ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 06:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Hep Beraber Terör e Hayır...!!! 1 Mesajda Sen Yaz...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Symbolic07

Symbolic07 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 17:36:01      Hep Beraber Terör e Hayır...!!! 1 Mesajda Sen Yaz...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Evet Arkadaşlar Hep Beraber Teröre Hayır Diyelim.

Hergün Bu Lanet Olası PKK Yüzünden Onlarca Şehit Veriyoruz. Onlar Bizim Abimiz Kardeşimiz Yada Sevdiğimiz de Olabilirdi.

Bunları Düşünelim Artık 1 Yürek Daha Yanmasın...

Bunlar ,  insanlık için utanç verici manzaralar. . .

Bunlar ,  PKK terör örgütü tarafından gerçekleştirilen vahşet tabloları ...

Bunları , cinayetleri görmezlikten gelmek , insanlığa yapılacak en büyük saygısızlıktır .

“ ben bir insanım ”  diyebilen herkes, bu katliamların sorumlusu PKK terör örgütünü , bu örgütün başı Abdullah Öcalan’ ı ve teröre destek veren hükümetleri kınamalıdır. Bu bir insanlık borcudur. . .

Selametle...

Symbolic07

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 17:48:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İNSAN BÜYÜR BEŞİKTE MEZARDA YATMAK İÇİN

VE KAHRAMANLAR CAN VERİR YURDU YAŞATMAK İÇİN....

xxUSKUU

xxUSKUU resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 17:52:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kardeş ben sanal alemde bişeyler paylaşarak bu işlerin üstesinden geleceğimizi sanmıyoruım. Ama sonuçta fikirlerimizi paylaşmamızda güzel. Bu güne kadar terörü kökünden kazımak adına , başa geçen hiç bir hükümet bişey yapmadı. Artık asil TÜRK MİLLETİ nin örgütlenme zamanı geldi diye düşünüyorum. Elini sallasan her tarafta TÜRK var fakat içlerinde TÜRKLÜK duygusu yok. İşte önemli olan bu duyguya sahip kişileri uyandırabilmemiz. Bunu yaparsak bütün dünya bir olsun gene de bizim bileğimizi bükemez.

Teröre kimlerin destek verip, teröristlerin kimlerin arasından çıktığı apaçık ortadadır !

Ülkemize sızan teröristlerin geçiş güzergahı olan önemli dağları ateşe versek, belki TSK nın teröristleri çorak arazide daha kolay gebertmesini sağlayabiliriz. Gerçi bu pislikler için oksijen kaynaklarımızı yok etmek saçma olur ama ... Ya da TÜRK doktorlar bu enikleri gebertmek için yeni bir gaz bulup, bu gazı teröristlerin bol olduğu yerlere habersizce sızdırsa...

Sinirlenince insanın aklına her şey geliyor. O canilerin barıştan anlayacağını sanmıyorum. TEK YOL SAVAŞ !

Symbolic07

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 18:08:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Şehidin Ailesine Gönderdiği Son Mektubu

Adı Soyadı : Serhat GENCER
Rütbesi : Dz.P.Astsb.Çvş.
Doğum Yeri : Kırıkkale
Doğum Tarihi : 1973
Olay Tarihi : 08.01.1994
Şahadet Tarihi : 08.01.1994
Şehit Olduğu Yer : Şırnak - Maden

Sevgili Ailem

İlk önce hepinizi çok sevdiğimi söylemek istiyorum. Bu mektup ancak ben öldükten sonra sizin elinize geçecektir. Beni asla unutmayın. Hep kalbinizin bir köşesinde saklayın. Şunu asla unutmayın. Allah ın verdiği canı Allah tan başkası alamaz. Bu yüzden üzülmeyin. Yalnız size söylemek istediğim bir şey var. Ben Burcu’yu çok seviyordum ve bu sevgimi de mezara götürüyorum. Ben burda öldümse Allah yolunda, vatan namus ve millet yolunda öldüm. Benimle aslında gurur duyun ve gülün. Asla ağlamayın. Eğer ağlarsanız ben yattığım yerde rahat edemem. Dedeme de hepinizin selamını söylerim. Kendinize çok iyi bakın. Sizleri çok seviyorum. Hepinizi çok özledim. Oğlunuz. Yazacak başka bir şey bulamıyorum.

Serhat Gencer
Dz.P.Astsb.Çvş

----------------------------------------------------------------------------------------
Adı Soyadı : Bedir Karabıyık
Doğum Yeri : 20.03.1953 - Doğubeyazıt
Baba Adı : Ahmet
Ana Adı : Saadet
Medeni Hali : Evli / 2 Çocuk Babası
Şehit Olduğu Yer : Sarıkamış - Kızılçubuk Köyü - 04.04.1994
Defin Yeri : Balıkesir - Bandırma

VASİYETİMDİR

Canım Anneciğim,

Herşeyimi ama herşeyimi sana borçluyum, hep sana hizmet etmeyi, yanımda kalmanı, sana hürmet etmeyi, güzel kokunu koklamayı arzuladım. Çok az kısmet oldu. Bu dünyada sana doyamadım. Anneciğim dünyayı sevemedim, tad da alamadım. Allah ın emir ve rızasına aykırı herşey beni rahatsız etti. El hasıl dünya bana küstü bende ona.

Bilmiyorum ama zannediyorum senin dualarının bereketiyle ömrüm uzun olur. Eğer sen veya ben önce gidersek önce giden kucağını açıp beklesin. Elbette kavuşacağız. Saçından bende bir tutam var, onu yanımda taşıyorum. Ölürsem Allah ın izniyle bu kahramanca olacaktır. Saçının telleri yanımda kalsın, sakın ağlama. Bilki göğsümde kur an var.

Dudaklarım da, son olarak Allah ı zikretdi. Gönlün müsterih olsun. İbadetlerimi zikirlerimi hep bağışladım, elimde birşey kalmadı Rabbimin huzuruna bomboş gidiyo- rum. Onun gufranının kuşatacağını umuyorum.

Sana başka ne yazayım evvel gidene selam olsun.

Oğlun Bedir

limon123

limon123 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2007 Cmt 12:26:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
TERÖRE HAYIR DİYELİM BU TERÖRİSTLERE BİZLERDEN BASKA KİM DUR DİYECEK BU TÜRKİYEYEYE BİZLER SAHİP ÇIKAÇAGIZ ATATÜRKÜN EVLATLARIYIZ
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir