ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 07:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   CHAT CİTY NİN SESİ... (14.SAYI)
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ASKINRENGI

ASKINRENGI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2007 Per 20:02:57sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

sahi ya imam efendi sende bir gazete çıkarsana hürremden daha fazla traş alırsın.

kalekule2003

kalekule2003 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.May.2007 Cum 14:56:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
[PaSaM39]

Koç       Boğa    İkizler   Yengeç  

Aslan    Başak   Terazi   Akrep  

Yay     Oğlak      Kova       Balık

pelin888

pelin888 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.May.2007 Cmt 05:09:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

içi boş. Fıkralarla karikatürlerle doldurulmuş. Haber nitelikli bişiy yok. Chat ctyde bu ülkenin sitesi diil mi. O kadar güncel haber var. Neeler oluo memlekette. Es geçmiş hepsini. En azından chatcitynin bu durumlara genel bi bakış açısını sunabilirdi köşe yazarlarıyla falan. Gzeteyle alakası yok bunun. Üzgünüm. Kötü eleştri gereklidir.

LOND0NB0Y

LOND0NB0Y resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.May.2007 Pzt 02:43:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

gurbetden bi cocugun sesi dinleyin bak

CANIM ULKEM NELERLE UGRASIR OLMUS YAZIK YA :(

TRYGCOOL

TRYGCOOL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Haz.2007 Pzr 20:21:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Üzgünüm hiç beğenmedim biraz daha yaratıcı olmanızı beklerdim hazırlanan sayfanın kime hangi kesime hitap etdiğini bilmiyorum bana olmadığı kesin bu tür haberlerin chat city e taşınmasını istemiyorum çabanıza teşekkürler eğer gerçekten göstermişseniz

moodyblue

moodyblue resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2007 Çar 21:59:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

hürremim öncelikle yapılan görüşmelerde( bak manken diye değil kırma kalbimi) hani işin mişin çıkar acilinden yada hasta olursun falan, yada yardım gerekir, ne bilim ses kaydedici tutmak için falan, bak haber vermessen üzülürüm, sararırım, solarım.yane maksat koca işi tek başına yüklenme sanada yazıktır demi:))

şimdi öncelikle kınıyorum sizi.burun karıştırmak yararlı dedin faydalı dedin, beni mahfettin.arabada giderken biraz sağlık yapayım dedim.ama gel görki trafik durunca 3-4 kişi bana yuh ayı!! beyin ameliyatımı yapıyosun...... dedi.çok üzüldüm sevgili günlük.... pardon karıştırdım....yani kısacası sanırım sağlıksız insanlardı onlar demi???bende yok problem demi???

ikinci olarakta kınıyorum sizi. ziramoda ve alışveriş kısmında benim gibi 75 milyon metroseksüel türk erkeği için herhangi bişi yok???yani illa topuklumu giyelim sayın hürrem????ayıp ayıppp

bir sözümde istanbulda yaşayanlar için bir tutam datlar kısmına var...sayın hürrem siz nerde yaşıyorsunuz kuzum??istanbulda pazar trafiğinden haberiniz varmı??ayrıca bir pazar gününü evde benim gibi yatarak geçirmek isteyen 75 milyon yorgun türk erkeğinin eşine, kız arkadaşına gazı verip verip yuvamı yıkmaya çalışıyonuz bakam siz???

bir lafımda derman ablaya...abla cevaplarından anladımki sen kocam olsun sinek kadar olsun modundasın. sanki bana bi koca lazım oda bu gece lazım moduna yelken açmışın....kardeşim ne zehirliyosun sabi sübyanı!!mevlam çaresiz koyma kulunu rumuzlu arkadaşım önce adam gibi bi rumuz bul elimi yorma insanların. ve sana eski bir ezgiyi hatırlatacam; yalan dostum aşk diye bişey yok,olsaydı biz bulurduk kardeşim alla allaaa .ve umarım sarı kızı kurbana yakın satmışındırda güzel para geçmiştir eline...(eve giren sineğin yüzünden devam edemiyorum...nerdeydi şu raidddd)

StandartSapma

StandartSapma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2007 Cmt 06:35:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
hürrem emeğine sağlık mükemmel olmuş

WarriOR1

WarriOR1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Haz.2007 Cum 11:19:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Emegine Saglık HürremSultan...Çoq Süper oLmuşş

NervousCharm

NervousCharm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2007 Per 18:34:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yorum yok

NervousCharm..Yaşamla ölüm arasında bir yer..

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir