ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 17:11   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Ajan Kadrosunda; İsteyince Düzgün Atamalar Yapabiliyorlarmış, Meğersem :)
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2007 Çar 14:41:26      Ajan Kadrosunda; İsteyince Düzgün Atamalar Yapabiliyorlarmış, Meğersem :)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Uzun Bir Aradan Sonra, "Jisell Hak Etdiği Yere Getirildi".(Çok Şaşırtıcı) Wernell Tartışmasıs Gelmiş Geçmiş  En İyi Ajan, "Hak Etdiği Yere Getirildi". Lec.. Ve Murat Başarılı, Olacaklarından Şüphem Yok."Hak Etdikleri Yere Getirildiler" Görevden Alınan Arkadaşlar dan, Jelin Dışında Hepsi Yerinde Karar. Nediyelim, Bütün Arkadaşlara Hayırlı Uğurlu Olsun.:)

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2007 Çar 14:50:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BecquereI :
Uzun Bir Aradan Sonra, "Jisell Hak Etdiği Yere Getirildi".(Çok Şaşırtıcı) Wernell Tartışmasıs Gelmiş Geçmiş  En İyi Ajan, "Hak Etdiği Yere Getirildi". Lec.. Ve Murat Başarılı, Olacaklarından Şüphem Yok."Hak Etdikleri Yere Getirildiler" Görevden Alınan Arkadaşlar dan, Jelin Dışında Hepsi Yerinde Karar. Nediyelim, Bütün Arkadaşlara Hayırlı Uğurlu Olsun.:)

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2007 Çar 14:59:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
speiderist :

Bu Başlığı Acmamdaki Neden, Birisi Cıkıp Ben "Becquerel" Diyebilir, Yüzünden Bu Başlığı Actım. Eğerki Birisi Cıkıp Ben Becquerel "Derse İnanmayın Gülüp Geciniz:) Esasında Forumda Hep Uyuz Olduğum Konulardır Bunlar.

2Dk Boş Zamanım Vardı, Onu Değerlendirdim Speiderist:)

JaChe

JaChe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2007 Çar 15:45:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Burada ben de Becquerel in yazdıklarına harfiyen katılıyorum ama;Jelin in görevinden alınmasın da art niyet arıyorum, bunun aksini hiç bir insan iddaa edemez..Gece gündüz en az 7-8 saat CC de aktif görünen bir ajanın görevinden alı konulması düşündürücür..

lTraCyMcGrady1l

lTraCyMcGrady1l resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2007 Çar 16:00:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

JaChe :
Burada ben de Becquerel in yazdıklarına harfiyen katılıyorum ama;Jelin in görevinden alınmasın da art niyet arıyorum, bunun aksini hiç bir insan iddaa edemez..Gece gündüz en az 7-8 saat CC de aktif görünen bir ajanın görevinden alı konulması düşündürücür..

Demişsinki 7 8 saat cc de aktif demişsin aktif olmak yetmiyor sadece cc deki üyelerle iyi geçinmeli(tabi bu karşılıklı olmalı). werdiği cezaların sebebini userlara söylmeli. user soru sorduğu zaman başka bir ajana diyipde şuna neden ceza werdiğimi sen söyle dememek. oda da sadece online sürem uzun gözüksün diye orda öle bön bön durmamak gerekiyor.. odada küfür ediliyorsa küfür eden kişiye cezasını wermek "HIYAR" kelimesini hakaret olarak görmemek wede buna ceza wermemek...

SAYGILAR

JaChe

JaChe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2007 Çar 16:04:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Çok önemli noktalara değinmişsin tebrikler.

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2007 Çar 20:22:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Üzgünüm ßec Ama Sana ßu Konuda Katılamıcam.. 1.si Litros´a Yapılan Haksızlık Demek £mek Verenler ßu Kadar Kolay Harcanabiliyor Ve £mekleri Hiçe Sayılabiliyor.. Litros Gold Ajanlığı Hakediyordu.. 2.si Muratuğraş Gibi Oda Takip £demeyen Küfürleri ßilmeyen Kelime Oyunlarını Çözemeyen ßirini Ajan Yapmaları Tam ßir Fiyasko..  Ama Arkanda Adamın Olunca Herşey Olunabilir ßuda ßunu Gösteriyo..

xHaloDAYIx

xHaloDAYIx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2007 Cum 08:04:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

JaChe :

L0wesTime

L0wesTime resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2007 Cum 08:22:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kac Dawsonlar Kac Litroslar Kayıp Gidecek Halen Akıllanmayacaklar :)
IOKANI cok Onceden Gumush Olması Gerekıordu..Neyse Başarılar..

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Tem.2007 Pzr 22:32:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bende cevap yaz butonu yok(ne isabetli bir durum) Neyse konumuz bu değildi :)

Hazır ajan değişimi ile ilgili başlığı görmüşken, epeydir bu sitede olmadığımdan ajan kadrosunda değişim gördüm... Bu seyir grafiğinden yola çıkarak, yakın gelecekte ki şefiniz wernell olacak diyebilirim... Aman ne güzel :)

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir