerin serefelerine kadar зikardi. Kayik dalgalar arasinda sallanirken iftar oldu, toplar atildi. Ben de sigarami kandillerden yakip orucumu bozdum.
Mustafa Izzet Efendi bagirmis :
-Yalan !..
-Yalansa, senin dьn gece yazdigin Kur’an-i Kerim зarpsin.

ORUЗ

Ataist bir adam bir gьn ormanda geziyor ve etrafindaki gьzelliklere bakiyormus Evrim ne gьzellikler yaratiyor!diye dьsьnьp mest oluyormus birden arkasinda kocaman bir ayi belirmis ve onu kovalamaya baslamis Adam bьtьn gьcьyle kaзiyormus ama her arkasina bakisinda ayinin daha oldugunu farkediyormus. Dakikalarca sьren bir kaзisin sonunda adamin ayagi yerdeki bir dala takilmis, ayi adamin ьzerine atlamis, penзesini kaldirmis, Tam vurmaya hazirlanirken adam "ALLAHIM! diye bagirmis. bir anda zaman durmus ayi donmus, ormandaki nehir bile akmaz olmus bir anda orman karramis ve gцkyьzьnden bir isik hьzmesi adamin ьzerine parlamis. Зok derinden gelen ilahi bir ses adama;
"Yillarca bana inanmadin,yaratilisi kozmik bir kazaya bagladin, sana bu durumda yardim etmemi mi istiyorsun? Seni sevgili bir kulum mu saymaliyim?"demis.
Adam untanз iзinde: Biliyorum bunca yildan sonra dindar biri olmayi istemem haksizlik, ama belki AYIYI DINDAR yapabilirmisin." demis
SES: peki " diye karsilik vermis ve isik kaybolmus.Nehir tekrakmaya baslamis hersey eski haline dцnmьs. Ayi penзesini indirmis, iki penзesinide gцge dogru зevirmis, ve konusmaya baslamis;
"ALLAHIM,senin rizkinla orucumu aзiyorum, Hamdolsun bana verdigin nimetlere...

Mucizeler

Bir Yahudi, bir Hristiyan ve bir Mьslьman kimin daha зok dindar olduguna dair tartisiyorlarmis.
"Зцlьn ortasinda devemin ьzerinde gidiyordum" demit Mьslьman."Aniden, nereden geldigi belli olmayan зok bьyьk bir kum firtinasi koptu. Devemin yanina uzandim, deveyle birlikte kumlara daha зok gцmьldьkзe, gerзekten sonumun geldigini dьsьndьm. Ama, Allah a inancimi yitirmedim. Dua ettim, dua ettim ve aniden etrafimdaki on millik alanda firtina durdu ve ben kцyьme dцnebildim.
Hristiyan , "Bir gьn okyanusta kьзьk bir kayikta balik tutarken, dev bir firtina koptu. 2 metre boyunda dalgalar! Gerзekten sonumun geldiiini sandim. Tanri ya dua ettim, dua ettim ve sonra etrafimdaki on millik alanda firtina dindi, ben karaya зikabildim."
Yahudi anlatmaya baslamis. "New York sehrinin ortasindayken, yerde siyah bir зanta gцrdьm. Зantanin iзine bakinca parayla dolu oldugunu gцrdьm. Cumartesi gьnь oldugundan ve bizim bu kutsal gьnьmьzde paraya el sьrmemiz yasak oldugu iзin, gerзekten sonumun geldigini dьsьndьm. Ama, inancimi yitirmedim. Dua ettim, dua ettim ve aniden, etrafimdaki on millik alanda "Sali" oldu.

BEN DE PEDERIM AMA
Bildiginiz gibi bazi hristiyanlar papazlara Father-Peder-Baba derler. Komьnist rejim zamaninda Rusya dan zar zor kaзip New York a yeni gelen Salamon, metro da bir papazin yanina oturmus. O gьne kadar hiз papaz gцrmedigi iзin de sormus
Af edersiniz efendim, sizin gцmleginizin yakasi neden ters?
Papaz Зьnkь ben bir pederim demis.
Salamon Ben de bir babayim ama gцmlegimin yakasi ters degil.
Neden siz yakanizi ters takiyorsunuz? diye yine sormus.
Papaz biraz dьsьnmьs ve Beyim ben bir зok insanin pederiyim demis.
Salamon Benim de зok зocugum var. Tam dцrt kizim ve dцrt oglum var. Ama yakam ters degil diye cevap vermis.
Papaz Ben yьzlerce, binlerce hatta milyonlarca insanin babasiyim deyince Salamon gьlmьs ve
Beyim demis Ben sizin yerinizde olsam yakami ters takacagima pantalonumu ters giyerdim

MANASTIR HAYATI

Bir manastirda yasayan ьз rahibe oturmus dedikodu yapiyorlarmis.
Birincisi Kizlar demis Geзen gьn bas papazin odasini temizlerken bir sьrь seks mecmuasi buldum .
Digerleri Peki ne yaptin? diye sorunca ilk rahibe Hiiз demis ne yapacagim hepsini зцpe attim
Ikinci rahibe anlatmaya baslamis Bende bir ay цnce bas papaz efendinin odasini temizliyordum bir sьrь prezervatif buldum
Ilk rahibe sormus Peki sen prezervatifleri ne yaptin? Attin her halde
Ikinci rahibe Yok canim demis Hiз ьsenmedim tek tek hepsini igne ile deldim ve tekrar paketlerine koydum
Bunu duyan ьзьncь rahibe dьsmьs bayilmis..

BITSIN BU DAVA

Bektasi nin birine konuk gelecekmis. Bektasi konugu nasil agirlar... Elde yok, ayakta yok.. Mahзup olmak da istemiyor... Komsusu Yahudi nin bir sьrь keзisi varmis...Onlardan birini зaktirmadan alip kesiyor... Ama зaktirmadigini sanan kendisi... Yahudi, agacin arkasindan gцzlermis durumu... Diyor ki kendi kendine, "Kadiya gitsem.. Kadi Mьslьman, o Mьslьman, ben Yahudi… Davayi kazanamam. Hadi kazandim, Bektasi nin nesi var ki, ondan alip bana versin... Biz artik Allah in huzurunda hesaplasiriz... Yillar geзiyor. Yahudi, Allah in huzurunda davaci oluyor, Bektasi den... Mahkeme kuruluyor..
Allah :
-Sen Yahudi kulumun keзisini kesmissin, diyor Bektasi ye...
-Kesmedim, diyor Bektasi...
-Ben gцzlerimle gцrdum diyor, Yahudi..
-Allahim, diyor Bektasi... Bir mahkemede bir adam hem sahit, hem davaci olamaz.
-Haklisin ama, diyor, Allah Ben her seyi gцrьrьm. Ben de gцrdьm, kestigini...
-Allahim, diyor Bektasi...Ayni mahkemede, hem sahit, hem hakim olunmaz...
-Gene haklisin, diyor Allah... O zaman getirin keзiyi ona soralim...
-Ne!... diyor Bektasi... Keзi burada mi?...Ver onu o zaman bu Yahudi ye...Bitsin bu dava..

KENDINDE OLMAYANI

Bektasi, camide namazdan sonra dua etmis :
-Ey ulu Tanrim, bana bir raki parasi ver!
Yaninda namazini bitiren softa da, ellerini kaldirmis :
-Rabbim, bana iman ver!
Iki duayi da isiten hoca, Bektasiye :
-Bak, herkes ne isitiyor Tanri dan, sen raki parasi. Utanmiyor musun?, demis
. Bektasi usulca :
-Ne yapalim hoca efendi, herkes kendisinde olmayani ister, demis.

Pesin Namaz

Bektasi ile bir hoca birlikte yola зikmislar, bir sьre sonra hoca :
-Namaz saati! demis, baslamis kilmaya...
Rekat ьstьne rekat, selam ьstьne selam... Bektasinin beklemekten cani sikilmis, hoca namazi bitirince sormus :
-Yahu bu ne uzun namaz bцyle?
-Kazaya kalmis namazlarim vardi, onlari eda eyledim!
Bektasi :
-Eh ben de bir namaz kilayim! demis ve baslamis namaza...
Ama ne namaz, bitmiyor, sonunda hoca dayanamamis :
-Erenler, senin namaz da uzun sьrdь!
-Цnьmьzdeki haftanin namazini kildim!
Hoca sasirmis :
-Yahu olur mu bцyle sey?
Bektasi gьlmьs :
-Yukaridaki senin veresiyeni kabul ediyor da, benim pesinimi niye kabul etmesin?

Trafik

Papazin biri bisiklet kullanirken polis bunu durdurmus.
-Ehliyet ve ruhsat lьtfen
papaz -ehliyetim yok ama cebimde incilim, sag omuzumda isa, sol omuzumda iyi melek var demis.
polis -hem ehliyetin yok hemde bisiklete ьз kisi biniyorsun demis

Papaz ile Zangoз

Papaz, iki metre ilerisinde duran zangoзa sormus:
"Gizli gizli sen mi iзiyorsun kutsal sarabi?"
Zangoз ta derin bir sessizlik...
lyice kцpьrmьs Papaz:
"Sana soruyorum be adam! Duymuyor musun?"
"Hayir, buradan hiзbir sey duyulmuyor efendim!"
Olacak sey mi! Iki adim цteden beni duymuyorsun..."
Zangoз biyik atindan gьlmьs;
"Isterseniz yer degistirelim, anlarsiniz..." Yer degistirmisler.
Bu kez Zangoз seslenmis:
"Kilise iзin toplanan yardimlari kim iз ediyor?" Papaz kendi kendine sцylenmis:
"Hakikaten yahu! Buradan hiзbir sey duyulmuyor."

ALINTIDIR*

posiongirLn

posiongirLn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 23:33:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Moahahaaaa koptumss sein paylaşımın için tşkler...

SeiNFeLD

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 23:35:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Karne

Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir:
-"Getir bakayım şu karneyi!"
-"Al baba..."
Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf.
-"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri, ne istersen yapıyoruz. Kız arkadaş uğruna harcadığın çiçek parasının haddi hesabı yok. Ne bu notların hali, rezil şey!"
-"Baba... O benim karnem değil ki, senin kitaplarını karıştırıyordum, birinin arasında karnelerinden birini bulmuştum..."

¦ Dolar yine fırlamış. O ne fırlamdır siz bilemezsiniz.

¦ Bütün umutlarım suya düştü.Ama boğulmadılar.Çünkü onlara yüzme öğretmiştim.

¦ COK YARDIMSEVERIMDIR BUTUN YARDIMLERI KABUL EDERIM .

¦ ....Ve Tanri kadını yaratti. O da kalkti kaynana oldu.

¦ AşK BiR MuZ KaBuĞuDuR BaStIN Mı AyAğIn DeĞiL HaYaTıN KaYaR

¦ Dost kara günde KARANLIĞA KARIŞIR.

¦ Babam sevdi annemi aldı,Mecnun sevdi Leyla yı aldı, ben sevdim babayı aldım.

¦ DELİ gibi sevdim, MANYAK gibi evlendim.

¦ Gerçekler acıdır ,baklava tatlıdır, o zaman baklava gerçek değildir.

¦ Kim demiş kırmızı ışıkta geçilmez diye? rahmetli geçerdi.

¦ Kafanı çevirip durma! Aklından geçenleri okuyamıyorum. 

¦ Araçlarda cep telefonunuzu kapatınız.TELEF olmayınız.

¦ SUDAN UCUZ cep telefonu alıp, ATEŞ PAHASI faturalar ödüyoruz.

¦ Bu tüp bebek hatalı, hep GAZ kaçırıyor.

¦ Kim vurduya gittim,birazdan gelicem.

¦ Aile kabristanıdır.Damsız girilmez.

¦ Bilmemek ayıp değil, yeterki çaktırma.

¦ Büyük jetona para verme, küçükten al besle büyüt.

¦ Adam o kadar fakirmiş ki VİRAJI bile alamamış.

¦ Bizi çekemediler, halat koptu.

¦ İyi başlayan herşey kötü biter, kötü başlayan herşey berbat biter.

¦ Hayata çift sıfırdan başlayın, tuvalet bekçliği neden olmasın.

¦ Sonsuz ucuzluk istiyorsanız uzaya gidin.

¦ Tam öğrenmeye başlamıştım ki okul bitti.

¦ Araçlarda arabesk müzik yasaklansın, artık BATMASIN BU DÜNYA.

¦ Cennet gibi bir ülkede yaşıyoruz.İŞSİZLER CENNETİ ama..

¦ Politikacılar uyuyamayınca VATANDAŞ sayıyorlar.

¦ Yalan söyleyen yükseliyor.YALANCI DİL bilmeyene iş yok.

¦ Hayat pahalılığı o kadar arttıki, KİRALIK evler artık KRALLIK.

¦ Artık yalan söyleyeni dokuz köye muhtar yapıyorlar.

¦ Her politikacının bir DARBE yiyişi vardır.

¦ İnce bağırsak Sİ , kalın bağırsak DO olur.

¦ Türkçeyi katlettiler.CÜMLEmizin başı sağolsun.

¦ Bu ne bu hal şöför bey !.. SÜRATINDAN düşen bin parça..

¦ Dengeli beslenme konusunu ancak ZARİF olan anlar.

¦ İnsanlık öldü. Katili MENFAAT.

¦ Kadınlar artık estetik ameliyatlarını CİLDİ CİLDİ düşünüyorlar.

¦ HacıVAT şarkıcı oldu.O artık megaVAT.

¦ Kızlar artık beyazYATLI prenslerini bekliyorlar.

¦ Tam bir serseri gibiydi.Sonunda bir serseri kurşuna kurban gitti.

¦ Ali babanın bir ÇİFTliği var. Veli babanın bir TEKliği.

¦ Pire itte, cep telefonu yigitte bulunur.

nirvanaxxx

nirvanaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 23:35:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ßarışımmmmmmmm Hepsinede ayrı ayrı qüldüm Hepsi çoq Güseller ellerine emeqine saqlık Helede karikatürlere bittim Devamını bekliorzzzz

eLisaDay

eLisaDay resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 23:37:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sein eline koluna parmağına emeğine sağlık

SeiNFeLD

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 23:43:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
     Japon , Alman Ve Bizim Temel   Hava Atarlar.

Japon biz tüneli  her iki taraftan aynı anda açmaya başlarız ve tam ortada 5 Cm şaşma ile  buluşuruz der.

Alman bizde tüneli  her iki taraftan aynı anda açmaya başlarız ve tam ortada 1metre  şaşma ile  buluşuruz der.

Bu sırada

Temel hemen atlar lafa bizde tüneli  her iki taraftan aynı anda açmaya başlarız ve tam ortada buluştuk buluştuk , yok  buluşamazsak 2 tane  tünelimiz olur der..LOLLOLLOL

Talking Denize Girmek Yasak :)

Bir grup İngiliz, Amerikan ve Türk gemiyle yolculuk ediyorlarmış. Birden şiddetli bir fırtına kopmuş. Geminin batacağını anlayan kaptan hemen yolculara koşup gemiyi boşaltmalarını istemiş. Fakat kimse buna inanmayarak kendini denize atmayı kabul etmemiş. Bir süre sonra bütün yolcuların ölüm tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu gören kaptan hemen bir tayfasını çağırmış. "Git bir de sen dene onları gemiden atlamaya ikna etmeyi" demiş. Tayfa gitmiş ve kısa bir süre sonra geri dönmüş. Kaptan merakla sormuş:
-Eee, noldu?
-Hepsi atladılar efendim.
Kaptan çok şaşırmış:
-Nasıl olur, daha demin kıllarını bile kıpırdatmamışlardı. Ne dedin onlara?
-Çok kolay. İngilizlere "Sizin gibi soylu insanlar batmak üzere olan bir gemide olmamalılar" dedim.
Amerikalılara deniz suyunun insan vücudu için çok faydalı olduğunu söyledim.
-Peki ya Türklere ne dedin?
-Onlara da "Denize girmek yasak! " dedim

Wink 70 lik eş

70lik eşlerin evine adamın 40 yıllık arkadaşı gelmiş. Adam karısına hep canım, cicim, tatlım gibi sözler kullanıyomuş. Misafir merak etmiş ve sormuş:

- Yaw biz senle 20 yıllık arkadaşız sen karına hep güzel sözler söyledin niye hiç ismiyle çağırmadın¿

Adam:

- İsmini hatırlasam çağıracağım.

SeiNFeLD

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 23:47:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
harika fıkralar :D
- Önce sen öleceksin, John. Mezara gireceksin. Mezarının üstünde otlar bitecek. Onları inekler yiyecek. İnekler işte böyle pisleyecek. Ben, bunları görünce "Hiç değişmemissin be John!" diyeceğim!

ARASI YOKMUŞ Gözü, bankta oturmuş portakal soyan adama takıldı. Soyuyor, tuzluyor, yanındaki çöp kutusuna atıyor... Bir süre izledikten sonra yanına gidip sordu: - Afedersiniz, güzelim portakalları tuzlayıp çöpe atmanız garibime gitti de... - Efendum, penum tuzlu portakalla aram eyu değuldur da...

ASKER N APMAZ? Komutan içkiyi yasakladı ve duvara "Alkol öldürür" diye yazdırdı. Ertesi sabah, bu yazının altına bir cümle eklenmişti: "Asker ölümden korkmaz".

AYNADAKİ ADAM!

Temel aynalı sigaralığından bir tane sigara çıkarmış, o anda gözü aynaya takılmış;

- ula dursun demiş,
-
Ha bu aynadaki adam baa tanıdık geliy
demiş.
Dursun aynayı temelden almış, şöyle bir bakmış,
-
ula salak
demiş 
-
tabi tanıdık gelir bu benim ............

CENAZE

Hindistan a, kaplan avına giden John un ailesine gelen telgrafta şunlar yazılıydı: "John, avda öldü. Cenazesi ayın 17 inde Londra da olacak." Ayın 17 sinde John un ailesine kafes içinde büyük bir Bengal kaplanı geldi. Bunun üzerine aile, Hindistan a telgraf çekti: "Kaplanı aldık. John un cenazesini bekliyoruz." Cevap geldi: "John un cenazesi kaplanın karnında."

ÇOCUK MOCUK

Adanalı İsmail Safa Beye dostlarından biri sormuş: - Adanalılar neden hep çatal matal, bacak macak diye konuşurlar? - Öyle söyleyenler çocuk mocuktur!

DENENMİŞ İLAÇLAR

Doktor, hastasına telefon etti: - Size verdiğim reçetedeki ilaçları kullanmaya başladınız mı? - Başladım, doktor. - İyileşmeye de başladınız mı? - Daha iyiceyim. İlginize teşekkür ederim. Daha önce böyle telefonla sormazdınız... - Ben de aynı hastalığa tutuldum. İlaçları kullanmadan önce emin olmak istedim de..

ENAYİ

Bir yığın sebze yüklenmiş el arabasını kan ter içinde yokuş yukarı çıkarmaya çabalayan manav çırağına acıdı, yardım etti. Güç bela yokuşun başına geldiler. Geniş bir soluk alarak sordu: - Oğlum, tek başına bu kadar yükü taşıyamayacağını ustana söylemedin mi? - Söyledim ama... - Öyleyse niye taşıttı? - "Sana yardım edecek bir enayi bulunur" dedi.

EŞEK BOYAMAK

Kayseri ye yeni gelen yabancı, ayakkabısını boyatırken boyacıya takılmış:
- Siz Kayserililer eşeği boyayıp babanıza satar mısınız. Nasıl yapılır bu is?
Boyacı, fırça sallamayı sürdürerek:
- İşte, demiş, eşeği böyle boyarız!

HAP

Bir adam uçağıyla Afrika nın üzerinde gezerken birden uçağı arızalanır ve ormanlık bir alana düşer. Üstüne üstlük bir afrika kabilesinin ona doğru yaklaştığını görür. Adam içinden "İste şimdi hapı yuttuk" der. O anda düşüncesinde Nur yüzlü dedenin sesini duyar.
- Hayır evladım henüz hapı yutmadın.
- Peki ne yapmam gerek ?
- Şuradaki mızrağı görüyormusun? - Evet.
- Al onu öndeki renkli giysili adamın tam kalbine batır.
Adam mızrağı alır ve adamın tam kalbine batırır.
-Evladım işte şimdi hapı yuttun.

İSİM

Adamın biri birgün yolda giderken bir çocuk görür ve çocuğu çok sevimli bulur çocuğa senin adın ne der çocuk tam söyleyeceği sırada dur ben tahmin edeyim der ama baş harfini söyle der çocuk -y der adam başlar saymaya -yasin çocuk başını sallar -yusuf çocuk gene başını sallar adam y ile başlayan tüm isimleri sayar çocuk her seferinde başını sallar adam iyice sinir olur kız isimleride saymaya başlar çocuk gene başını sallar adam en sonunda bilemedim ne lan senin ismin der çocuk -yamazan der

KIRK YILLIK SİRKE

Bir dostu, Hoca ya sormuş: - Sende kırk yıllık sirke varmış? - Var. - Biraz versene. İlaç yapacağım. - Yoo... Her isteyene verseydim kırk yıldır durur muydu?

KONUŞMAYANLAR

Hayat bilgisi dersinde öğretmen sordu:

- Balıklar neden konuşmaz?

Funda parmak kaldırdı:

- Öğretmenim, siz de başınızı suya soksanız konuşamazsınız!

KUŞ SANMIŞ

Saf köylü, kente iş için gelmiş. Bir evin penceresinde gördüğü papağanın renk renk tüylerine hayran oluyor.

- Allahım... Ne güzel yaratıklar var...
Tam o sırada papağan konuşmaya başlıyor:
- Ne bakıyorsun?
Köylü, neye uğradığını şaşırıyor:
- Kusura bakma hemşehrim. Seni kuş sandım da...

OLMAYANA ERGİ

Kamyonunu jandarma karakolu önünde durdurup nöbetçi ere sordu: - Bu dolaylarda siyah inek bulunur mu? - Yoktur. Büyük siyah köpek filan var mı? - Hayır. Siyah at? - O da yok. - Eyvah!.. Demek ki ezilen köyün papazıydı!

OLMAZ OLUR MU?

Oyun sürüyordu. Köroğlu rolündeki aktör, yarenlerine: - Atımı getirin! diye bağırdı. Seyircilerden biri "hariçten gazel" okudu: - Eşek olsa olmaz mı? Köroğlu rolündeki oyuncu: - Olur olur... dedi. Buraya gelin!

ÖZEL YÖNTEM

Cimriliğiyle ünlü İskoçya da, polis okulunda öğrenciye sordular: - Büyük bir kargaşalık başgösterdi. Herkes birbirine giriyor, silahlar patlıyor... Söyle bakalım, bu topluluk nasıl dağıtılır? Öğrenci, hiç düşünmeden: - Hemen boynuma bir kutu asarım, dedi. Ve bağış toplamaya başlarım!

PİLAV ÜSTÜNE

Lokantada, müşterilerden biri garsona seslenmiş:
- Bakar mısın evladım...
Bana bir pilav, üstüne de biraz et.
Az ötede masada Borazan Tevfik oturuyormuş. Yemeğinden başını kaldırıp o da garsona dönmüş:
- Bana da bir pilav... Ama üstüne etme!

SAVAŞ HAZIRLIĞI

Televizyon filminde Kızılderililerin yüzlerini boyadıklarını gören Can, sordu: - Baba ne yapıyorlar bunlar böyle? - Savaşa hazırlanıyorlar, oğlum. Can, ertesi sabah annesini makyaj yaparken görünce koşup babasının yanına geldi: - Baba, kötü şeyler olacak...
Annem içerde savaş hazırlığı yapıyor!

SOĞANIN CÜCÜĞÜ

İnşaatta çalışan Recep le Memet, her zamanki gibi, pişirdikleri bulgur aşını yiyorlardı. Bir ara Recep sordu: - Ula Mehmet! Zengin olsan ne yirsin? - Soğanın cücüğünü yirim. Ya sen? - Bana yiyecek bir şey bırakmadın ki...

TANIMAK

Yargıç, Temel e: - Bu adamdan borç para almışsın, diyerek Dursun u gösterdi. Neden ödemiyorsun borcunu? - Ben bu adamı tanımayrum. Ondan borç almuş da değilim. Dursun sinirlerdi: - Ula Temel, doğru söyle, beni tanimay musun? - Tanimayrum. Ula sen beni tanimaduğuna göre ben de seni tanımayrum!

TERLEMEK İÇİN

Sınavda tıp öğrencisine sordular: - Hastayıı hangi yöntemlerle terletirsin? Öğrenci bildiklerini söyledi. - Başka? Belleğini yokladı, anımsadığı başka yöntemleri de anlattı. - Başka? Ter içinde kalan öğrenci: - Bütün bu yöntemlerden sonuç alınmazsa, dedi, burara getirir, huzurunuzda sınava sokarım.

MATEM

Adamın biri eczaneye uğrar ve siyah prezervatif ister. Bunu duyan eczacı
şaşkınlık içinde sorar:
- Afedersiniz ama neden siyah?
Adam cevap verir:
- Arkadaşım öldü de, karısına baş sağlığı dilemeye gidiyorum!..

TIRAŞ

Küçük Ata, kapıdan giren konuğa: - Amca, dedi, senin adın Süleyman mı? - Evet, yavrum. - Berber misin? - Hayır, niye sordun? - Babam, pencereden görünce "Süleyman yine tıraşa geliyor" dedi de...

YARIŞ ATI

Kocasının ceplerini karıştırırken bir kağıt parçası buldu. Üzerinde "Leyla" yazıyordu, bir de telefon numarası vardı. Akşam, kağıdı gösterere sordu: - Bu kimin numarası? - Aa, bilmiyor musun, ünlü yarış atı bu. Bu hafta ona oynadım. On gün sonra koca eve dönünce, karısı: - O ünlü yarı atı Leyla var ya, dedi. İşte o aradı seni...

AYDİNLİKTA

Nasreddin Hoca kapisinin önünde bir seyler araniyormus. Komsulari :
- Hayrola Hoca efendi, demisler, birsey mi kayip ettin?
- Mühürüm düstü de...
- Nerede düsürdün? Söyle, biz de bakiverelim...
- Içeride düsürdüm, avluda...
- Avluda kayip olan sey sokakta aranir mi be Hoca?
- Avlu karanlik. Burasi daha aydinlik da onun için burada ariyorum...

TEMEL VE KRALİÇE ELİZABETH

Temel Istanbul a gelmis, yürüyormus.Bu arada 5 dakikada bir top atislari duyul-
maktaymis. Merak edip sormus. "Hemserim bu top atislari neyin nesi?" diye.
Kraliçe Elizabeth in gelmesi sebebiyle top atisi yapildigi anlatilmis.
Aradan yarim saatgeçmis ve top atislari halen sürmekteymis. Temel yine
sormus bir baskasina "Bu top atislari neden?" diye. Ayni cevabi alinca
söylenmis: "Ulan, yarim saattir bir kariyi vuramadilar, be!"

SeiNFeLD

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Nis.2007 Cmt 00:06:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Image Hosted by ImageShack.us 

POQbum.com

POQbum.com

POQbum.com

POQbum.com

ZUhahahahahah şuna bak :DDD

AL size iskoç :D CC deki etekli erkekler :D:D

Hehehe

zuhahah işe bak :DD

Salak işte :DD

Bebişlere özel :D

THE END

IIIZyReXIII

IIIZyReXIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Nis.2007 Cmt 00:10:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Cinyor Cem Yılmaz Olmusun Barısım Sende YAww Oda Böylee başlamış

IIIQuietScreaMIII

IIIQuietScreaMIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Nis.2007 Cmt 00:13:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
muhahahahahahahahahahahaha ßarışımmm bildiqin anlamda koptumm yok böle bişe deam deam
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir