ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 02:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   SeiNFeLD
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

qonuLprensi

qonuLprensi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2007 Pzt 14:15:07      SeiNFeLDsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Merhaba arkadaşlar,

Benim sizlere karşı tavırlarımla, düşüncelerimle ve kişiligimle nasıl biri oldugumu ; Olumlu, Olumsuz tüm davranışlarımı burada yorumlarsanız, Benim için çok iyi olacaktır. Kendimi biraz daha tanımak istiyorum.
 Lütfen tartışma yaratmadan, başlıgı kirletmeden yorumlarsanız sevinirim.

SeiNFeLD

Teşekkür ediyorum.

rays54

rays54 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2007 Pzt 14:20:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Selam  SeiNFeLD

Seni tanımıyorum ama canım kardeşim hayatında başarılar dilerim , Temiz kalpli bir çocuğa benziyorsun.Allah annene babana bağışlasın.

"Görüşmek üzere"

Edit**(Ne kadar çok sevenin var , bunların değerini bil)

iremsultan

iremsultan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2007 Pzt 14:21:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Seni anlatmak ßiraz zor aslında

Sen benım hayatımda gördugum en mazmut en sessız en bana dokunmayan bin yaşasın dıyenlerdensın

Senın eyrın ınan bana cok başka bu Cc de

Senı cok sewıyorum

ßu gune kadar hıcbi kötu konusmanı gormedım yada bana rastlamadı bılmıyorum ama

ßurdakı ßır cok kişiden şahıstan yada herneyse onlardan bambaşkasın

Hep buralarda ol ki canım sıkkın oldugunda içimi rahat rahat dökebılcegım bı dostum olsun

Senı cok sewıyorum

burcu1625

burcu1625 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2007 Pzt 14:28:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BARIŞIMM BİRİCİK ARKADAŞIMM SEN HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN ANLAYIŞLII EN İYİLİKKSEVER İNSANSIN.SENİ ÇOK SEVİYORUMMM.TEMİZ KALPLİ BİR İNSANSINN.HİÇ BİR İNSANIN KÖTÜLÜĞÜNÜ İSTEMEZSİNN.VE İNSANLARA ZARARINN DOKUNMASS.İŞTEE BUNDAN DOLAYI SENİ ÇOK SEVİYORUMM.CANIM ARKADAŞIM.

BURCU1625

SEVGİLERİMLE

yusufT1907

yusufT1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2007 Pzt 14:34:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kanka senı iiki tanımışım. gercekten hayatımda gordugum ii ınsanlardan bırisin. Gercekten bendeki yerın bambaska. Deger verdıgım saydıgım sevdıgım bir insansın. Senın gıbı Bır kankam  Oldugu ıcın Cok mutluyum. Bende senı cok cok fazla tanıdıgımı soyleyemem ama bu zamana kadar hıc bır yanlısı gormedim. Özünde Adam gibi Adamsın barışım. Senı gıbıldr Zor bulunur Burda. Gercekten dostluga onem veren Arkdasın ıcın yapmıycagın sey yoktur emınım bundan. ınsallah dostlugumuzu reelde devam ettiricez. herseyın Gonlunce Olmasını Dıliyorum. ınsallah her zaman mutlu olursun KankaBurası ne kadar sanal bi ortam olsada Dostlugun Arkdaslıgın  gercekci Barışım.  Ve Senı tanıyan herkes ne kadar durust sozune sadık bır ınsan oldugunu bılır. Basarılarının devamını dılıyorum Barışım.

kanka Senın hakıında yazıcak cok sey var aslında ama Bunlarda Yeterli sımdılık

qonuLprensi

qonuLprensi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.May.2007 Sal 17:56:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

rays54 Abicim çok teşekkür ederim. Seni tanımam ragmen yorumun çok mutlu etti. Allah herkesi ailesinden eksik etmesin. Herkesi gönlüne göre yaşatsın. Tekrar teşekkür ederim... Hoşçakal.

İremcim canım benim, Benim senide çok sevdigimi biliyorsun. Seni iyiki tanımışım. Güzelligiyle, davranışlarınla, arkadaşlıgınla ve en önemlisi kişiliginle çok iyi bir insansın. Hep böyle kalman dilegiyle... Seni çok seviyorum.

Burcum canımın içi, Çok teşekkür ediyorum. Bunlar hep senin güzelliginden... Deger verdigim saydıgım insanlardansın. İyiki tanımışım seni. Canım Arkadaşım...

Kankam dert ortagım, Sana şunu söylemek istiyorum; Zor günlerimde benim acımı dindirdin. Her ne kadar üzülsemde Teselli ettin. Bana her konuda yardımcı oldun.Bütün bunların borcunu sana ödüyorum. Ödeyecegim. Burası sanalda olsa biz gerçegiz. İnşallah en yakın zamanda seninle real arkadaşı olacagız. Bu dostluk ve sevgi bitmez. Kankam bu güzelligini asla bozma. Hep böyle kal.. Seni çok seviyorum.

shockwave

shockwave resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.May.2007 Sal 19:36:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

doğrudan doğruya soramıyon mu arkadaşlarına sen  sanki anlaşma yapmışsınız. sen başık açmışsın ve sonra da sanki hadi yazın hk bak başlık açtım ben diye msn den yazmışsın  millet de ayıp olmasın diye yazmışlar e tabi kötü yazcak halleri yok  bence kişilerin yüzlerşne ve de özellerinden sor bunu

DuygusaLCocuKK

DuygusaLCocuKK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.May.2007 Sal 21:14:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Shockwave Seni tanımıyorum. Msnden link gönderdigim dogrudur. Çünkü benim hakkımda görüşlerini yorumlasınlar diye gönderdim. Herkese LÜTFEN BAŞLIK AÇTIM BİRŞEYLER YAZIN ve Buna benzer bir şey demedim, dememde... Senin buraya gelip ne amaçla bunları yazdın anlamış degilim. Bu başlıgı ben ciddi bir şekilde açtım ve ciddi bir yorum bekliyorum. Beni tanıyan yorumunu yapıyor. İstemezsede yapmaz zaten. Anlıyormusun ?

shockwave

shockwave resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.May.2007 Sal 21:25:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Anlıyorum daaaaa  Ben msn den link gönderdiğini bilmiyordum SADECE BLÖF YAPMIŞTIM   sende bu tuzağa düştün hadi hayırılısı

ha bu arada bende seni tanımam  tanımak da istemem

DuygusaLCocuKK

DuygusaLCocuKK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.May.2007 Sal 21:33:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·shockwave· :

Anlıyorum daaaaa  Ben msn den link gönderdiğini bilmiyordum SADECE BLÖF YAPMIŞTIM   sende bu tuzağa düştün hadi hayırılısı

ha bu arada bende seni tanımam  tanımak da istemem

Beni boş işlerle ugraştıracagına, vaktini iyi şeylere harca. Sana tavsiyem budur. Hoş sohbetler.

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir