ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 03:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Fenerbahçe
forum sohbet oyun basliklari
   Fenerbahçe Formalarında Yenilik
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2007 Sal 20:44:19      Fenerbahçe Formalarında Yeniliksohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
tanıtım video su için;  https://www.youtube.com/watch?v=T2N6lpE-OOo
bir tanıtım bukadar hawalı olur  Karizmatik

Fenerbahçe, yeni sezonda giyeceği formaları, futbolcular ve mankenler eşliğinde tanıttı. Defilede, klasik çubuklu formanın yanı sıra, kulübün ilk renklerini yansıtan çubuklu sarı-beyaz ve Şampiyonlar Ligi için tasarlanan turkuaz renkli formalar da taraftarların beğenisine sunuldu

CARLOS, TÜLİN ŞAHİN İLE PODYUMDA YER ALDI

Mankenlerin taraftar ürünlerini tanıtmasıyla başlayan defilede daha sonra, sırasıyla futbolcular sarı-lacivert ve beyaz şorttan oluşan iç saha formasıyla podyuma çıktılar.

Ardından Fenerbahçe nin 1907 yılında kurulduğu dönemdeki ilk renklerini yansıtan çubuklu sarı-beyaz formayla futbolcular ve mankenler podyumdaki yerini aldı.

Tanıtımda son olarak, Tülin Şahin in eşlik ettiği Roberto Carlos, Şampiyonlar Ligi için tasarlanan Turkuaz renkteki formayla podyuma çıktı. Carlos ve Şahin e aynı renkteki formayla diğer futbolcular da eşlik etti. Carlos un sempatik hareketleri ilgiyle izlenirken, defilenin sonunda manken Şahin, Carlos ile tekrar podyuma çıkarak, Brezilyalı futbolcuya manken yürüyüşü öğretti.

Bu arada, eşi vefat ettikten sonra çocuklarını bir an olsun yanından ayırmayan futbolcu Deniz Barış, defilede Fenerbahçe forması giyen iki minik çocuğuyla podyumda yer aldı.

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Murat Özaydınlı, defile öncesinde yaptığı konuşmada, Fenerium mağazalarının gelişimini anlatıp, bu gücü yarattığını belirttiği taraftarlara teşekkür ederek, 2007-2008 sezonunun tüm Fenerbahçelilere bol kupalı geçmesini temenni ediyorum dedi.

Fenerbahçe Kulübü ve formaların yapımcısı Adidas ın birlikte düzenlediği geceye Adidas Türkiye Genel Müdürü Haluk Özmutlu, sponsor firma Cola Turka adına Esas Pazarlama Genel Müdürü Şener Astan, Avea nın pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı İlker Koçak da katılarak birer konuşma yaptı.

Öte yandan defile öncesinde düzenlenen kokteylde Roberto Carlos başta olmak üzere futbolcular davetlilerin ilgi odağı oldu. Geceye katılanlar Carlos ve diğer futbolculardan bol bol imza alıp, birlikte fotoğraf çektirdi.

Gecede Carlos un yanı sıra Ali, Gökhan, İlhan, Gürhan, Kazım, Alper, Volkan Demirel, Volkan Babacan, Can, Vederson, Güven, Mithat, Uğur, Kemal, Selçuk, Umut, Hikmet ve Mert sahneye çıkan isimler oldu. Geceye katılan Alex, Tümer, Deivid ve diğer bazı oyuncular sahnede yer almadı.

xCaRTeLLx

xCaRTeLLx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2007 Çar 13:02:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Açık mavi formalar çok güzel...Ama çubuklu formanın yeri başka tabi

Yeni Formalar Hayırlı Olsun Kanaryamıza...

saolasın naon..:)

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2007 Çar 14:28:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben de sarı-beyaz formayı çok beğendim ama tribünde pek gitmez gibi geldi bana. Turkuazda çok güzel olmuş, yine de ben Fenerbahçe mi çubuklu formayla seyretmeyi seviyorum.

Sanırım yine sarı-lacivert çubuklu formadan alacağım.

selogj

selogj resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ağu.2007 Çar 14:36:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

yeni formalarımız camiamıza hayırlı olsun formalar çok güzel ama acık mavi forma kötü olmuş biraz!!

nAaN paylaşım için saol En Büyük Fenerbahçe

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 11:41:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sarı-Beyaz forma Fenerbahçe nin gördüğüm en kötü forması...

Turkuaz olan da Trabzonspor dan çalıntı zaten...

Yeni formalarınız hayırlı olsun :)

vogen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 22:11:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

Sarı-Beyaz forma Fenerbahçe nin gördüğüm en kötü forması...

Beğenmiyorsan giymezsin.....

xCaRTeLLx

xCaRTeLLx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2007 Sal 22:42:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

Sarı-Beyaz forma Fenerbahçe nin gördüğüm en kötü forması..

Neresi Kötüki...Kötü Olsa bile >>> ßu kimseyi ilgilendirmez...(Fenerlilerden Başka..)

·RestlessOblivion· :

Trabzonspor o formadan giydimi...Ne zaman? Nerede?...

·RestlessOblivion· :

Eywallah saol :)

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2007 Sal 23:00:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
xCaRTeLLx :
·RestlessOblivion· :

Sarı-Beyaz forma Fenerbahçe nin gördüğüm en kötü forması..

Neresi Kötüki...Kötü Olsa bile >>> ßu kimseyi ilgilendirmez...(Fenerlilerden Başka..)

Sarı ve beyaz... İkisi de açık renk. Çubuklu formalarda göze hoş görünmesi için açık ve koyu renkler birlikte kullanılır. Sarı-Beyaz çubuklu bir forma biraz tuhaf duruyor. Fenerbahçeli olmasam da formanız hakkında fikrimi belirtebilirim. Bunun nesi yanlış ki :)

xCaRTeLLx :

·RestlessOblivion· :

Trabzonspor o formadan giydimi...Ne zaman? Nerede?...

Şöyle resmini göstereyim istersen:

vogen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2007 Çar 13:13:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Herkes atlamış bu konuyu, koskoca Adidas firması Fenerbahçe ye çalıntı forma yapmış, hatta koskoca Nice Türk Milli takımına bu renkte forma hazırlıyor, tabi o da çalıntı. Herkes uyumuş, bir kurnaz sen çıktın kardeş.

Benzerlikleri bizimle paylaşırsan seviniriz. Ben 2 tanesini buldum, göğüsteki Avea yazısı, kolların yanındaki Cola Turka yazısı, başka? Resimdeki benzerlikleri bulun oyunu gibi, hadi kolay gelsin.

vogen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2007 Pzr 23:36:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Restless, ne oldu be birader, gittim-döndüm her hangi bir fark göremedim. Benim bundan çıkardığım anlam beni kaale almadın ya da hatanı anladın. O veya bu her ne ise, ama "özür" ?
CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir