ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 07:36   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Erkekler İçin Mutlu Bir Evliliğin Dört Altın Kuralı
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2007 Cmt 00:56:59sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
:)) aynen

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2007 Cmt 04:07:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
puhahahahh çok ii yaa

eLisaDay

eLisaDay resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2007 Cmt 04:24:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
üçünü bir arada rahatlıkla idare edebilecek yetenekte bir erkek için anahtar bunlar

IR0NAI

IR0NAI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2007 Pzr 11:21:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Nefertiti585 :

Bu üç özelliği de bünyesinde barındıran bir kadın değil de neden üç ayrı kadın, ecelinizemi susadınız canım siz?

Nefer Sen ne oLmayan emi,patetes cipsi yiye yiye DavuL olan Sen,Kör Kurşunları Sivri ve Zımparalayan sen emi. VayLo bu kadar yeter.
       Nefer herkes senin gibi Kısmeti bolmu Neyse Konuyu Dışa vurmayaLım. Açıklayanacak bi Konu açılacak bi Ton don lastiği varNefer neden mi bi kız değilde 3 kız.O özellikler bi kızda yok diye.Ne yapaLım Yüce ALLAHIMIZ Bi kıza bu kadar özelliği vermemiş.Birine Akıl verio,diğerine beceri,diğerinede Fizik bizde suç yok.Mal bozuk mal müdür ne yapsın...3 özellik olsun bi kızda Almayan ulu camide dilencilerin parasını Toparlasın

bedo2406

bedo2406 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2007 Pzt 19:05:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

1 yemek yapmayı ve iyi ütü yapmayı bilsin çünkü ben her gün annemin evine ütü yaptırmaya veya yemek yemeye gidemem

2 gün boyu susmayı yatakta konuşmayı bilsin

3 her hafta sonu annemi özledim gidelimmi diye tutturmasın

4 kalbiyle ruhuyla düşünceleriyle ne bileyim görüntüsüyle kısacası her yönüyle bana özel olsun

5 e bu kadar yeter yazmaya devam edersem evde kalacam yaw

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2007 Pzt 20:34:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bu özellikleri tek bir kadında görme şansınız çok ta o kadını taşıyabilecek kaç erkek var acaba  ben onu düşünüyorum. Mükemmeliyet karşısında eziliyor kıskançlık krizine giriliyor ve akabinde  tripler diz boyu yani sonrada kadını bastırmaya çalışmalar hep toplantı hep toplantı gidemezsin, giyemezsin,hep dır dır hep dırdır gibi kusursuzda kusur arama durumları..Hayır yani yanlışsam söyleyin yada ebediyen susun

Ferah

Ferah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2007 Pzt 21:52:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

XIBaHaRIX :
Bu özellikleri tek bir kadında görme şansınız çok ta o kadını taşıyabilecek kaç erkek var acaba  ben onu düşünüyorum. Mükemmeliyet karşısında eziliyor kıskançlık krizine giriliyor ve akabinde  tripler diz boyu yani sonrada kadını bastırmaya çalışmalar hep toplantı hep toplantı gidemezsin, giyemezsin,hep dır dır hep dırdır gibi kusursuzda kusur arama durumları..Hayır yani yanlışsam söyleyin yada ebediyen susun

kusenmss bidenemss baqq susmuşlarr ebediyete kadar :))

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir