ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

21 Mayıs 2024, Salı 08:41   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Fıkralar
forum sohbet oyun basliklari
   doğrucu peder :))
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

chokboshsunchok

chokboshsunchok resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 01:11:20      doğrucu peder :))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Oldukça seçkin görünüŞlü bir bayan uçakla Isviçreden dönmekteydi.
Yanında oturmakta olan rahibe  

"Özür dilerim peder, sizden bir iyilik

isteyebilir miyim?" diye sordu.  

Rahip  

"Elbette kızım, senin için ne
yapabilirim?" diye cevaplad?.

Kadın açıkladı: "İşte problemim; kendime yeni bir epilasyon aleti aldım ve buna oldukça yüklü bir para saydım. Sanırım limitlerin oldukça üzerine çıktı ve gümrükte elimden alırlar diye korkuyorum. Acaba gümrükten geçiŞte bunu cübbenizin altına saklayabilir misiniz?"

Rahip "Tabi ki yapabilirim evladım ama biliyorsunuz ki ben yalan söyleyemem." diye yanıtladı

Kadın "Çok temiz ve dürüst bir yüz ifadeniz var peder, eminim ki size soru filan sormazlar" dedi ve pahalı epilasyon aletini pedere verdi.

Uçak havaalanına vardı. Peder gümrükten geçeceıi sırada görevli

"Peder, bildireceıiniz herhangi bir yükünüz var m??" diye sordu.

Bunun üzerine Peder

"BaŞımdan kuŞağıma kadarki bölümde açıklayacaığm herhangi birŞey yok, evladım" dedi

Bu yanıtı garip bulan görevli "Peki kuŞağınızın altında kalan bölümde neyiniz var?" diye sordu.

Peder yanıtladı:

"Kadınların kullanımı için dizayn edilmiŞ mükemmel, küçük bir alet var, ancak Şimdiye kadar hiç kullanılmadı!!"

Görevli kahkahadan kırılarak:

"Tamam peder geçebilirsin, sıradaki!.."

ynsum

ynsum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 15:47:24sohbet oyun linki
guzel bır fıkra  bırde bunu dınle bakalım tavsan ormanda kosuyor lay lom dıye karsısına fıl cıkıyor bakıyor fıl  şırıngayı almış uyusturucu kullanacak aman dıyor fil kardeş ne yapıyorsun bunlar çok zararlı seyler bak orman ne güzel hava doğa bir harika hadi şunu bırakta gel senle sağlıklı yaşam koşusu yapalım dıyor fil düşünüyor tamam diyor ve koşimaya başlıyorlar bıraz geçiyor karsılarına zürafa çıkıyor bakıyorlar zürafa esrar sarmıs içmeye başlıyacak tavşan hemen atılıyor aman zürafa kardeş ne yapıyorsun bunlar çok zararlı hadi bak fil kardes de kullnıyordu bak bıraktı sımdı benle beraber sağlıklı ysam koşusu yapıyor sende bıze  katıl zürafada katılıyor bunlar bıraz ilerlıyorlar bakıyorlar aslan şırıngayı hazırlamış eroini damardan alacak tavşan atılıyor yıne aman aslan kardeş sana yakısıyormu senki bu ormanın kralısın olurmu bırak bunları gel sağlıklı yşam koşusu yapalım der demez aslan tavşanın gözünün üstüne yumruğu yapıstırıyor fil le zürafa şaşkın bu aslanın yaptığına anlam veremıyorlar ne yaptın aslan kardeş kotü bir şsey soylemedıkı sana yakışıyormu hiç aslan yaa bırakın bunu  her extcy aldığında bütün ormanı koşturuyor bu salak

SiMaeSTRoY

SiMaeSTRoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 14:57:01sohbet oyun linki
muhahahahaaha güzel di.İki fıkra da çok güzeldi teşekkürler
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir