ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

12 Mayıs 2024, Pazar 22:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity Editörleri
forum sohbet oyun basliklari
   Editörün Çilesi...
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Tem.2007 Per 04:00:28      Editörün Çilesi...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Editör baktı bilgisayar başında uyuyamayacak; olaylara zamanında müdahale etmek için yakın bir yerde uyumalı...

Susadığında bilgisayar başından kalkmadan ihtiyacını gidermeli. Kaybedecek zamanı yok...

Arkasını kollamalı ki bir suikaste kurban gitmesin...

Virüs, trojan v.s bulaşmasın diye bilgisayarını temiz tutmalı...

Ofisine girince direk bilgisayarın karşısına geçebilmek için her yolu denemeli...

Ekmek almak için dışarı bile çıksa forumda ne olup bittiğini takip etmeli...

Eğer acil bir durumda dışarı çıkıp bilgisayarını yanına almayı unuttuysa forumun kontrolünü sağlamak için sadık birini bulmalı; gözü arkada kalmamalı...

Yoksa siz editörlüğü kolay mı sanmıştınız?

dedications

dedications resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Tem.2007 Per 12:35:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Rest;Bakıyorumda hemen girmişsin havaya..Dur bakalım dün bir bugün iki yahu..Ne çile çektin ki daha..Acemi,çömez bir editörsün henüz..

dedications

dedications resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Tem.2007 Per 13:37:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Şaka yaptım ben speiderist..Kendisini kızdırmak için söyledim.Çok ani tepkiler veriyorda kendisi.:)Ama aslına bakarsan her nekadar birbirimize gıcıkta olsak,açtığı başlıkları beğenerek ve ilgiyle takip ediyorum..Başarılar onunla olsun..

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Tem.2007 Per 14:08:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

dedications :

Şaka yaptım ben speiderist..Kendisini kızdırmak için söyledim.Çok ani tepkiler veriyorda kendisi.:)Ama aslına bakarsan her nekadar birbirimize gıcıkta olsak,açtığı başlıkları beğenerek ve ilgiyle takip ediyorum..Başarılar onunla olsun..

Kırmızılı yere aynen katılıyorum

açtığı başlıkları beğenerek ve ilgiyle takip ediyorum..Başarılar onunla olsun..

Yolun açık olsun rest.Başarılarının devamını bekliyoruz. Ayrıyeten yukarıdaki mizahi anlatımda süperdi. Yüreğine ve emeklerine sağlık

eee bizede allah sizlere kolaylık versin demek düşüyor

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Tem.2007 Per 14:29:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Başta dedications olmak üzere desteğinizi hissetmek ve iyi dileklerinizi duymak mutluluk verici, çok teşekkür ederim.

dedications ben sana gıcık değilim ama bu vesileyle senin bana gıcık olduğunu öğrendim

Belirtmekte fayda var. Az önce içerik yönünden benzer bir başlığın aylar önce HurremSultaan tarafından açılmış olduğunu öğrendim. Onun da ismini burada anmazsam haksızlık olur.

Am0nRa

Am0nRa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Tem.2007 Per 15:50:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
speiderist :

Dedications, öyle deme. Bu forumda iki bilemedin 3 kişi vardı. Rozetsiz bu forumda bir moderatör (editör)  gibi durmadan mesaj ekleyip veya konu açıp forumun devamını sağlamaya çalışan.

Anlayacağın Ressin sadece rozeti yoktu...

Bu arada senin dedğini bende içimden dedim. Daha dün1 bugün 2 diye...:)))

Şunuda belirtim, benim odamında buna benzer durumlar yaşanmakta. Mesela gecen gün duvarda asılı termometre 33 dereceyi gösteriyordu. yerde çalışan ve beni ancak serin tutan  vantilatörü aldım aşırı derecede ısınan ve bu nedenle çalışması oldukca yavaşlayan PC me tutmak zorunda kaldım 5 dakka boyunca...:)))

speiderist ®

speiderist sen bu buluşun patentini al.Vantilatörle pc soğutma çok para kazanırsın.Hele birde bilgisayara entegre edebilirsen Bill Gates gibi olursun.

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Tem.2007 Per 18:27:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Yoksa biz editörlüğü kolaymı sandık :) Editörlüğe başlamadan zaten zorluklarla karşılaşmaya başlıyorsun. Konuları inceliyorsun uygunsuz içerik mesajları bildiriyorsun. Buradan itibaren zorluklar başlıyor demektir :)

Hoş resimler eklemişsin Rest emeğine sağlık

PaSaM39

PaSaM39 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2007 Pzt 07:38:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Abim onu loymak için bu kadar resim me gerek yok!!!!! Editör olmak cok güzel

xxsheraxx

xxsheraxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2007 Pzt 21:49:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
kusen uzulme sen nasılsa ewlemıosun sen yakında beklerız bu arada gurayın dugunune kuzım uzulme bu kadar fevzıye yengem bakar ewlenınce pc ye sende rahat rahat dolasırsın.ayaklarını yıkar senın

birkizvardi

birkizvardi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2007 Pzt 22:03:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bence hala kolay
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir