ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 12:13   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   SEVGİLİ FORUM ŞU ANDA.....
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2007 Pzt 12:30:01      SEVGİLİ FORUM ŞU ANDA.....sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ARKADAŞLAR CHATCITY DE SIKINTIMIZI, ACILARIMIZI, MUTLULUKLARIMIZI, PROBLEMLERİMİZİ DE PAYLAŞABİLELİM İSTEDİM. KLASİK SEVGİLİ GÜNLÜK DİYE BAŞLAYAN ÇOĞUMUZUN ZAMANINDA TUTTUĞU BELKİ DE HALA YAZDIĞI DEFTERLER VARDIR. AYNI SİSTEMİ BURADA DA YAPALIM İSTEDİM. İSTEDİĞİNİZ AN BU BAŞLIK ALTINA O ANKİ DUYGULARINIZI YAZIN. ACILAR PAYLAŞILDIKÇA AZALIR, MUTLULUKLAR BÜYÜR.

HADİ BUYRUN PAYLAŞIN...BERABERCE GÜLÜP HAYATA DAİR NE VARSA PAYLAŞALIM.AÇILIŞI BEN YAPAYIM.

SEVGİLİ FORUM...

ŞU ANDA İŞTEYİM. ÇOK SICAK ÇOOOOOOKKKK! KLİMA FALAN HİKAYE!DAHA HAZİRAN AYINDAYIZ BU YAZ NASIL BİTER BİLMEM.ÇARŞAMBA BELKİ İŞYERLERİ TATİL OLACAKMIŞ AMA BEN YİNE ÇALIŞMAK ZORUNDAYIM. TATİLE BİR GİDEBİLSEM ŞÖYLE DENİZE ATABİLSEM KENDİMİ.AMA İŞLERİMİ AYARLAMAM LAZIM.UMARIM 15 TEMMUZ GİBİ KAÇARIM GÜNEYE.BU ARADA ŞU COLA ŞİŞESİ SİNİRİMİ BOZUYOR FORUMA BİLE YAZARKEN PEŞİMDE!!!NEYSE ŞİMDİLİK BU KADAR.

Barbie30

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Haz.2007 Per 19:36:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SADECE BEN YAZIYORUM PAYLAŞACAK BİR ŞEYLERİNİZ YOK SANIRIM.

SEVGİLİ FORUM,

YİNE ÇOK SICAK VE HALA İŞTEYİM.BUGÜN PEK KEYFİM YOK SICAKTAN SANIRIM. ETRAFIMDAKİ HERKES AYNI DURUMDA MİLLET BURNUNDAN SOLUYOR VE ÇATACAK YER ARIYOR SANKİ.PİYASADA DURGUN HERKES TATİLDE YA DA EVİNE KAPANMIŞ DURUMDA.ŞİMDİLİK BU KADAR...

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Haz.2007 Per 19:49:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevgili forum;

Havalar gerçekten sıcak bunaltıcı sıkıcı tabi buna birde akşamcılığımız eklenince ne rakının tadı ne içtiğin sigaranın zevki nede yediğin bişeyin tadı olmuyor

Haa birde en sıkıcı olan ne biliyomusunuz.Hani şu bizleri adım adım takip eden şu kola şişesi varya resmen pc yi kasıyo yazacağın yazıda onu bi kovalıyosun bulacağın renkte eğer o izin verirse rengini seçiyosun işimiz var vallaa

Nil başlığın ve bizlere kullanımına izin verdiğin için teşekkürler arkadaşım

EmcKare

EmcKare resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Haz.2007 Cum 13:25:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Sevgili Forum;

Nasılsın? İyi misin ? Ben iyiyim. Teşekkür ederim. O kadar çok işim var ki ben hala bilgisayar başında oturuyorum. Burada hava sıcak felan değil :P. Kafamda tatil plânları yapıyorum.  Kendime bir tatil arkadaşı bulamadım. Ne dersin sence güzel bir tatil yapabilecek miyim bu sene ? Umarım süper bir tatil geçiririm.  Tabii önce biraz spor yapıp forma girmem lazım.  

Dün onun sesini duyamadım. Çok özledimmmmmmmm.

Hoşçakal.

Barbie30

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 20:23:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

SEVGİLİ FORUM...

ŞU SAATTE HALA İŞTEYİM.BU SENE TÜKENDİM RESMEN DERHAL TATİLE ÇIKMAM LAZIM.AMA İŞLERİMİ AYARLARSAM GİDEBİLİCEM.EVE GİTMEK İSTİYORUM ŞU ANDA AÇLIKTAN ÖLÜCEM!NEYSE ŞİMDİLİK BU KADAR...

Barbie30

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2007 Per 20:57:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SEVGİLİ FORUM...

BUGÜN TAVLADAN KAZANDIĞIM TİŞÖRT CC TARAFINDAN GÖNDERİLDİ VE BEĞENDİM. STANDART BEDENDE AMA ÜSTÜME TAM UYDU.BİRARA TİŞÖRTÜMLE RESİM ÇEKER CC YE YÜKLERİM ARTIK. BURADAN CC YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR.BU ARADA HALA İŞTEYİM ÇIKAYIM ARTIK.SADECE BEN Mİ YAZICAM BU BAŞLIĞA ARKADAŞLAR SİZİN HİÇ PAYLAŞACAĞINIZ BİR ŞEYLER YOK MU? NEYSE SEVGİLİ FORUM ŞİMDİLİK BU KADAR...

GreaK

GreaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2007 Per 21:48:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevgili forum

Şuan kafedeyim ve  3 günden beri uyumuyorum oturdugum koltukta uyucam ama müşteriler kacıcak diye korkuyorum abimde beynimi patlatacak korkuyorum calısıcak  elaman aranıyor:$  

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir