ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 13:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Kolaylık
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

II3ornovali

II3ornovali resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2007 Per 01:24:41      Kolaylıksohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bu konu daha öncelerde açıldımı bilmiyorum ama cc kullanıcıları için kolaylık olcak bi sistem.Ben sadece cc ye girişti bi nick ve şifre hatırlayıcısı olmasını istiyorum.Hergün nick şifre yazmakdan bıktım :) eğer böyle bi sistem yapılırsa çok mutlu olurum.!

iremsultan

iremsultan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2007 Per 03:01:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Aslında iyi fikir her zamanki kullanıcı nikin ve şifren sistemde kayıtlı olur ve yeni üye girişi yapmak istersende sayfada başka üye girişlerı için özel bi buton olur mantıklı

XxconcongirIxX

XxconcongirIxX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2007 Per 15:51:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Eger o yapılırsa Güvenlik açığı olabılır. Zaten bu güvenlik açıkları yüzünden cc nin başı baya bi belaya girdi

II3ornovali

II3ornovali resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2007 Per 15:57:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bence olmaz seçenekler olcak beni hatırla şifremi hatırla diye. isteyen sistemi kullancak istemeyen kullanmıcak.ben zaten evden online olan biriyim o olay cafeden takılan düşünsün

lllERNlll

lllERNlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.May.2007 Cmt 14:37:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Evet çok ii olur.

VIP üyeliğim olmadığı için yeni topik açamıyorum ve o yüzden önerimi senin konunun devamı niteliğinde yazıyorum inş. kusura bakmazsın.

www.radiochatcity.cc adresi bilidğim kadarı ile ve adından anladığıma göre chatcity ile birebir bağlantısı olan bi site ama cc kullanıcıları bunun pek farkında değil. Herkesin rahatca kavuşabileceği bi şekilde yani bizim o yazı yazdığımız, smileylerin bulunduğu konsola "Tıkla Dinle" gibisinden bi buton koyulsa nasıl olur ?  ?  ?

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir