ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 19:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Bilgisayar Donanım - Yazılım
forum sohbet oyun basliklari
   XP de İlginç Bir Hata (mı?)
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.May.2007 Pzr 22:55:19sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
XSefaiX :

Gene bu sitede aynı resim var. Zaten çoğu paylaşımlar gene bu forumun eski tarihteki paylaşımlardır. Fark sadece ikinci, üçüncü, dördüncü ....... Kez tekrar tekrar gündeme gelmesi.

Restlesoblivion , Paylaşımın için teşler...

Aslında başlık açmadan önce aramıştım ama yeteri kadar aramamışım demek ki...

Daha önce bu resim verildiyse gözümden kaçtığı için özür diliyor ve moderatör arkadaşlardan bu başlığı silmelerini rica ediyorum.

Ayrıca uyarın için teşekkür ederim Sefa.

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.May.2007 Pzr 22:57:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
zogol06 :

Arkadaşlar Bunu Anlamayacak Bi şey yok.Resmin Pikseli Çok Büyük Xp De Resmin Boyutunu Normalde Göremiyosunuz Ama Küçük Resim Haline getirdiğiniz Zaman Resmin Gerçek Boyutunu Küçülterek Ekrana Getiriyor. Bütün Mesele Bu Aslında o Kızın Yanında O Arap Var:D Herkese Selamlar... Ben Resmin Flash ını Göndererek Açıklamak İsterdim Size Ama Şimdi Hiç Vaktim Yok:)

Resmin pikseli çok mu büyük :)

Yapma Allah aşkına, 640x480 büyük mü sence :)

SyMeC

SyMeC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.May.2007 Pzt 00:01:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

öncelikle virüslü resim diyen arkadaşı kınıyorum

36 KB resme nasıl virüs sığdın tebrikler

ben yaptığım kurcalamalar sonucu resmin önceki formatının .gif olduğunu tahmin ediyorum.

Resmin çözünürlüğünü 639x479 a düşürüp kaydettim ve tahminimce bu işlem sırasında 2 resimden oluşan bu resimin, bize görünen tarafı editlendi ve öteki resim kayboldu. Kaydettiğim zaman öteki adam çıkmadı artık. Sadece o kız gözüktü.

Anlatabildiysem ne mutlu.

Eğer elinizde gif yapma programı varsa , uzantısını .gif yapıp, programla birlikte açın. ben bulamadım programı. bulsaydım uğraşacaktım. zor geldi tahminimce 2 resimden oluşuyor. Küçük resim görüntüsü de burdan geliyordur diye düşünüyorum.

yanılıyor da olabilirim.

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.May.2007 Pzr 23:59:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
o Resmin öyle gözükmesine sebep, klasörde gizli olan thumbs.db dosyasıdır.. klasördeyken adres satırına, \thumbs.db yazarsanız öyle gizli bir dosyanın olduğunu da göreceksiniz. O resmin veritabanına o küçük resim enjekte edilmiş..herhangi bir edit programı ile edit edip kaydettiğinizde o acaip adam kayboluyur, çünkü programla o resme yazılan kod silinir..
CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir