ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 18:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar
forum sohbet oyun basliklari
   medya nereye gidiyor?*
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ccNurSelcc

ccNurSelcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2006 Pzt 16:48:23sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

son 15 yıldır medya çok gelişti. bengline!nın dediği gibi önceden televizyonda sadece TRT 1 kanalı vardı. yayıncılık özgürlüğü yoktu. halkı yeterice bilgilendiremiyorlardı.günümüze bakarsak medyanın büyük bir aşama kaydettiğini görüyoruz. yapımcılar çok düzeyli hem bilgilendiren hem eğlendiren proğramlara imza attığı gibii kesinlikle tasvip etmediğim yapımlarada imza atmıyor değiller. buda toplumumuzun eğitim düzeyinden ve işsizliğinden kaynaklandığını düşünüyorum. halkımız yaşam mücadelesi vermek için çektiği sıkıntıdan kurtulmak için eğlendirici tarafı olsada aslında hiç artı yönü olmayan proğramları zirveye çıkartıyor. buna bağlı olarak kesinlikle medyanın suçu olmadığını düşünüyorum. talep oldukça herzaman bunlar olacaktır.

kurtlar vadisi dizisi ve filmi hakkında yorum yapmak gerekirse açıkçası dizisini izlemedim. ama filmini izledim ben seninle aynı düşüncede değilim kankacığım. çünkü sanal olarak yaratılan kimleklerde olsa orada gerçekler gösteriliyor askerlerimizin başına çuval geçirilmesi, öldürülmesi, onlarca müslümana yapılan işkenceler bunların hepsi doğru değilmi doğru organ kaçakçılığı yapılmadımı yapıldı.biz burada yatağımızda huzurlu uyurken oralarda bunlar oluyordu. Peki neden biz birlik olup neden savaşa gidemiyoruz biliyormusun tepedekilerin bize kendi imkanlarımızdan faydalanma şansı tanımamaları ve bizi amerikaya muhtaç hale getirmeleri birlik olup savaşa çıkmamızı değilde, sadece bir kaç adamın kafasına çuval geçirerek öc almamızı sağlıyor.

XSEYDAAX

XSEYDAAX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2006 Pzt 16:59:53sohbet oyun linki
teşekkürr ederimm abişimm inşallahh olcakk  ya olacakk yada olacakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2006 Sal 12:20:24sohbet oyun linki
 dıkkat edersenız toplumuda sucluorum burada:) ben televızyon ızlemıorum artık.benglıne senıde tebrık edıorum turkıyede medyada calışmak zor olmalı..her yıgıdın harcı olamaz :) arkadaslar hepınıze tesekkur ederım onem werdıgınız ıcın.dusuncelerınıze saygı duyuyorum.kurtlar wadisi,sadece bır ornekti.medyanın toplumun kafasını yıkamak,toplumunda bu yıkamaya karsı bogun egmesını izlemek ıstemıorum :)

IIIBrabrRIII

IIIBrabrRIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2006 Per 15:23:15sohbet oyun linki

Uzay filmleri vardır.. dunyayı işgal ediyorlar ve insanların beynini yıkayıp onlara hukmediyorlar.. bunlar hiç yabancı değil hala da yapılıyor aynı temel konu üzerinden filmler.. işgal ediliyoruz medya tarafından.. beynimiz yıkanıyor .. haber bultenlerinde medyatik insanların hayatları anlatılıyor.. sabah kuşağı ,5 çayı.. ve diziler.. “ee hepsi hayatımıza benziyor beni anlatıyor”. “Ahh yazık çocuğunu hiç görmemiş”.. gibi tepkiler veriyoruz salya sümük ağlıyoruz..ama bu arada ABD neden İrana savaş açmak istiyor.. Irakta yeni bir çatışma ki bu iç savaşa sürükleyen bir çatışma.. Maliye bakanı kaçak inşaat(lar) yapmış ve onu savunanlar çok ilginç isimler.bunları nerden biliyoruz başlıklar şeklinde geçiyor tabi haber bultenlerinde ama her nedense 1 haftaya kalmıyor unutuluyor unutturuluyor..ama dizilerdeki konular aylar hatta yıllar sürebiliyor. medya uyutuyor bizi ve çok güzel yapıyor işini.. elimize oyuncak veriyor alın siz dizilerle kuşak programları ile ilgilenin Huyla Avşar depresyondamı değilmi diye tartışın ama sakınnn diğer işlere burnunuzu sokmayın onlar sizin harcınız değil diyor..:) Medya kurucuları değil.. onları satın alanlar!!!! peki bizim harcımız değilse kimin harcı ??? ;)  

emrekaptan

emrekaptan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2006 Cum 13:14:47sohbet oyun linki

GÖRSEL  YADA YAZILI MEDYA İÇİN ÖNEMLİ OLAN TİCARİ RANTDIR.  PARA KAZANACAK OYÜZDEN İNSANLARIN BAZI DUYGULARIDA SÖMÜRÜLÜR. ONLAR İÇİN EĞİTİCİ GELİŞTİRİCİ PROĞRAM YAPMAK İŞ DEĞİLDİR.

TOPLUMUN BİLİNÇ SEVİYESİNE GÖRE PROGRAM YAPILIYOR DİZİLER ÇEVRİLİYOR VE BAZI KİŞİLERDE BUNDAN NEMALANIYOR ; VE NE YAZIKKİ TOPLUM OLARAK DA YERİMİZDE SAYIYORUZ....

MESELA MİLLİ DUYGULARIMIZ BİR ÇOK ÜLKENİNKİNDEN FARKLIDIR. BİZİM BİR TARİHİ MİRASIMIZ VAR MİLLİ DUYGULARIMIZ VAR AMA BU DUYGULAR SUİSTİMAL EDİLİYOR. ŞİDDETE DÖNÜŞTÜRÜLMEK İSTENİYOR.

TOPLUM OLARAK KADINI TOPLUMDA İKİNCİ SINIF BİR İNSAN OLARAK GÖRÜYORUZ VE CİNSEL OBJE OLARAK BAKIYORUZ.  MEDYADA BU ZAAFIMIZI ÇOK GÜZEL RANTA ÇEVİRİYOR. KENDİ PAYINA TABİKİİİİİİ.....

BAKSANIZA TV DE İZLENİLEN ŞİDDET İÇERİKLİ FİLMLERDEN SONRA İLKÖĞRETİM OKULLARINDA BİLE ÇETELEŞME BAŞLAMADIMI.?..... HER GEÇEN GÜN BİR ÖLÜM YADA YARALAMA DUYMUYORMUYUZ...........................

MİLLİ DUYGULARIMIZIN AHLAKİ DUYGULARIMIZIN VEDE BENLİĞİMİZİN SÖMÜRÜLMESİNE İZİN VARMEYELİM......

atakan1905

atakan1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Tem.2006 Cum 06:23:27sohbet oyun linki
medya oyuncak oldu gıden gıtmıs
CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir