ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Haziran 2024, Cumartesi 17:19   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Söyle Hayat,Daha Kaç Sene Yaşarım...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2007 Pzt 01:14:29      Söyle Hayat,Daha Kaç Sene Yaşarım...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Söyle Hayat,Daha Kaç Sene Yaşarım...

Volkanların ardından kurumuş toprakta ben yaşamak istiyorum dercesine İNADINA yeşeren bir çiçek olabilmeyi İSTİYORUM.....

Hayata ;
kimsenin eliyle yönlendirdiği şekilde değil ,Sadece benim gözlerimle bakmayı İSTİYORUM...

Ben eskiden olduğu gibi dertsiz,ve fütursuzca, sadece oyunumu düşünmek İSTİYORUM...

TEK DERDİM OYUNDA EBE OLAMAMAM OLSUN İSTİYORUM...

Sırtımdaki Yüklerimin böle elle tutulur olmasını istiyorum.. sırtımdaki ağırlık belimi büktüğünde uyumak ve uyandığımda tekrar dimdik olmak istiyorum...

Tabutumun başında Beni seven ama sadece dünyalık değil Ahiretlikte seven bir kaç kişi olsun istiyorum.çünkü beceremiyorum çok kişiyi sevmeyi ve beceremiyorum çok kişiye kendimi sevdirmeyi...
Sadece ardımdan HAkkım Helaldir Diyin yeter...
VE BEN ÖLDÜÜĞÜMDE BU KADAR AZ KİŞİ OLSUN İSTİYORUM...

Ben Yeniden kanatlarımı kocaman açıp gökyüzünde fütursuzca uçabilmeyi,ve kimsenin canını yakmadan kanatlarımı sessizce çırpmayı İSTİYORUM

ÇOK SUSADIM... SU İÇMEYE ESKİSİ GİBİ HEVESLİ OLMAYI VE SUYU İÇMEK İÇİN ÇABALAMAYI İSTİYORUM...Bu kuş kadar masum ve o saf suyu içebilmeyi hakedicek şekilde YAŞAMAYI İSTİYORUM

Ben eski saflığımı ben eski masumca bakışlarımı,Ben herkese kendimi sevdirme çabalarımı İSTİYORUM...

BEN ÇOCUK OLMAYI İSTİYORUM.ÇOCUKÇA KALABİLMEYİ...

BEN BÜYÜMEK İSTEMİYORUMMMMMMMMMM

Söyle hayat,söyle daha kaç sene yaşarım...

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

FIRFIRFIRINCI

FIRFIRFIRINCI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2007 Pzt 02:27:27sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

VAH  MELISSA  VAHH  AY ÖMRÜN KALMIŞ KIZ  SENIN BÖLE ŞEYLER YAZMIŞ CIZMIŞSIN  HII  ÖLÜMÜ BEKLEYEN HASTA GİBİSİN   BEAA

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir