ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 21:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Teşekkürler ....
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xAbyssWaLkeRx

xAbyssWaLkeRx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2007 Per 22:10:51sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Yorumsuz . . .

CASPA

CASPA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2007 Per 23:39:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·rosLand· :
 jelin   arkadaşım bütün ajanlar senin gibi olsa keşke!!!!! merak ediyorum onlarda alınırmıydı görevden?!!! 1 tane daha işini çok güzel apan ajan vAR ona ben iyiki varsın derim hep aynen sana söylediğim gibi jelin iyiki varsın dert ortağım ajanlıktan alınman daha iyi oldu neydi o öyle dengesizlerle uraşıyordun hep   şimdi biz dostlarına daha çok zaman ayırıcaksın bundan daha güzel bişi varmı :)  son olarak söylemek istediğim  ki bunun cevaBını bana özel olarakta açıklayabilirler buraya yazmaları şart deil   görevini çok iyi yapan bi ajan neden görevden alınır??  görevini iyi yaptığı için olabilirmi? yada başka daha mantıklı bi açıklama ve nedenleri varmı acaba ?  aslında nasıl ülkemizde başbakanı oyla seçiyolar yada ülke yönetecek adamı  burdada öyle bir şey olsun seçim olsun!! şefi ajanı vs vs vs vs   neden userler seçmiyo?  işinize taş koyuyorum ama ben buyum napiim    ve ajanlar belirli zamandan sonra değişe biliyo şeflerde değişsin bence  neden olmasın  koltuk meraklılarmı yoksa?? neyse  jelin canım arkadaşım senide biliyoruz  başkalarınıda  canımızsın........  ve artık vip userler toplanıp bu durumu gözden geçirip bi dilekçe verelim metodik a.ş  yetkililerine gerçi bu fb trübününde en büyük gs demek gibi bişi oldu farkındayım ama Allaha şükür korkumuzda yok  Allahın verdiği bi can
bu nickle yazıcaktım dalgınlııma geldi  jelin yanındayız her zman buda kim deme die bildiğin nickimlede yorum yapiim dedim keşke turkgangsta nickimde olsaydı sen kalbimizdesin her zaman arkadaşımızsın ajanlık önemli deil kalbimizdeki yerin önemli arkadaşım..Allaha emanet......

RosaIinda

RosaIinda resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2007 Cum 00:40:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
jelinim  canım  ilk önce bu haberi duydugumda  inanamadım gerçekten çok üzüldüm ccde tanıdıgım en iyi ajanlardandın   görevini en adaletli bir şekilde yerine getirenlerdendin neden böyle oluyor anlamıyorum görevini iyi yapmakmı suç oluyor hala anlamış degilim? ama üzülme canım sen gönüllerin ajanısın   seni iyiki tanıdım  gerçekten bana şöyle soru sorulsa ccde en sevdigin ajan kim diye  hiç düşünmeden jelin derdim  sen gönüllerin ajanısın vede öyle kalacak olsun canım muhabettine bak  boşver egelenmene bak

SQULREAVERR

SQULREAVERR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2007 Pzt 11:26:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

jelin   arkadaşım bütün ajanlar senin gibi olsa keşke!!!!! merak ediyorum onlarda alınırmıydı görevden?!!! 1 tane daha işini çok güzel apan ajan vAR ona ben iyiki varsın derim hep aynen sana söylediğim gibi jelin iyiki varsın dert ortağım ajanlıktan alınman daha iyi oldu neydi o öyle dengesizlerle uraşıyordun hep   şimdi biz dostlarına daha çok zaman ayırıcaksın bundan daha güzel bişi varmı :)  son olarak söylemek istediğim  ki bunun cevaBını bana özel olarakta açıklayabilirler buraya yazmaları şart deil   görevini çok iyi yapan bi ajan neden görevden alınır??  görevini iyi yaptığı için olabilirmi? yada başka daha mantıklı bi açıklama ve nedenleri varmı acaba ?  aslında nasıl ülkemizde başbakanı oyla seçiyolar yada ülke yönetecek adamı  burdada öyle bir şey olsun seçim olsun!! şefi ajanı vs vs vs vs   neden userler seçmiyo?  işinize taş koyuyorum ama ben buyum napiim    ve ajanlar belirli zamandan sonra değişe biliyo şeflerde değişsin bence  neden olmasın  koltuk meraklılarmı yoksa?? neyse  jelin canım arkadaşım senide biliyoruz  başkalarınıda  canımızsın........  ve artık vip userler toplanıp bu durumu gözden geçirip bi dilekçe verelim metodik a.ş  yetkililerine gerçi bu fb trübününde en büyük gs demek gibi bişi oldu farkındayım ama Allaha şükür korkumuzda yok  Allahın verdiği bi can

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir