ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
17 Mayıs 2024, Cuma 01:55   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   Rock/Metal Grupları, Şarkı Sözleri, Klipler, Tavsiyeler...
 <<123 45678910111213...27>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

G0RLTZ

G0RLTZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2007 Cmt 21:44:52sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
         Biri satanist diye nick açar öbürü bilmem ne der. Atatürk uyansa size ne derdi biliyonuz mu  

ucanpijama

ucanpijama resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2007 Cmt 21:53:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Luciii Lem  bu Burzum benim kulağıma IRz dikti olm  Özteki Borusu yırtıldı galiba kulağımdan acayip cızırtılar geliyor. AaHH !!

666lucifer

666lucifer resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2007 Cmt 21:53:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·xxsheraxx· :
su gercegi unutmayalım su anda dünyada en iyi black metal grubu cradle of filth grubudur...kısaca forewer cradle of filth

ıste buna *****dıebılırım cof okadarda abartılıcak  bı grup dııl
;)   EDİT Nehir

666lucifer

666lucifer resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2007 Cmt 21:54:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

dınle bıcamam dınle bıse olmas alısırsın jesus tod u ozellıkle dınle yeaahh sonuna kadar black metal....

ucanpijama

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2007 Cmt 22:05:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CC ye selam Blackmetal e devam 

Nymphetamine13

Nymphetamine13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2007 Cmt 22:09:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

arkadaslar size NYMPHETAMİNE nın türkcesını yazmaya karar werdım tüm metalcilere  armagan olsun

nehire yönelir yazın ortasında seni bekliyorum                       av kuğuların arkasında mezarda umutla                                  kızıl eylülden gecerek atesten kaldırımlar döseyerek                seni dilemek gibi  kutsal bir diken için                             ruhum soğudu muazzam bir acıydı                              yüzümdü senin solunda olduğum  gül yağmuru içinde       öyleki kılıcı ustura gibi kullanırken  hiç büyülemden       tırnaklarını pislikten karartabilirmisin?                                 tekrar  damarlarıma itilmiş olarak  mezarında cıplak iken sana yanlız dualar ederım .ve acaba hep sonra eskilerin üzerine gelirsen ilk zamanların üzerine bunu senin alcaklığına bağlarım  herzaman bulunabilir bu delik senin gizli anahtarın için 6 derin adım onu keser kalbimde demir parmaklıklı bir hapishane tüm rengini deiştirir tünel görüş alanı gün batıran erkege doymayan peri  hasta we zayıf durumumdan bu sehwet bu wampirimsi alışkanlık  o yanlız kaldığında tamamen boyun eger hiç iyi değil  erkege doymayan peri erkege doymayan peri,erkek delisi kız .erkek delisi.benım erke delisi kızım yosun ile cekiciliğin bir dua gibi cembere aldım ormanın arkasında  fısıltılar ile ikna ettim  daha cok seker ile iz bıraktım  beyaz bayanın uzandığı yerde tuzlardan sütunlar kollarımda soldu onları tutarak salladım büyüledim  aya dans etmek  tıpkı oradakı altın günlerdeki gibi  yıldızları waftiz eder hatırlarım  dikiş iğnesi we kasık idik yanlız yolda samanlar yanıyor  mezarında cıplak iken sana yanlız olarak dua ederim            we acaba hep sonra eskilerin üzerine gelirsen senin alcaklıgına baglarım her zaman bulunabilir bu delik senın gizli anahtarın için 6 derın adım onu keser kalbimde demir parmaklıklı bir hapishane tüm rengini deiştirir tünel görüş alanı gün batıran erkege doymayan peri erke delisi peri...erke delisi kız.... NYMPHETAMİNE  BU PARCAYI MUTLAKA DİNLEYIBİR CRADLE OF FILTH HARIKASIDIR

Nymphetamine13

Nymphetamine13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2007 Cmt 22:16:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·G0RLTZ· :
         Biri satanist diye nick açar öbürü bilmem ne der. Atatürk uyansa size ne derdi biliyonuz mu  
  HEY KIMSIN BILMIYORUM. SENIN  GIBI BIRINI TANIMAKTA İSTEMEM MÜZİK EVRENSELDİR *****EDİT Nehir

ucanpijama

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2007 Cmt 22:19:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BUNLAR METAL TÜRLERİNİN AÇIKLAMALARIYMIŞ ARKADAŞLAR BUYRUN BAKALIM BERABER ( ALINTIDIR )

death metal
sabah uyandım annemi doğradım, babamı doğradım, bakkala gittim bakkalı doğradım. mutluyum huzurluyum...

doom metal
sabah düşümde annemi doğradım, babamı doğradım, bakkala gittim bakkalı doğradım. bu yuzden bunalımdayım

gothic metal
sabah uyandim ne göreyim annem dogranmış, babam dogranmış, bakkala gittim o da dogranmış bu yuzden şüpheliyim karamsarım...

black metal
sabah uyanamadım. hala uyuyorum umarım annem, babam, bakkal doğranmıştır. bu yuzden zevk alırım

trip hop metal
sabah uyan, valideyi kes, pederi kes, bakkalın suçu yok, bu yuzden trip
yapiyorum hopluyorum.

thrash metal
uyku mu? SALLAA  annem mi? amaan, babam mi? hic sevmezdim. bakkal mi? dukkanini da soymuşlarmi.

power metal
uyanmaz olaydim, annemi dogramislar, babami dogramislar, tavernayi
dagitmislar, bu yuzden kını kılıcı alıp öç almaya gideyim...

grindcore
beorghborghbeeeeorghorghoerherrbog boggrehoooorroooo. bu yuzden
boooorghooogr

progressive metal:
sabah uyandım annem ağlıyo, babam aldatmış. bakkala gittim meğer gerçek babammış. akşam uyandım hepsi rüyaymış, ama artık daha olgunum

gore metal
sabah uyandım annemi babamı kesmişler.cesetlerini yedim. bakkala gittim onu da doğramışlar bağırsaklarını deşip tecavüz ettim...

heavy metal
sabah uyandım annemi babamı bakkalı kesmişler... kimin umrunda ben maiden dinleyip biramı içerim...

G0RLTZ

G0RLTZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2007 Cmt 22:19:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
1 ben sana kırıcı konuşmadım benı sinirlendirme.
2 ben lafı ortaya attım sen nıye atlıyosunki ?
3 o kadar müzikle uğraşıyosan git başka yere olta at. orda sana ekmek vardır belki.
4 eğer benle tartişmak istiyosan ccnin içerisine gel ben ordayım.

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2007 Cmt 23:32:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·xxsheraxx· :
su gercegi unutmayalım su anda dünyada en iyi black metal grubu cradle of filth grubudur...kısaca forewer cradle of filth

Cradle Of Filth black metal grubu değil artık, o eskidendi :)

CC sohbet icin buraya
 <<123 45678910111213...27>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir