ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

6 Haziran 2024, Perşembe 09:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   Kedi boyama sanatı :)
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxlolitamxx

xxlolitamxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2007 Çar 10:22:54sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ßurccumm  saol  £n qus£l k£dış  ßu olmu$ 

dedications

dedications resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2007 Cmt 13:27:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hiç sevmem kedileri..Birde boyayınca temelli iğrenç olmuşlarBir zamanlar bana da arkadaşlar "kedi" diye lakap takmışlardı.Aslında neden ve niçin taktıklarını da bilmiyorum.Hala da kafamda soru işareti kaldı bu konuda.Sanırım nickimin ortasındaki dedi(cat)ions tan kaynaklanıyo olabilir.Kedi gibi "nankör" ve kedi gibi "sırnaşık" değilimdir..Bana illa bir lakap takılmasını isteseydim bu kesinlikle "yılan" olurdu..Çünkü hem ciddiyim,hem biraz soğuk,hemde zehrimi kuyruğumda değil,kafamda taşıyorum..

LoLax08

LoLax08 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2007 Cmt 18:09:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bn kedişleri çok sewerm hıh sen sewme en güzeli daha doğrusu en şekeri mor kalpli kediiiiiiiiii

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2007 Cmt 20:02:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

dedications :
Hiç sevmem kedileri..Birde boyayınca temelli iğrenç olmuşlarBir zamanlar bana da arkadaşlar "kedi" diye lakap takmışlardı.Aslında neden ve niçin taktıklarını da bilmiyorum.Hala da kafamda soru işareti kaldı bu konuda. Kedi gibi "nankör" ve kedi gibi "sırnaşık" değilimdir...

Şu cümleler sanki benim elimden yazılmış gibi duruyor. Aynı durum benim için de geçerli çünkü :)

dedications

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2007 Cmt 20:21:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ahh..Aynı düşüncede olduğumuza nasıl sevindim bilemezsin..

lllMaDLylll

lllMaDLylll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2007 Cmt 20:27:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

dedications :
Hiç sevmem kedileri..Birde boyayınca temelli iğrenç olmuşlarBir zamanlar bana da arkadaşlar "kedi" diye lakap takmışlardı.Aslında neden ve niçin taktıklarını da bilmiyorum.Hala da kafamda soru işareti kaldı bu konuda.Sanırım nickimin ortasındaki dedi(cat)ions tan kaynaklanıyo olabilir.Kedi gibi "nankör" ve kedi gibi "sırnaşık" değilimdir..Bana illa bir lakap takılmasını isteseydim bu kesinlikle "yılan" olurdu..Çünkü hem ciddiyim,hem biraz soğuk,hemde zehrimi kuyruğumda değil,kafamda taşıyorum..

dedications Bir Hışımlı Bir Hırslı Gördüm Seni Hayırdır anlamadım Yani Aslında Şaşırdım Yani Bırak Sen Takıl Kafana Göre Kimseden Öç Almaya Çalışma

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2007 Cmt 20:28:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

dedications :
hem ciddiyim,hem biraz soğuk

Ahh..Aynı düşüncede olduğumuza nasıl sevindim bilemezsin..

Burada bir tuhaflık var sanki :)

edit: Bir tuhaflık da bugünkü forum mesajlarımda farkettim. Sanki kelimesini ne çok kullanmışım sanki 

I3urakk

I3urakk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2007 Cmt 23:35:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Bir  kedim olsa burjuu aplama ferirdi..

LastNur

LastNur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2007 Pzr 10:43:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
KEDİ KOPEK BORTU BOCEK HAYRANIYIM VE BUNLARI BEĞENMEDİM GUZELİM HAYVANLARI BILE KENDIMIZE CEVIRDIK ŞU HALE BAK PAHALI BİR İŞLEMMİŞ ÜSTÜNE PARA VERSELER YAPTIRMAMEMEĞE SAYGIDA BEE KARDEŞİM İNSAN NEDEN BU YETENEĞİNİ DAHA YARARLI OLABİLECEK ALANLARDA KULLANMAZKI YASAKLANMALI BU TÜR ŞEYLER HAYVANLARA EZİYET RESMEN BUONLAR OLDUĞU GİBİ GÜZEL SEVMIYORUM BOYLE ŞEYLERİ ÇOCUKLARIN YETİŞKİN GİBİ MAKYAJ YAPILMASI MESELA SİNİRLERİM BOZULUYO BUNLARI GORDUĞUM ZAMAN

dedications

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2007 Pzr 15:14:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
lllMaDLylll :

dedications :

dedications Bir Hışımlı Bir Hırslı Gördüm Seni Hayırdır anlamadım Yani Aslında Şaşırdım Yani Bırak Sen Takıl Kafana Göre Kimseden Öç Almaya Çalışma

Selam Madly;

Kafaya göre takılmak mı?Kafasına göre takılmaya çalışanların sonlarının ne olduğunu bilmiyosan bu sitede, sana bi ara bizzat özel olarak anlatırım..Ayrıca kimden ve niçin öç alacağım sonucunu çıkarttığını anlayamadım.Bu kadar basit olaylarla uğraşmam..İlla birşey yapılması gerekiyorsa da kendim ve rencide olan diğer insanlar adına "hak" ve "hukuk"kurallarını devreye sokarım..

Saygılar..

CC sohbet icin buraya
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir