ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Haziran 2024, Cumartesi 11:02   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   Türkiye Seçime Gidiyor
 <<12 34567>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IIIZyReXIII

IIIZyReXIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2007 Çar 08:33:17sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Vogen Arkadaşım Düşüncelerini Anlamıyorum Senin Neyi Savundugunu Mertçe Yazsana Suraya Abi Ben Bunu Savunuyorum Benim Görüşüm Bu De Yanii Amaçsız Yere Yorum Yapıp Bizede Bulmaca Çözdürme....

Cemaat Derken Neyi Kastediyorsun , Aloha Diye Tabirde Bulundugun İnsan Senin TBMM su ZamaNa Kadar En Yuksek Oyun Alan Kişi Sahsiyet İst da Gök Delnlerde İş Yerlerinde, Plazalarda Resmi Olan İnsan.

Dün Sy BaşBakanın Dediği Gibi : Bundan sonra parlamenter demokratik sistem artık bloke edilmiştir, bu blokdan kurtulmak için, azınlığın çoğunluğa tahakkümünü ortadan kaldırmak için gidilecek tek kapı Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir . O zaman millete gidiyoruz.
 Yani Uzun Lafın Kısası Bu Millet Yine En Güzel Karı Verecek Mecliste Bulunan Bir Kaç Azınlık Partı 6 Aydaha Mecliste Kalmayacak Buna Sevindim Kendi Kuyularını Kendiler Kazdılar Mehmet Ağar En Büyük Örnek Meclisi Giremiyecek Mesela Mumcu Kapısında Gecemiyecek Deniz Bayka Zorlaycak Ama Geçmiş Secim Gibi Azınlık Olacak Ve Şuan Çalısan İnsalar GElicek Yine NEysee Size By Polemige Girmeycem Zikrim Neyse Fikrim Odur Acık Acık Yazdım Diger Arkdaşlarda Yazkın Bizde Bilelim Kim Ne NEyi Savunuyor....

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2007 Çar 10:13:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Şaka yapıyor olmalısın........

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2007 Çar 10:45:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Seçime gidiyoruz ama, vatandaşın gönül rahatlığı içerisinde oy vereceği ve meclise göndereceği bir parti göremiyorum meydanlarda maalesef. Hepsinin bir yerinde defosu var mutlaka. Seçim sonuçlarının ülkeyi koalisyon hükümetleri dönemine götüreceği düşünülüyor. Koalisyonların, geçmiş dönemlerde ne kadar başarılı(!) olduğunu düşünürsek, seçim sonuçları Türkiye için bir çare olamayacaktır. Defosu diğerlerine göre daha az olan ve Türk milletininin çıkarlarını, parti çıkarlarının üstünde gördüğüne inandığım bir partiye oyumu vereceğim. Türkiye için hayırlı olsun.

IIIZyReXIII

IIIZyReXIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2007 Çar 11:52:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2007 Çar 12:08:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BEYLER VE HANIMLAR ;

SON ZAMANLARDA MEMLEKETİMİZİN  BAYRAĞI ÜZERİNE TUHAF TUHAF ŞEYLER YAZILIP ÇİZLMEYE BAŞLANDI.

BU ÜLKENİN BAYRAĞI KUTSALDIR.AZİZ ŞEHİDLERİMİZİN KANI İLE BOYANMIŞTIR.

ÖYLE  ÜZERİNE MANİ,DÖRTLÜK YAZMAK,SEVDİRMEK,TERK ETTİRMEK KİMSENİN HADDİNE DEĞİLDİR. BU BAYRAĞIN ÜZERİNE YAZI ANCAK  KANLA YAZILIR.

MEYDANLARDA BİKİNİ,PANTOLON,GRAVAT OLARAKTA GİYİLMEZ.GİYİLEMEZ!!!

BAYRAĞIMIZ KİMSENİN TEKELİ ALTINDA DEĞİLDİR.!!!

rojaspi

rojaspi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2007 Çar 13:13:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Valla onu bunu bilmiyorum ama olası bir seçim karşısında insanların ülkemizin bu halde olmasının tek sebebi olan aşağıdaki 5 partiye oy vemeden önce iki kez düşünmesi gerektiğine inanıyorum.

1-MHP

2-DYP

3-DSP

4-CHP

5-ANAP

POLICEE21

POLICEE21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.May.2007 Per 00:34:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Merhabalar.uzaktan üzülerek ve aciyarak izliyoruz olanlari...Gecmiste ve Bugün demokrasiden bahseden sahislar bugün demokrasinin geregini yapmaktan korkmus halkin verdigi görevin yerine getirilmesine engel olmus ve demokrasi ayibi islemistir.Bugün meydanlarda Cumhuriyet elden gidiyor diye miting düzenleyen kisilerin herbirinin hangi Türkiye düsmani dergi ve örgütlere üye oldugun gözden gecirmenizi tavsiye ederim sonuclar ilginctir...Madem Türkiyede demokrasi var neden demokrasinin geregi yapilmiyor acaba birileri korkuyormu rantlari kesilicek diye???Yazik olan yine millete oldu 3 günde 8 milyar dolar zarar gercekten cok yazik.ama yine en büyük görev halka düsüyor ins hak edeni hak ettigi yere getirirler.Millet olarak artik sikintilardan bunalimlardan süpekilasyonlardan siksinmis vaziyetteyiz.zaten Ülkemizin kaderi budur ne zamanki birseyler iyiye gitti düzelmeye basladi hemen engeller konulur ABD usaklari tarafindan....bugün iktidardakleri ABD usagi diye suclayan kisilerin asil ABD usagi oldugunu cogumuz biliyoruz.Ne ilginctir gecenlerde Rahmetli tugut özalin cumhurbaskani secilecegi esnada Hürriyet gezatesinin degisik günlerde attigi 6 tane manseti yayinlamisti bi site ve hepsini okudum.o zamanda yine ayni sahis yine sudan sebeplerle malesef rahmetli Turgut Özali istemiyordu.ve gerekcesi neydi biliyormusunuz arkadaslar???Turgut özalin uma namazina gitmesi ne yazikki:(((  Artik kalanini siz düsünün...ins Ülkemiz Vatanimiz Milletimiz icin en hayirlisi kimse o gelir...Saygilarimla

POLICEE21

POLICEE21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.May.2007 Per 00:44:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Arkadaslar aklima son bir konu geldide onu sizlerle paylasmak istedim müsadenizle...bu son secimde Saadet partisinin Konya mitingi birkac kanal tarafindan canli verilmisti Konya saadet partisinin kalesidir bir anlamda.Neyse öyle bir kalabalik vardiki meydan almamisti insan seliydi...Havadan helikopterlerle izleniyordu miting...ve secimden sonra cikan tablu neydi biliyormusunuz saadet partisi konyadan tek bir milletvekili cikaricak kadar bile oy alamamisti hepsi akp ye gitmisti oylarin.Diyecegim sudur  yani bugün meydanlardaki kalabaliklara güvenerek secim yaygarasini baslatip milletin rizkindan calanlar yarin sandikta bunun hesabini görücektir.Bizim ülkemiz ne cektiyse erkem secimlerden darbelerden kisacasi birilerinin kisisel menfaatlerinden cekmistir hepsi sagcisi solcusu hic farketmez bu hep öyle olmustur...bunu düsünmenizi tavsiye eidiyorum...sonucta herkeste göz var nizam var akli mantigi olan herkes gercekten bi düsünürse sonuca cabuk ulasir...Saygilarimla

okany1

okany1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.May.2007 Per 09:58:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

POLICEE21 :
Merhabalar.uzaktan üzülerek ve aciyarak izliyoruz olanlari...Gecmiste ve Bugün demokrasiden bahseden sahislar bugün demokrasinin geregini yapmaktan korkmus halkin verdigi görevin yerine getirilmesine engel olmus ve demokrasi ayibi islemistir.Bugün meydanlarda Cumhuriyet elden gidiyor diye miting düzenleyen kisilerin herbirinin hangi Türkiye düsmani dergi ve örgütlere üye oldugun gözden gecirmenizi tavsiye ederim sonuclar ilginctir...Madem Türkiyede demokrasi var neden demokrasinin geregi yapilmiyor acaba birileri korkuyormu rantlari kesilicek diye???Yazik olan yine millete oldu 3 günde 8 milyar dolar zarar gercekten cok yazik.ama yine en büyük görev halka düsüyor ins hak edeni hak ettigi yere getirirler.Millet olarak artik sikintilardan bunalimlardan süpekilasyonlardan siksinmis vaziyetteyiz.zaten Ülkemizin kaderi budur ne zamanki birseyler iyiye gitti düzelmeye basladi hemen engeller konulur ABD usaklari tarafindan....bugün iktidardakleri ABD usagi diye suclayan kisilerin asil ABD usagi oldugunu cogumuz biliyoruz.Ne ilginctir gecenlerde Rahmetli tugut özalin cumhurbaskani secilecegi esnada Hürriyet gezatesinin degisik günlerde attigi 6 tane manseti yayinlamisti bi site ve hepsini okudum.o zamanda yine ayni sahis yine sudan sebeplerle malesef rahmetli Turgut Özali istemiyordu.ve gerekcesi neydi biliyormusunuz arkadaslar???Turgut özalin uma namazina gitmesi ne yazikki:(((  Artik kalanini siz düsünün...ins Ülkemiz Vatanimiz Milletimiz icin en hayirlisi kimse o gelir...Saygilarimla

Teşekkürler

Türkiye mizin ne zaman beli doğrulsa her yönden yeni bir yapılanma içine girse ve doğru yolda ilerlese bu tür olaylar başımıza geliyor ve hep aynı kişiler yapıyor bu olayları Türkiye de bir kaos ortamı yaratılmak istendi ve bunuda başardılar ama artık milletimizin gözü açıldı kimin ne olduğunu çok iyi biliyodur..Adi satılmış basın ve bazı grupların kışkırtmasına gelip yanlış kararlar vereceklerini sanmıyorum....Sokaklarda laiklik diye bağıranlara bir sorun bakalım tam olarak laiklik nedir kimlerden almışız ve aynı şekil irtica geliyo şeriat geliyo diye bağıranlara bir sorun bakalım anlamlarını biliyolarmı?...Bu tür oyunlar her zaman oynanıyor bizim üzerimize ve buda oynanan siyaset oyunlarından birisi...inşallah yakın zamanda bu olayları atlatacaktır Türkiyem...

lBluePassion

lBluePassion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.May.2007 Per 10:22:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ben bu olayı 1980 dede yaşamıştım  bir çoğunuzun babasından annesinden duyduğu 12 eylül ihtilali bunu izledi. arkadaşlar yani anlayacağınız değişen bişey yok. ilerde sizde gençlere anlatırsınız.
CC sohbet icin buraya
 <<12 34567>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir