ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 18:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Konu Ajanlar
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Kas.2007 Cmt 08:34:46sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Bırakın artık küfürmüş cezaymış, biraz dolu işlerle uğraşın, odanızı ajana muhtaç bırakmayın...! Çok mu kızdınız çekin PCnin fişini kurtulun dertlerinizden :) bazıları da gerçek hayat bellemiş burayı ya ona gülüyorum

ByNurii

ByNurii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.May.2008 Sal 16:25:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Benim favorim ahudan yana:):)

o 1 numara bence

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2008 Cmt 15:33:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

adamgibibiradam

güzel bir nick adam gibi bir adam taşıya bilirsen ne güzel ama insanları eleştirmeden önce emin olmalısın kaldiki sen eleştirmiyorsun direk saldırıyorsun :) bu saydıgın 3 arkadaşla bir günlük olan bir şey değil bu kendileri tarafımdan defalarca uyarılmış ve akabinde ceza almışlardır sen burda bu şekilde atıp tutarken bu nicki taşıyamazın

mystoriouss@chatcity.cc   bu msn adresim eklersen sana bu arkadaşların loglarınıda yollarım ajanları eleştirirken elinizi vicdanınıza koyun

ayrıca bir delikanlıya tek taraflı dinleyip ahkam kesmekte yakışmaz erkek olmak anadan doğma ama adam olmak zor iştir 

saygılarım la  MYSTeRiouSS

EfLaTuN74

EfLaTuN74 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2008 Cmt 20:04:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

aslına bakarsanız bu kadar ajan cok bile sebebi de belli bahsi gecen geçmiş kadroların oluşturulduğu zamanlarda ziyaretci sayısı cok fazlaydı zaman içinde ajan arkadaşların azimli çalışmaları sayesinde user kalmadı olan yada sağkalan userler içinde zaten bi ton güdümlü füzeleri var velhasıl kelam bu kadro cok bile ben olsam zuzuyu, murat uğraşı ,özümü bırakırdım tek başlarına tüm siteye yeterler :))

lRimel

lRimel resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2008 Cmt 21:59:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bence yıldız vericeklerine gizli ajan yapsalardı o kişileri daha iyi olurdu..oda ya ajan girince susuyorlar çıkınca tekrar devam ediyorlar konuşma şekillerine.

LoisStevens

LoisStevens resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Tem.2008 Per 18:45:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
xxxAlexandroxxx :
Bırakın artık küfürmüş cezaymış, biraz dolu işlerle uğraşın, odanızı ajana muhtaç bırakmayın...! Çok mu kızdınız çekin PCnin fişini kurtulun dertlerinizden :) bazıları da gerçek hayat bellemiş burayı ya ona gülüyorum

+0123456789

A-J-A-N

A-J-A-N resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2009 Sal 12:16:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ajan kadrosu zaten eksik en kısa zamanda takviye yapılması lazım gereken hassasiyetin gösterileceğine inanıyorum.özellikle sabah saatlerinde ihtiyaç olduğunu düşünüyorum .benim favorim dawsoncreek! 

rastgeIe

rastgeIe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2009 Sal 23:53:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

jisell bu işleri bıraksın sadece resmime baksın

not: şaka yapmıyorum

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir