ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

7 Mayıs 2024, Salı 11:18   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   CHAT CITY NIN SESİ... (15. SAYI) Sürpriz Röportaj...
 <<12345 678>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

dedications

dedications resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Haz.2007 Cum 22:44:49sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Çok güzel bir çalışmaya imza atmışsınız..Başarılarınızın devamını dilerim.Gelecek sayıyı 4*4 gözle bekliyorum..Şimdiden kolay gelsin

dedications

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2007 Cmt 19:33:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
speiderist :

Hürrem bu ajanlar sayfasını sen düzenlemiyorsun değilmi? Oranında nasıl belirlendiğini anlayamıyorum açık söylemek gerekirse senin hazırlamış olduğun enleride.:)))

Sıradan bakalım:)))

En başarılı ajanı: ozhur. Bu kriteri neye göre yapılıyor. Ben bu adamı son 2-3 haftadır 2 kere belki gördum. Havuzlu parka arada bir uğrasın söyleyin...

En sürpriz ajanı= Bence en sürprizi Autumn1 di. Okadar ajan sistemi hakkında konuşup, yeni bir düzenleme yapılamadan herşeyin "eski tas eski hamam" olduğu bir anda yıldız alması bence şaşırılacak bir durumdu...

En çok nick alan= Aşkımın rengi. CC nin yeni güvnlik sistemiyle dalga gecer gibi 45 sn de bir ip ban yiyen bu user geri gelmesine engel olunamadı...:)))

En az görülen ajanı= Litrosun hakkının yendiğini düşünüyorum. charlesgun varken Litrostan bahsetmemek gerekiyordu ...

Speiderist;

Çoğu zaman düşüncelerine katılmasam da,bazen gerçekten çok mantıklı yorumlar yapıyosun..Onun içinde düşüncelerine katılmamak mümkün olmuyor..

Ajanlık sisteminde online süresi hiç önemli değil aslında..Ona bakarsan yunusum un görevden alınması gerekiyor.Ama ben görüyorum bazen odalarda hala ceza veriyor..Demek ki başarılı ajan olmanın sırrı online olmaktan değil, performanstan değil,çok çalışmaktan ve ahde vefa göstermekten ve cc menfaatine çalışmaktan geçiyormuş..

lllMaDLylll

lllMaDLylll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2007 Cmt 20:15:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
dedications Sen Yaşıyormusun Be Güzelim :D Şaşırdım Falla

dedications

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2007 Cmt 20:30:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
MadlyÖzel mesaja ne gerek vardı yahu?Hadi madem attın,foruma yazmaya ne gerek vardı..Yaşıyorum tabi ki..Benden öyle öyle kolay kolay kurtulacağınızı mı sandınız.Benim başım kel mi?Ben sizi gözetliyorum arada sırada Bu arada iyisindir umarım..

yunusum555

yunusum555 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2007 Cmt 22:35:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Uzun zamandır foruma yazı yazmıyordum... İsteyen hakkımda istediğini yazabilir hatta yıllardır görmediğim siz bile dedications...

Ben görevi çoktan bıraktım kendimce dedications... Çok gerekmedikçe yetkilerimin henüz alınmamış olması nedeniyle ceza verdiğim zamanlar oluyor eğer rahatsızlık duyduysanız kullanmam...

Ben ilgili şef arkadaşlara bu görevi bundan böyle yapmak istemediğimi belirttim içiniz rahat olsun... Yerimi ve haddimi her zaman bilmişimdir... İsterseniz bir kez de siz konuşun kendileriyle ne dersiniz?

Lafı hiç uzatmanın anlamı yok... Sevgili arkadaşım, değer verdiğim dostum speiderist benim adıma zaten size cevaben bir yazı yazmış bunun üzerine benim tek kelime bile etmem kendisine saygısızlık olur...

Speiderist sana kırılmam mümkün değil canım arkadaşım benim... İsteyen sevgilisi desin, isteyen sana bilgi sızdırdığımı düşünsün, isteyen aramızda özel bir ilişki olduğunu düşünsün sen beni biliyorsun ve tanıyorsun ben de aynı şekilde seni tanıyor ve biliyorum...

yunusum555

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2007 Cmt 22:37:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hürrem bu arada senden çok özür dilerim canım benim... Sana ait bir başlığa konu olmuşum istemeden ve cvp yazmak durumunda hissettim kendimi...

Emeklerinden dolayı seni tebrik ediyorum canım arkadaşım süper olmuş inan çok beğendim...

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2007 Cmt 22:54:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yunusum kim ne derse desin. Beğenmeyenler bir kendilerine baksınlar:Burada en güzel analizi user olan bizler, görev yapıp yapmayanları daha net ve daha çıplak gözle gören bizleriz.

Sallaaaa sen gönlümüzün bir numaralı prensesi ve ajanıydın gerisi ne derse desin hikaye.:))

Otur monitör başına al çayını kahvenide yanına gel keyfim gel de boşverrrrrrr.İşinmi yok babalarının başa çıkamadıklarıyla uğraşıcan Allasen

Seni seviyoruz gerisi hikaye

Bende hürroştan özür dilerim bu başlığa yazdığım için

dedications

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2007 Cmt 22:56:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Speiderist

Ben sadece cc nin enleri konusunda senin mesajına yorum yapmıştım...Hakikaten hangi kriterlere göre belirlendiğini bende merak etmiştim.. Sen uzun uzadıya açıklama yapmışsın..Ben de bilgi sahibi oldum teşekkür ederim..Gerçi her ne kadar bunları biliyor idiysem de

Bir de,ben seni iyi bir gözlemci herşeyden haberdar olan biri sanıyordum.Ne yazıkki yanılmışım..Bak bunu kaçırmışsın.Benim ajanlığım alınmadı..Artı gümüşe de inmedi.Ben kendi isteğimle ayrıldım,hemde bizzat istifamı vererek..Nedenleri bende kalsın..

Son olarak,Ajan olmayı düşünmüyorum.Bu konuda ne bir isteğim,ne de bir talebim oldu..Ama ihtiyaç olduğu takdirde,seve seve hem de rozet almadan,ajan olmadan yardımcı olmaya çalışırım.Tıpkı şu an yaptığım gibi..Ne de olsa gönül bağım var burada..

İyi geceler..

yunusum555

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2007 Cmt 23:01:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Harwest düşüncelerin için teşekkür ederim arkadaşım bende seni seviyorum canımsın... Bu arada samimi kelimelerimden dolayı (canım gibi) kimse sevgilim sanmasın...  Kime canım desem sevgilim olduğu düşünülüyor onun için açıklama yapma gereği duydum... Benim burada sevgilim yok arkadaşlar bunu bilin lütfen...

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2007 Cmt 23:20:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gazetemizde ayın ajanı seçilen OZHUR büyük bir şeffaflık örneği göstererek işe geç kaldığı için kendini cezalandırmış bulunmaktadır aynı hassasiyeti diğer kolluk kuvvetlerindende bekleriz şeffaf cc şeffaf yönetim...

CC sohbet icin buraya
 <<12345 678>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir