ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 07:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   Dikkat Dikkat Uqala nın Doğum Günü!!!
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xXxOguzZzxXx

xXxOguzZzxXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ağu.2007 Çar 14:04:39sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

aradan 1 gün geçmiş ama yeni gördüm kusura bakma

nice senelere

SQULREAVERR

SQULREAVERR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ağu.2007 Çar 18:16:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhabalar ,

Güzel Ege yanıyor ...Biliyorum görsel ve yazılı basın yazıyor bildiriyor ama Bodrumda o yangını yakından yaşıyan biri olarak bişeyler yazmak istedim.

Özellikle yaz aylarında çıkan orman yangınlarında hep okurduk şukadar hektar kül oldu diye....Okadar hektarda yok olan sadece ağaçlar diye düşünüyor insan oysa yok olan canlı sayısı ağaçlarla sınırlı değil doğamız gereği nefes alırken soluduğumuz o kül ve yanık kokusunda  isteristemez insan kötü hatta çok kötü bir ruh haline sürükleniyor.Üstünüzden vızıldayarak denize pike yapan uçaklar, helikopterleri insan olmanın kimi zaman hissettirdiği acizlikle izlerken 4 yerde birden aynı anda nasıl oluyorda izmaritten çıkıyor bu yangınlar diyorsun içinden....Hemde ne hikmetse denize bakan yamaçlarda ormanlık alanlarda.....Valilik açıklama yapmış yanan bölgelerde imara izin verilmeyecek diye ....İnşallah diye kendimizinde inanmadığı bir sesle içsel bişeyler mırıldandık ama kendimiz ne sesimizi tanıdık nede kalben buna inandık...

Ben dün Bodrumdan Akçaya geçtim Güvercinlikte de yangın vardı ...Helikopter ve uçakların sayısını bilemiyorum çünkü çoktu.

Eğer terörün farklı bir yüzüyse Dış basında ülkemizin tanıtımını iyi yapamayan bizler bu sayede gelirimizde turizmi hangi sıraya çekicez bilemiyorum..Kendini güvende hissetmeyen turist değil yerli halk bile oralarda yaşamak istemedikten sonra umudumuz basını takip etmiyen turiste mi bağlanıcak ....Yok cahil toprak mafyasıysa bunu yapanlar yatacakları  topraklar onları kabul etmiyecek bunu biliyorum ne şekilde olursa olsun hepsini KINIYORUM.....

Komik bişey daha insanlar canları, malları, ormanları için koştururken seçim araçlarından partileri için seçtikleri oynak parçaları yükseliyordu .....

Mazide kalacak bir şarkı biliyorum ben DENİZ VE MEHTAP SORDULAR SENİ NEREDESİN .......

Saygılarımla .....

SQULREAVERR

SQULREAVERR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ağu.2007 Cum 18:51:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Teşekkür ederim liarpoet... Herkese gani gani mutluluk diliyoruuuuuuuuum...

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir