ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
26 Mayıs 2024, Pazar 05:04   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Erkekler kadınlardan neler ister ?
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BLaiRCaDiSi

BLaiRCaDiSi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2007 Cum 08:22:23sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

İlişkinizin daha iyi yürümesi için farklı yaş ve meslekten erkeklerle, ilişkileri hakkında yapılan araştırma sonucunda genel olarak ortaya çıkan sonuçlara bakmak ister misiniz?

İşte erkeklerin ağzından ne istedikleri:

• Mum ışığı eşliğinde yenilen romantik akşam yemekleri sizin için! Bu tarz sürprizlerinizden hoşlanmıyor değiliz ve eşlik ediyoruz, ancak bizler birlikte yemek hazırlamaktan ya da ocak başı gibi daha rahat edebildiğimiz, kanıksadığımız lezzetleri tadabileceğimiz mekanlardan daha büyük keyif alıyoruz. Buna fasıl gecelerini ya da özel temalı eğlenceli geceleri de ekleyebiliriz.

• Erkeklerin bir araya geldiklerinde sadece seksten ve spordan bahsettikleri artık bir şehir efsanesi halini aldı... Oysa doğru değil! Bir araya geldiğimizde sizlerden hiçbir farkımız yok. Konuştuğumuz konularsa iş, kazanç, teknoloji, gelecek planlarımız, şaşıracaksınız belki ama izlediğimiz film ve diziler, arkadaşlarımızın nerede ve ne yaptıklarıyla sınırlı.

• Arabayla, motosikletle, otobüsle ya da uçakla... Ulaşım tarzının hiçbir önemi yok! Bizler seyahat programına hakim olmayı severiz. Kabul edin, sütün aksiliklerimize rağmen tatilde keyifliyizdir. İnisiyatifi bize bırakın...

• Evimizde kaldığınızda gömleğimizi ya da tişörtümüzü giymeniz çok hoşumuza gider ama sizi bütün gün onunla görmek bize hiç ama hiç seksi gelmez!

• Önemli soruları keyifli anlarımızda sormanızda fayda var! Maçtan önce, içkiliyken ya da yatmadan önce değil!

• Kabul edin! Mutlaka erkek erkeğe geçireceğimiz zamanlar da olmalı. Halı saha maçları, lig karşılaşmaları, kulüp toplantıları, turnuvalar, araba bakımı yaptırmak gibi... Tüm bunlara iştirak etmek için erkek dünyasına yakın durmanız ve surat asmamanız gerekiyor. Tercih sizin!

• Hasta olduğumuzda kadınlardan daha çok acı çekiyor ve daha fazla ilgiye muhtaç oluyoruz. Bu tıbbi olarak da kanıtlanmış bir olgu. Bu nedenle hastalandığımızda bize şefkat gösterin lütfen!

• Birkaç işi aynı anda yapacak kadar pratik olamayabiliriz. Bu nedenle en sevdiğimiz futbol programını izlerken bizimle konuşmanız dahi rahatsız edici olabilir. Ve sırası gelmişken! Tuttuğumuz takım yenildiğinde birkaç gün surat asabilir ve kendimize gelemeyebiliriz. Bu konuda asla yorum yapmayın!

• Sabah seksi çok hoşumuza gidiyor. Güne daha zinde başlamış oluyoruz.

• Ereksiyon olamayan bir erkeğe söylenmemesi gereken sözler var! Endişelenme, hiç önemli değil. Herkesin başına gelebilir , Büyük ihtimalle stresli ve yorgunsun ya da Sana sanmak bile bana yeter gibi... Bu bizler için fiziksel olduğu kadar bir kişilik sorunudur.

• Bizi en çok heyecanlandıran sizi heyecanlandırmaktır!

• Annemizi arayıp sormamız, ona sizin de saygı duymanızı beklememiz, fikirlerini almamız, sizi ikinci planda tuttuğumuzu düşündürtmesin. Her erkek annesine saygı duyar ama eşiyle var olduğunu bilir! Bizler; bizi seven kadının annemizi de seveceğine inanmak isteriz o kadar.

• Alışveriş söz konusu olduğu zaman, sabrımız maksimum 40 dakika sürer. Fazlası işkenceye dönüşür.

• Daha zayıf olmanız konusunda takıntılı olan bizler değil, aslında sizlersiniz! Zayıf kadınlardan hoşlanan erkekler olsa da büyük çoğunluğu balıketi ve canlı kadınlardan hoşlanır.

• ‘Erkeklerin görsel bir zekası vardır inancı büyük bir önyargı. Görselliğe önem iliğimiz doğru, ancak bu ayaklarımızı tamamıyla yerden kesiyor da değil! Belki inanmayacaksınız ama mankenler birçok eğe çekici gelmez. Sadece birer renktirler o kadar...

• Erkekler sorun getiren kadınlardan hoşlanmazlar genellemesini şöyle değiştirmekte fayda var; Erkekler sorun atan kadınlardan hoşlanmazlar! Aradaki farka ya da o ince çizgiye lütfen dikkat edin. Tam tersi bizler, sorunlarınıza çözüm üretmekten keyif alırız. Çünkü bu kendimizi işe yarıyor hissetmemize neden olur. Tabii ki ortada gerçekten mantıklı ve geçerli bir sorun varsa!

• Ne düşünüyorsun? , Ne oldu? ya da ‘Neden aramadın? gibi sorular mümkünse sadece acil durumlarda sorulsun! İşin gerçeği; bu tarz sorgulamalar bizim için bir kabustur.

• Emin olun her an seks yapmayı düşünmüyoruz! çoğu zaman bu dilimizde olan, öyle olduğunun farz edilmesinden fazlasıyla hoşnut olduğumuz bir kavram. Aslına bakarsanız bizi sekse karşı zaafımızı kullanarak elinde tutmaya çalışan kadınlara da saygı duymuyoruz. Onlarla sadece iyi zaman geçiriyoruz o kadar. İster inanın ister inanmayın, bazen sıcak bir kucaklama ya da öpücüğe seks kadar ihtiyacımız olur. Biz duygusal ihtiyaçlarını dile getiremeyecek kadar gururluyuz o kadar.

• Eski sevgililerimizi birçoğumuz anımsamayız bile. Önemli olan devam eden ya da gelecekteki olası ilişkilerimizdir. Eski aşklarımızı gündeme getiren ve tekrar hatırlamamıza neden olan aslında sizlerseniz. Bu da gayet tehlikeli! İşi inada bindirebiliriz...

• Erkeğin kalbine giden yol mideden geçtiği kadar bizi güldürebilmekten de geçer. Birçoğumuz çocuk ruhlu olduğumuzu kabul ederiz... Siz de bunu artık kabul etseniz çok iyi olur!

• İlişkilerimizin ciddileşmesi ya da evlilik kararı almamız; aslında nasıl bir anne olacağınızı zihnimizde şekillendirmemizle gerçekleşir. Birçoğumuz da iyi ya da kötü kendi annemizi rol model olarak alırız.

https://www.haber3.com/haber.php?haber_id=234621

Hepsini toptan koydum. Okuyun burdan.

Erkeklerin ne istedikleri umrumda degil walla istesinler dursunlar. Hersey karsilikli. Bunu unutmayin erkekler. Ne ekerseniz onu bicersiniz. Sevgi ve saygi gosterirseniz karsiligini bulursunuz...

Konu icin tskler Black.

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2007 Cum 09:55:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Romantizm denen ve işleri zorlaştıran baş belasının tez günde yok olmasını ister

Aldatmak ve hoş görülmek ister

Mükemmel bir vücut ister

Akıllara durgunluk veren bir zeka ister

Girişimci bir ruh ister

Annesinde bulunan bütün özelliklerin eşinde ya da sevgilisinde de olmasını ister

Eskimiş kadını peşitana sayıp yenisini almak ister :)))

IIIIBlackIIII

IIIIBlackIIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2007 Cum 10:38:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Erkekler kadınlardan neler ister mi denmesi doğru yoksa Erkekler bayanlardan neler ister mi?Eskiden böyle bir yazı yüzünden forumda atışmalar çıkmıştı kadın mı? bayan mı? -COUSIN=MUHSİN

Erkek = Kadın

Bay  = Bayan

Baylar Bayanlardan ne ister.Erkekler Kadınlardan ne ister

IIIIBlackIIII

IIIIBlackIIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2007 Cum 10:44:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
XIBaHaRIX :

Kusenn sıralayalım bakalım neler isterlermiş

Kadınların hiç bişi istememesini ister.

Seni seviyorum sözünü bir kez sölesin,karşı taraf bunla 20 sene idare etsin ister.

Evli olmak ama bekar gibi yaşamak ister.

Bir bakışı canlar yaksın ister.

Gençliğinde annesinin,yaşlılığında kızının arkadaşlarını ister.

Bilimin bir gün erkeklerin kadınlardan daha zeki olduğunu ortaya çıkarmasını ister.

dünyadaki bütün kadınları ister.

Verseniz de yetinmez,Mars takileri de ister.

(Kuzen Çıldırmışsın:) Erkerklerin Kalbi Bakkal Gibidir Giren Çıkan Belli Değerildir. Msn İletinden Anlamalıydım....Yuhhh Sana Bizler Bunları İstemiyoruzzzzzzzzzzzzzzzz.(Yalan)

hepgulenadam

hepgulenadam resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2007 Cum 11:01:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
XIBaHaRIX :

Seni seviyorum sözünü bir kez sölesin,karşı taraf bunla 20 sene idare etsin ister.

her gün seni seviyorum demekle 20 senede bir söylemek arasında ne fark varki bunu hiç anlamam. her gün seni seviyorum deyince eşin yada sevgilin dahamı çok seviliyor. yada dile getirmeyince sevmiyorsun anlamına mı geliyor. bence kadınlar duygular yerine ince ayrıntılara takılıyorlar.

AnkaradanAbiGeldi

AnkaradanAbiGeldi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2007 Cum 11:15:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Erkekler bilgisayar gibidir.....sık sık kilitlenir ve hafızası asla yetmez

Erkekler çikolata gibidir...tatlıdır keyif verir ama sonuçta gelir popona yapışır.

Erkekler kahve gibidir....iyisi seni sabaha kadar uyutmaz.

Erkekler yıldız falı gibidir...sana ne yapman gerketiiğini söyle,lakin her seferinde de yanılır.

Erkekler park yeri gibidir....iyilerin hepsi kapılmıştır.

Erkekler neden evlenmeyecekleri kadınların peşinden koşarlar?...köpekler de durduramayacakları kullanamayacakları otomobillerin peşinde havlayarak koştuğu gibi.

Bir erkek Neyi bekler,ne ister?

Gerçek Bir kadın

Annesinin beslediği gibi besleyen,Evini temiz ve sıcak tutan,dırdır etmeyen bir kadın....

Bir doların bile kıymetini bilen,

Bütün gün çalışıp,Bütün gece dansedebilen...ve hayır demeyen!!!! :))...

Başı ağrımayan gene hasta oldum demeyen :))

Her zaman tedbirli ve her zaman hazır olan yalnızca kendisini sevecek ve şımartacak bir kadın

Bekler bekler bekler bekler hep bekler çok bekler hala bekler!!!

hepgulenadam

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2007 Cum 11:19:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bu gün işe gelirken bişey istemeye karar verdim.

bütün bayanlar (kadınlar) ehliyetlerini kırıp atsın

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2007 Cum 12:58:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·IIIIBlackIIII· :
XIBaHaRIX :

Kusenn sıralayalım bakalım neler isterlermiş

Kadınların hiç bişi istememesini ister.

Evli olmak ama bekar gibi yaşamak ister.

Bir bakışı canlar yaksın ister.

Gençliğinde annesinin,yaşlılığında kızının arkadaşlarını ister.

Bilimin bir gün erkeklerin kadınlardan daha zeki olduğunu ortaya çıkarmasını ister.

dünyadaki bütün kadınları ister.

Verseniz de yetinmez,Mars takileri de ister.

(Kuzen Çıldırmışsın:) Erkerklerin Kalbi Bakkal Gibidir Giren Çıkan Belli Değerildir. Msn İletinden Anlamalıydım....Yuhhh Sana Bizler Bunları İstemiyoruzzzzzzzzzzzzzzzz.(Yalan)

Kusen karıştırma msn iletilerimi konuyu ne saptırıyosun yaf Bak bunada itiraz edicek deilsin umarım " Dünyadaki bütün kadınları ister versenizde yetinmez mars takileride ister" koptumm ya bu kadar olur yanii

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2007 Cum 13:03:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
hepgulenadam :
XIBaHaRIX :

her gün seni seviyorum demekle 20 senede bir söylemek arasında ne fark varki bunu hiç anlamam. her gün seni seviyorum deyince eşin yada sevgilin dahamı çok seviliyor. yada dile getirmeyince sevmiyorsun anlamına mı geliyor. bence kadınlar duygular yerine ince ayrıntılara takılıyorlar.

Hepgulenadam klasik erkek savunuları bunlar yanii Elbellete her gün dile getirince daha çok sevmiş olmuyorsun fakat benim anlamadığım dile getirince ne oluyor incilerinizmi dökülüyor Konu ince ayrıntılara takılmaksa takılmayın abi hergün dile getirin sizde

hepgulenadam

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2007 Cum 14:31:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

[/QUOTE]

Hepgulenadam klasik erkek savunuları bunlar yanii Elbellete her gün dile getirince daha çok sevmiş olmuyorsun fakat benim anlamadığım dile getirince ne oluyor incilerinizmi dökülüyor Konu ince ayrıntılara takılmaksa takılmayın abi hergün dile getirin sizde

[/QUOTE]

cc de yaşıyan biri olarak ne anlamsız bi soru diyecem bahar hanım  

seni seviyorum , aşkım cümle ve kelimesinin bu kadar ayaklar altına alındığı bi ortamda sizce ne anlamı vardır bilemem. bir cümlenin hiç bir his yüklü olmadan sizi mutlu edeceğine inanıyorsanız gerçekten sizin için üzülürüm. aşk ve sevgi hissetmektir kelimelerle ifade edilemez. biz erkekler hep bunu arıyoruz işte hislerimizi anlayacak bi kadın (bayan). sadece doğum ve evlilik yıldönümünde bize, tektaş aldığımız zaman  sevgi gösteren kadın (bayan) değil.

bu forum u polemik alanına çevirmek istemiyorum sadece yanlış anlaşılmak istemedim.

sevgiyle ve saygıyla kalın. inşallah size laf olsun diye değil gerçekten hissettiği için biri seni seviyorum der.  

CC sohbet icin buraya
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir