ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 03:41   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Bilgisayar Donanım - Yazılım
forum sohbet oyun basliklari
   Internet Explorer 7.0 Türkçe
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Symbolic07

Symbolic07 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Tem.2007 Sal 13:29:10      Internet Explorer 7.0 Türkçesohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Microsoft IE7 ile güven tazeliyor. Firefox tarzı menülerle biraz daha kolay kullanımı amaçlamış. Tek kötü durum. Yükleme esnasında aktivasyon kontrolü war.

Ayrıntılı bilgi ve yükleme için TIKLAYIN

Tavsiyemdir

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Tem.2007 Sal 14:02:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yaklaşık 2 ay önce IE7 indirdim, Mozilla Firefox tan esintiler var. Chat City de yeni güvenlik uygulaması konulana kadar Mozillayı kullanıyordum. Şimdi mecburen IE kullanıyorum, CC ye girerken çoğunlukla donup kalıyor, görev yöneticisiyle kapatıp geçmişi temizliyorum, tekrar denediğimde ancak girebiliyorum. Belkide CC nin yeni uygulamasından kaynaklanıyordur, diğer sitelerde hala mozilla kullandığım için karşılaştırma imkanım olmadı. Bu tip bir sorun yaşan var mı?

Belki henüz IE7 ye ısınamadığımdan olabilir ama benim hala tercihim mozilla dan yana.

Symbolic07

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Tem.2007 Sal 14:05:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CC Güvenlik Uygulamasında Yazmış Yetkili Kişiler.

Sadece IE ile giriş var diye. ßence alışamadığından kaynaklanıyor. Mozilla tuhaf geliyor banada sürekli kullanıcıların %90 civarı IE kullanıyor. ßence Alışmaya çalışmalısın dostum

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Tem.2007 Sal 14:08:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Internet Explorer bazen Chat City de sohbet odaları içerisinde veya forumda iken aniden hata verip tüm pencerelerin kapanmasına yol açabiliyor. Bu da haliyle deli ediyor insanı :)

Benim tercihim de Firefox ve Opera aslında. Ama şu an için maalesef sadece Internet Explorer ile bu siteye girebilmekteyiz.

Symbolic07

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Tem.2007 Sal 14:12:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sistemden Kaynaklana Sorun IE 4-4 lük :)

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Tem.2007 Sal 14:17:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sadece kendi sistemimde değil, başka sistemlerde de aynı sorunlarla karşılaşılıyor. Demek ki bu sistemlere göre dört dörtlük değil. Sizinkinde sorun çıkarmıyorsa ne mutlu size :)

Symbolic07

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Tem.2007 Sal 14:24:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

valla ben 30 tane pencere açmıyorum ayrıca java desteği olan sayfalarda sorun yaşanıyor genelde. örnegin irc sohbetleri yada flashcast sohbet tarzı sayfalarda dediğiniz sorunlar yaşanıyor.

ben o tarz sayfalar kullanmadıgım ıcın hiç sorun yaşamıyorum

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Tem.2007 Sal 14:58:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir de, odalardayken forumu açtıysam, 40-45 sn. de bir sayfa yenilendiğinde, CC sayfası ekranı kaplıyor. 3-5 satırlık yazıda yine 3-5 sefer forum sayfasını yeniden açmak zorunda kalıyorum. Bunu anasayfayı aşağı indirerek çözdüm ama bu defada yazıya kaldığım yerden devam etmek için, yazı sayfasına tıklatmak zorunda kalıyorum. Büyük bir sorun değil ama keyif kaçırıyor. CC de odalardayken hata verip pencerelerin kapanması da bende olmuyor. Farklı kullanıcılarda farklı hatalar olmasına rağmen, sadece sistemden kaynaklanan hataların olmadığını düşünüyorum. 

Not: Başta bazı mod.lar olmak üzere, buna sevinenleri duyar gibiyim, ama bir çaresini bulurum sanırım

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Tem.2007 Sal 15:18:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

Internet Explorer bazen Chat City de sohbet odaları içerisinde veya forumda iken aniden hata verip tüm pencerelerin kapanmasına yol açabiliyor. Bu da haliyle deli ediyor insanı :)

Benim tercihim de Firefox ve Opera aslında. Ama şu an için maalesef sadece Internet Explorer ile bu siteye girebilmekteyiz.

Aynı sorun bende de var rest. Aniden hata verip tüm pencereler kapanıyor diğer siteler açık olmasına rağmen.Aynı derttteyiz anlaşılan :)

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Tem.2007 Sal 15:37:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Harwest sorun "Flash.ocx" isimli Active X Denetimi dosyası ile sistem arasındaki bir uyumsuzluktan kaynaklanıyor. Nedeni nedir bilemiyorum, belki de kullandığımız güvenlik programları birtakım animasyonları engellediğinden dolayıdır.
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir