ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 08:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Önemli Bilgiler
forum sohbet oyun basliklari
   EN GEREKSİZ BİLGİLER :)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 00:33:17      EN GEREKSİZ BİLGİLER :)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

8 yil 7 ay 6 gun boyunca ciglik atmakla olusacak
ses enerjisiyle, bir bardak nescafélik su isitilabilir...

basinizi 1 saat boyunca duvara vurarak 150 kalori yakarsiniz....

soru eki mi ayrı yazılır ifadesindeki misozcugunun yerine buyuk unlu uyumu kuralı dahilinde mu nun de gelebilecegini biliyor muydunuz?

pek cok ucagin havalanmasi icin 150 km/s hizin yeterli oldugunu, ve thy deki bir ucak muhendisinin bu bilgiyi itu ucak 2. siniftaki bir ogrenciden aldiktan sonra "o zaman arabalar neden ucmuyor" dedigini biliyor muydunuz?

okyanusun en derin yerinde atılan bi kayanın dibe gitmesi 1 saatten fazla sürer

post it i dünyanın en kuvvetli yapıştırıcısını keşfetmek için uğraşılırken yanlışlıkla keşfedildiğini ?

Delacour

Delacour resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Mar.2006 Sal 19:39:49sohbet oyun linki

Hayat, gereksiz bilgilerle dolu... Benim de birkaç gereksiz bilgim var...

Caaanım ülkemde, demokrasi sağlanamaz, mümkün değildir, olmadı, olamayacak...

En küçük kurumundan, en büyük kurumuna kadar sirayet etmiş bu hastalık.

Compeira isimli site yöneticisi; bu sabah bana tamamen benim isteğim dışında, gerçekten de doğru şeylerden bahsettiğime ve tartışmayı iyi bildiğime inandığı için, forumlarda başlık açabilme yetkisi vermişti. Tâ ki; bu konuda biraz aceleci olduğuna inanmasını sağlayan bir başlığı, ben bu forumlarda açana kadar...

Görüşlerimin, zaman zaman Chatcity yi eleştirir boyutlarda olabileceğini baştan belirtmiştim kendisine, bu hakkı bana tanımadan önce. Adâletsizliklere peşkeş çekemediğim ruh hallerimi imâ etmiştim. Ama yine; birilerinin kuyruğuna fena bastım ve bu hak elimden alındı. Zannediyorum; bu küçük hakkın, benim adâlet anlayışımı daha da bir site lehine kullanmamın doğru olacağına inanan bazı kıvrımlı ruha sahip site yöneticileri mevcut Chatcity bünyesinde!..

Bana tanınan bu - bence önemsiz - hakkı geri almasını sağlayan sebep ise; V.I.P. üyeliğe sahip olmayan üyelerin başlık açma konusundaki kısıtlanmışlığının, V.I.P. üyeliğe sahip olan kullanıcıların bazılarında da kullanılması gerektiğini belirttiğim öneri yazımdır.

Sonuçta; sadece ödemesini yaptı diye bazı V.I.P. üyeliğe sahip olan kullanıcıların, ortalığı karmaşaya sürükleyecek (Sadece "Smiley" den ibaret, konuyla alâkâsı olmayan bir başlığa sahip) yoğunlukta başlık açmaması gereklidir bana göre ve ileriki bir zamanda işin içinden çıkılamayacağını görmek çok da zor olmadığından, bir tavsiye olarak değerlendirilebilir veya bu görüşümün yanlışlığıyla ilgili yeni görüşler ortaya çıkartılıp farklı çözümler tartışılabilir diye karalamıştım bu başlık altındaki düşüncelerimi...

Ama işte en küçük kurumdan en büyüğüne kadar sirayet etmiş olan rahatsızlığımız, demokrasi ve özgürlük kısıtlamacılığı...

Her zaman dediğim gibi, kraldan fazla kralcı var bu piyasada!..

Bu hakkımın elimden alındığı yetmiyormuş gibi, foruma bırakmış olduğum yazımda sayfadan kaldırıldı. Yani; ben bir başlık açmak istediğim zaman veya bir başlık altındaki yazılara cevap yazmak istediğim zaman onlarca sayfayı ve başlığı, içeriğini yansıtmayan bir dolu mesajı araştıracağım sitede harcadığım zaman esnâsında!..

Acaba; bu işleyiş ne kadar sürecek ve benden özür dilenmesini gerektirecek bu çirkin tavır ne zaman son bulacak?..

Duruma içerleme hallerim; bu hakkın bana tanınıp tekrar alınması değil. Her daim V.I.P. üyeliğe sahip olabilecek maddi kuvvete sahibim ama bu işin çocuk oyuncağına çevrilip, özgürlük kısıtlama metodunda ilerlemesi, "Ülkemin, üçüncü dünya ülkesi olması, korkumla büyük çelişki yaşamama neden olacak?" tavrına sahip olmamdan ötürü, mevcut yolumu koruyup, yüksek sesli serzenişlerde bulunmayı kendime bir borç sayıyorum.

Tekrar tekrar söylüyorum:

Bu işgüzarlığı yapan kişiden; sadece evinden dışarıya adım attı diye "Ayak bastı!" parası talep edilirse, yüzünün alacağı şekli gerçekten merak ediyorum, belki de şu aralar her şeyden çok!..

Ben "Chatcity de başlık açamıyorum!" diyerek yaşamıma devam edebilirim ama o kişi, bu tuhaf düşüncenin vicdanî çelişkisiyle nasıl huzurlu yaşayabiliyor, çok çok merak etmekteyim!...

Ne gerek var diyeceksiniz?

Engerek var, kobra var, piton var...

Saygılarımla hayırlı işler dilerim.

Delacour

Delacour resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Mar.2006 Sal 19:46:16sohbet oyun linki

Sevgili Compeira;

Chatcity Forum Kuralları başlıklı bölümde yer alan kurallardan hangisine uymamaktayım da mesajlarım sürekli silinmekte, öğrenebilir miyim?

Şu anda ekranı print screen yapacağım ve print screen işlemim, mesajım silindiği takdirde tekrarlanacak

Eğer; geçerli bir sebep sunamazsanız bu konuyu, bu ciddi insan hakları ihlalini, çok farklı plâtformlara taşımayı amaçlıyorum.

Saygılarımı sunuyorum.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir