ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 06:04   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   SOKAK ORTASINDA, 5 KİŞİLİK EKİBİN TECAVÜZ VAHŞETİ...
 <<12345678 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

secreteyes

secreteyes resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Haz.2007 Cmt 19:51:39sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

Agresifsin ve de saldırı modundasın  Benim seni değil... senin beni algılaman gerek  Çünkü anlamayanın sen olduğunu görüyorum Artı olarak söylemlerimde zerre kadar kuşkum yok, her kelimenin senin davranışlarından da yola çıkarak doğru olduğunu daha net görmekteyim... Sakin ol sakin   Mod olmak için daha baya bi fırın ekmek yemen gerek  Bak hürremsultaana, o kadar laf dendi ona hiç istifini bozuyormu.. takdir edilecek bir davranış... sende modunu örnek alsana

1- Bu saatten sonra mod olmak gibi bir niyetim yok :)

2- Güle eğlene yazdığım bir yazıdan sonra bile bana "sakin ol" diyerek dışarıya cool bir hava vermeye çalışıyorsun. Yazdıklarıma cevap veremediğini de görüyorum. Çok iyi anlıyorum ben seni, zor durumda olduğun da bariz gözüküyor. 

3- Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır. Hürrem seni kaale alır veya almaz, onun bileceği iş. Ama ben yine de kendimi savunmak için seni muhatap alıyorum :)

4- Nefertiti nin yazısından kendi adına çıkarman gereken çok şey var...

5- Kendini tekrar ediyorsun. Yeni bir şeyler bulmadan sana cevap vermeyeceğim. Biraz iftira topla öyle gel :)

6- Ve son olarak... İftira ayıp ve günahtır. Hiç de yüzün kızarmıyor bu iftiralardan :)

Modumuzun yazısını bence sen 2 ya da 3 istersen 5 kez oku anlayana kadar.. "Forum kurallarımıza gözatacağız,sağa sola saldırmayacağız,uygun başlıklar altına uygun mesajları konuşlandırmaya gayret edeceğiz" der Nefertiti.. Anlamadığın şu ben düşüncelerimi açıklıyorum ve nedense açıkladığımda de SEN BEĞENMEYİP HEMEN SALDIRI VAZİYETİ ALIYORSUN... YAPTIĞIN YANLIŞ BİRAZ SAKİN OL   sakince konuyu kafanda hallet.... Forum kurallarında eleştiri yapılmaz demiyor (olumlu ya da olumsuz yapılan her eleştiri bakış açısına göre emek harcayan kişiye yarar sağlar tabi bu çıkarımı yapabilene). Söylediklerim gerçeği yansıtıyor. Bunu da herkez (modlar ve şefler dahil) biliyor. Alınganlık senin yoğurt yiyişinde olabilir. Ama sayın mod arkadaşımızın uyarısını dikkata al ve konuyu kapat

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Haz.2007 Cmt 20:06:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Birisi hakkında bir iddiada bulunuyorsan kanıtını ortaya sunman gerek. Senin yaptığın düşünceni sunmak değil, bana karşı bir saldırı. Benim yaptığım ise kendimi savunmak :)

Benim Hürrem i savunduğumu veya onun adamı olduğumu söylüyorsun. İspatın varsa sunarsın, yoksa susarsın :) Eleştiri ile iftira arasındaki farkı bilmiyorsan da bir gün çok acı bir şekilde öğrenirsin. (Bu bir tehdit değil, ben gerçek hayatta karşılaşabileceklerinden bahsediyorum.)

Tekrarlıyorum, iftira günahtır. Gerçekten şefler bu konuda sandığından fazla şey biliyorlardır, emin ol :)

İstediğin gibi saldırabilirsin şimdi. Anlamayan 50 kere söylesen de anlamıyor maalesef...

Nefertiti den alıntı yapıp konuyu kendi açımdan kapatayım :)

Kişilere saldırı amaçlı forumu kullananlara her kim olurlarsa olsunlar iyi gözle bakılmaz.

Düzeni bozmaya yönelik hareket eden herbir kişi üstüne alınabilir,alınmalıdır.

Forum kurallarımıza gözatacağız,sağa sola saldırmayacağız,uygun başlıklar altına uygun mesajları konuşlandırmaya gayret edeceğiz.

Tartışma altı çizili cümleyi söyledim diye çıkmıştı. Demek ki neymiş, yapılması gereken buymuş :)

İyi paylaşımlar dilerim...

secreteyes

secreteyes resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Tem.2007 Pzr 13:27:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

RestlessOblivion bakıyorum hala tartışmaya devam etmek istiyorsun. Ancak ben üstün kişiliğimle artık sana cvp yazmayacağımı bildiriyorum. Mükkemel insan (ben) bu davranışı gösterir... Senin hk düşüncelerimin ve söylemlerimin en ufak kırıntısına kadar doğru olduğunu bildiğin için bu kadar öfkelisin.

Çıkarmış olduğun polemiği tarafımca bitirmiş olmanın vermiş olduğu bir erdemle bu polemiğe son veriyorum. Tarafımdan artık sana cvp yazılmayacaktır. Dileğim; davranışlarını ve de yanlı tutumlarını düzeltmen.

AnkaradanAbiGeldi

AnkaradanAbiGeldi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Tem.2007 Pzr 13:51:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
hadi hadi sizin ikinizin sonu güzel bir dostlukla bitece benziyor
CC sohbet icin buraya
 <<12345678 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir