ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 08:08   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Eger ve Keskelerimiz..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

CsKAHVEMOLASIx

CsKAHVEMOLASIx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2007 Pzr 02:30:42      Eger ve Keskelerimiz..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Eger, herkes sogukkanliligini kaybedip seni suçladigi zaman, sen sogukkanliligini koruyabilirsen;

Eger, herkes senden süphelendigi halde onlarin bu süphesini müsamaha ile karsilayabilirsen;

Eger, bekleyebilir ve beklemekten yorulmazsan; yahut iftiraya ugrar da, iftira ile mukabelede bulunmazsan; ve ayni zamanda ne cok uysal ne de çok akillica bir tavirla konusmazsan;

Eger, düsünebildigin halde düsüncelerin kölesi olmazsan;

Eger, felaket ve saadetle yüzlesebilir ve bu iki sahtekari ayni surette karsilayabilirsen;

Eger, hayatini vakfettigin seylerin yikilisini seyredebilir ve egilip kirik aletlerle onu tekrar kurabilirsen;

Eger, is isten geçtikten sonra kalbini, sinirlerini ve vücudunu tekrar tam faaliyetle seferber edebilip gayene ulasmaya çalisabilirsen; ve sana "dayan!" diyen iradenden baska hiçbir seyin kalmadigi zaman disini sikmasini bilirsen;

Eger, halk tabakasiyla konustugun halde faziletlerini koruyabilirsen; yahut krallarla dolastigin halde gururlanip benliginden kaybetmezsen;

Eger, ne sevdigin dostlarinin, ne de düsmanlarinin sözleri seni incitmezse;

Eger, herkesi sayabilir fakat kimseye fazla baglanmamayi bilirsen;

Eger, her dakikanin altmis saniyesini doldurabilirsen;

O zaman artik adam oldugunu düsünebilirsin

------------------------

Keske; Göz göze geldigim an tutsaydim onu kolundan,
Keske; Keske hayati daha çok zorlasaydim,
Keske; Daha çok baksaydim aglarken gözyasimin doyulmaz tadina,
Keske; Anneme daha çok sarilsaydim,
Keske; Vazgeçmeseydin benden , ben bütün özlemlerimle sana sokulmusken,
Keske; Ayagim takilmadan yürüyebilseydim bu hayatta,
Keske; Beni düsünmedigine dayanabilecek kadar büyümüs olsaydim,
Keske; Yalniz uyumak, dikenli bir yatakta çiplak yatmak kadar aci gelmeseydi bana,
Keske; Git dediginde arkama bakmadan gidebilecek kadar vazgeçmis olsaydim senden,
Keske; Yagmurda üsütüp hasta olana dek dolasabilseydim, ayaklarim tutmayana kadar beklemeseydim,
Keske; Yanindan geçtigim minik çocugun ellerini isitabilseydim,
Keske; Hayat bu kadar aglarini örmemis olsaydi hepimiz için,
Keske; Babamin uykusunda tatli rüya olsaydim, evini birakan çirkin çocuk degil,
Keske; Birakip gidecek kadar cesur olsaydim herseyi,
Keske; Keske ayrildigini sandigim yollar, içimdeki ülkenin en güzel yamacinda birlesse,
Keske; Keske vazgeçtiklerim tatli yaramaz çocuklar gibi bekleyip , yakalasalar beni yolun kenarinda,
Keske; Keske birini verecegi bütün acilara katlanacak kadar sevseydim,
Keske; Yüzümdeki her kirisikligin yasanan bir tecrübe gibi bir anlami olsaydi simdi, sadece kirisiklik degil,
Keske; "Birak gel" diyebilecek kadar cesur olsaydin,
Keske; Özledigimiz biri olsa her zaman, yanindayken bile özledigimiz,
Keske; Daha çok kapi açilsa , içine girip her kokuyu alabilecegim odalar bitmese,
Keske; Zaman yakalamaya çalistigim küçük bir bisiklet olmasaydi; ben bisikletimle yetisseydim her yere, yetmedi adimlarim yetismeye,
Keske; Denize biraktigim küçük bir kan pihtisi olmasaydi yavrum, ellerine dokunabilseydim simdi keske...
Keske; Yanmis bir sehirde yapayalniz birakmasaydim gecelerimi,
Keske; Daha çok yildizlara bakabilseydim yildizlar bu kadar solup, kaybolmamisken,
Keske; Okulun arkasinda ben de içip içip sarhos olsaydim yanimdakilerden korkmadan,
Keske; Evin daminda gecenin bir yarisi çay demleyip yildizlara bakarken daha çok agiz dolusu gülebilseydik,
Keske; Içimdeki hüzün denizi kocaman görkemli, gürültüyle akan bir selale olsa,
Keske; Annem bizi birakip giderken yaninda olabilseydim,
Keske; Kaçirdiklarim bir sabah yanimda oluverse,
Keske; Keske daha çok sindire sindire, agzimiza burnumuza bulastira bulastira yasayabilseydik bu hayati,
Keske; Hayallerimin pesinden gitseydim,
Keske; Kimse ‘Keske’ demeden yasasa,
Keske; Keskelerimizi tek tek tüketecek kadar vaktimiz olsa…
Keske; keskelerimiz bu kadar çok olmasaydi,

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir