ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 21:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Muratugras82 yeni görevinde başarılar
 <<12345678 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Tem.2008 Pzr 18:13:15sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Olayın muhatabı değilim, fakat bir konuda sizi bilgilendirmek isterim... Aldığınız nickin amacını ve hangi düşünceyi özümseyerek aldığınızı bilmeyen bir çok kişi, bu nickle dolaşmanıza  tepki gösterir... Bu nickle odalarda dolaşmanız kötü söze ve şahsınıza yönelik hakaretlere tahrik unsurudur... Bu sebeple "Allah, Tanrı, Rab, vs." gibi yaradanın sıfatları ile chat yapmak sistem içinde huzursuzluk verebileceği için, bu nicklerle sisteme girmek uyguzsuzdur... Bilginize!

CCForumCC

CCForumCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Tem.2008 Pzr 18:13:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kendi inancınızdaki değerleri esas alarak kendinizi haklı çıkarmaya çalıştığınız görülüyor mesajınızda. (Chatcity kurallarını değil.) Benim bakışımın farklı olduğunu anlamayacaksınız sanırım. Bu yüzden fazla uzatmaya gerek görmüyorum.

Sağlıcakla...

murist

murist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Tem.2008 Pzr 20:57:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·CCForumCC· :

Az önce <TANRI> kullanıcı adıma 60 dakika ceza veren ve kullanıcı adımın hangi kurala aykırı olduğunu sorduğum halde söylemeden beni odadan çıkaran Murat Bey:

- İslam tasavvufunda <Ene l Hak> (Ben Hakk ım) denilen, fenafillah makamı vardır. Allah a ulaşma ve onun içinde kaybolma anlamına gelir. Haberiniz var mıydı?

- Kaldı ki İslam tasavvufunda yeri olmasa bile sizden farklı bir inanca sahip olabilirim ve Tanrı ya, dine bakışım sizinle aynı olmayabilir. Ben tüm insanların Tanrı nın bir parçası olduğuna inandığım için böyle bir kullanıcı adı seçtim. Seçmeden önce size mi sormam gerekirdi?

- Bana "Nickinizin içerdiği anlam sakıncalı" diyerek kullanıcı adımda küfür varmışcasına muamele ettiğiniz için de ayrıca teşekkür ederim. Tanrı kelimesinin anlamının sakıncalı olduğunu da ilk kez sizden duydum.

- Sizden önce en az 4 tane ajan gördüm. Kurallara aykırı bir durum olsa onlar beni uyarmaz mıydı? Kuralları bilen tek ajan siz olamazsınız sanırım!

- Siz hangi Chatcity kuralını kendi cezanıza sebep olarak seçip de beni odadan çıkarıyorsunuz? Saatlerdir odaları gezdiğim halde kullanıcı adımdan rahatsız olan tek kişisiniz. Farklılıklara tahammülü olmayan bir ajan izlenimi verdiğinizin farkındasınızdır umarım.

Sizi kendini gözden geçirme odasına davet ediyorum.

Allah seni hidayete erdirsin..Yehovacısın sen sanırım!

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Tem.2008 Pzt 20:28:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu başlıktaki son tartışmayı okuyunca aklıma yaşadığım bir olay geldi, anlatayım.

(Sanırım İstanbul Film Festivali´nde gösterilen) Bir film vardı. Filmin oyuncularına bakarken içlerinden birinin isminin Allah olduğunu görmüştüm. Verdiğim tepki, biraz ciddiyetsiz olacak ama, aynen şöyleydi: "Oha lan böyle isim mi olur!" Eve geldiğimde Allah isminin kullanılmasının istisnai mi, yoksa sık görülebilen bir durum mu olduğunu öğrenmek için
www.imdb.com (Internet Movie Database) sitesinde arama kısmına Allah yazıp arattım. Karşıma çıkan sonuç beni şaşırttı. Sinema sektöründeki 20 küsür kişinin (senarist, yönetmen, oyuncu v.s.) adının veya soyadının Allah olduğunu gördüm. Daha sonra öğrendim ki, bu isim Kürt, Arap ve Fars Müslümanlar arasında kullanılıyormuş.

Bizim ülkemizde kullanılmadığından ve inandığımız Tanrı´nın ismi olduğundan bize oldukça tuhaf geliyor. Yalnız şöyle bir durum da var: Aziz, Cemil ve Rahim gibi isimler de Allah´ın 99 isminden birkaçı ve bunları kullanıyoruz ama diğer ülkeler gibi Allah ismini kullanmıyoruz. İlginç, değil mi?

Başlıktaki tartışmaya gelirsek, Tanrı veya Allah nicklerinin Hürrem´in dediği gibi tahrike sebep olabileceği aşikar. Bu yüzden Murat Hoca ceza vermekte haksız değil bana göre. Bir de şu geldi aklıma: -olmaz ama diyelim ki oldu- Allah isminde bir üye gelip ismini kendisine nickname olarak seçerse isminden dolayı ceza alan tek kişi olarak ChatCity tarihine geçer herhalde.

Bu arada ChatCity üyeleri arasında Allah nickine sahip bir bayan mevcut. Artık hangi niyetle almış bilinmez.

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Tem.2008 Pzt 20:53:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bak şimdi meridyenlerimin kralı; kullanıcı adından dolayı ceza alan tek şahıs olmazlar... Çünkü nickinin sakıncalı olması yüzünden, daha konuşmadan ceza alan üyeler o kadar çok ki...

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Tem.2008 Pzt 20:56:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan :
Bak şimdi meridyenlerimin kralı; kullanıcı adından dolayı ceza alan tek şahıs olmazlar... Çünkü nickinin sakıncalı olması yüzünden, daha konuşmadan ceza alan üyeler o kadar çok ki...

Kraliçem ben nickinden dolayı ceza alanları söylemedim, ismini nick yapanları söyledim (Ayşe, Ali gibi). Dikkatini çekerim.

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Tem.2008 Pzt 21:17:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ha tamam o zaman barim..

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Tem.2008 Sal 00:14:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

neochangeover

neochangeover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2008 Cum 20:27:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Muratcım Yeni Görevinde Başarılar Canım Arkadaşım

Neochangeover

CC sohbet icin buraya
 <<12345678 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir