ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 13:01   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   RAŞAK
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

rasqutin

rasqutin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 01:00:59      RAŞAKsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Sözlerime cc deki flörtümsü çıkar ilişkilerinin bazı durumlarda ne gibi psikolojik rahatsızlıklara sebep olduğunu söyleyerek başlamak istiyorum.Vakit+Nakit kaybedersiniz,sohbet ettiğiniz bir arkadaşınızla karşı karşıya gelme ihtimaliniz vardır bir RAŞAK yüzünden raşak ın açılımını ilerde yapacağım yanlış anlaşılma olmasın...Bir kızı ele alalım raşak familyasından.cc ye giriyor ilk hedef parası olan kara saf,temiz,bir o kadar abaza olan anadolu çocukları.bunlar ne ister? 2 aksiyon yaparsın önünde o yere yatar sen üstüne düşersin falan filan...çocuk tav olur.sonraki adım telefon alıp vermek olur...kızın kontor biter...yollarsın,bu arada 1 ay geçmiştir kıza tekrar tip,vip alırsın,ama kamera açmamak için hep bir bahanesi vardır.çünkü resimdeki o bacımız değildir!çirkin bir kızdır,belkide okulda başndan geçen kötü bir olayın üstüne erkekleri kullanmaya yemin etmiştir ve bunu teoriden pratiğe geçirmek için en uygun platform olan sanal şehiri seçmiştir..sizi sömürebildiği kadar sömürür.baktı artık sizden iş çıkmayacak...önceden sizden alıp dar günler için sakladığı cc lerini yeni açtığı ve kimsenin bilmediği bir nickine transfer eder ve büyük okyanusa açılır...burda yol ikiye ayrılıyor...ya daha fazla cc için bu işe devam eder yada ERKEK lerden intikam almak için daha etkili ama zor olan yöntemi denemeye kalkar.AJANLIK diğer mevzu zaten belli...ajan olma safhasından bahsedeceğim.yeni nick hazır olunca kasıntılı ve bol karın ağrılı günlerimiz başlamıştır artık..kız kasar,erkekler kasar,karşılıklı aşık atmalar falan...salt tantanadan ibaret olan sohbetler yerini entellektüel tartışmalara bile bırakır bazen...DERKENNNNNNNNN oda nevatana millete hayırlı olsun efenim YENİ AJANınızla tanışın...sanki dünyaya çirkinlik ondan yayılmışçasına çirkin,itici olan sırf entel dantel sözler söylemediği için,sürüp giden sohbete AMAÇ UĞRUNA katılmadığı için...fakat bunun yerine msn de ve özelde döktürdüğü için kimse bişey çakmadığından,bu kızımız eşeğini sağlam kazığa bağlamış,kazığıda sert bir zemine çakmıştır bileçok sevdiğim bayanlar var onlar bilir kendini hiç alınmasınlar bana sitemde etmesinler kendini bilen bilir...benim canım sıkıldı artık bunları yazmazsam rahat edemem.beyni rölantide çalışan birinin eksik yorumundan dolayı verdiği yanlış kararların cefasını çekmeye mecburmuyum?merak etmezsiniz bilirim merak etmeyen cinstensiniz sizler...hiç sanal aşk denen şeyden yaşamadım,ne mutlu bana...istisnalar dışında zaten çok güzel olan kızlar resim koymaz...bir resime bakıp bir kurduğu cümlelere bakıyorsanız,ulan kalıbının kızı değil bence diyorsanız içinizden birde..kesinlikle raşaktır o emin olun.arkanıza bakmadan kaçın.en garanti kız tipini söyleyeyim size...500cc verirsen msn de kapı,kavanoz kapağı,cam vs.. açarım diyenlerdir...anı yaşayın..en azından dürüsttürler amaçları bellidir.anlayana...valla ne diyim...hele ajanlar çok dikkat etsin...geçmişte şifresini sabıkalı bir kıza veren ajan örneklerinden gördük ajanlığa devam ettiğini gördük...neler nelersakın ola bu familyadan olan bir kız bana örf adetten ahlaktan görmüşlükten veya terbiyeden bahsetmesin CAPS LOCK bile demesin....raşak ın anlamına gelince....bir aralar 1 numaralı şişe vardı...herkesin en önemli şişesi kendin yüklersin anlamını öyle bir şişe yoktu yani..raşak diye bir şeyde yok anlamlandırılabilir sağ çaprazdan okuyun sol çaprazdan okuyun ortadan kesin biçin çıksın bişeyler.hani iyi kötü her türlü yoruma açığım diyorlar yakapalı olsan kaç yazar?ayrıca bunun altında sırf artistlik olsun diye NO COMMENT veya sen kızları yanlış tanıyorsun vs vs vs vs maval okumalar olmasın.iddia ediyorum cc deki gördüklerim tanıklık ettiklerim bana yeterde artar...uzun lafın kısası raşaklar ve Peeg yazamaz buraya!!!!Hoş yorumlar

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 01:08:42sohbet oyun linki
 evet onurcum sana aynen katılıorum.MAFİA isimli erkek nickimlede kendılerıne sahit olmuş bulunmakktayım.artık ciddi anlamda sadece guluorum raşaklara..harıkasın onur aynen arkandayım...
 eve

IIIIMATCHLESSIIII

IIIIMATCHLESSIIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 01:12:46sohbet oyun linki
ahh ahhh sadece bu cc avını kızlar yapsa iyi erkeklerımızde kız kılıgında cc toplar olmuş 1.ajan olabılmek ıcın yalamalık yapmak 2.ajanoldukdansonra ajan gıbı dawranmamak bunlar sankı kural olmuş zaman gecdıkce cc deki kalite düşüyor bilmem farkındamısınız ama inann cc içerisinde dönen çok olay vardır.bu olayların içeriğini  çoğu insan bilemez cogu ajan da bilmez.inanılması güçtürki haklı yolda ajan seçimi çok zor yapılmaktadır.zamanında cc sabıkalı lısdelerınde bırıncılıkden ınmeyen userlerımız bıle ajan olmuşlar bu işler bıraz menfaat olayınada dönmüşdür zaman zaman bıldıgımız bır çok şey var ama keçmışde kapandıgından açmaya gerek duymuyorm
__romanticboysevimli08

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 01:16:37sohbet oyun linki
selam herkese onur tebrike derim güzel bir konuya deginmişsin ama bak ne diyicem aga bana gelen kızlar 500 cc istemiyor yaa 250 kontor yolla cam açım sana diyorlar  eheueeheeuehu cc de benim anlamadıgım neden kışın userler nick değiştirirler bunu bir türlü anlamıyorum nicki değiştirirsan aam karakerini asla değiştiremezsin  birde flamenin yazısına değinicem ya FLAME aşk olsun sana MAFIAA nickin şifresini verdin ama o nickin msn adresinin şifresini vermedin kız  senin sayendede bazılarını tanımış olduk:=)) onurcum haklısın kardeşim bazı bayan arkadaşlarımız varki onlar kendilernini bilirler kimseye onları anlatmaya gerek bile görmüyorum dünya güzelleri pırlantalkarımız onlar zaten sayılarıda çok az ama biz şanslıyız onları tanıyoruz ve onları seviyoruz

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 01:37:32sohbet oyun linki

Değerli kardeşim onur;

Öncelikle sözlerime haklılığını dile getirerek başlamak istiyorum,bende eskilerden bir kullanıcı olarak çeşitli aksiliklerin olağan düzeni bozduğu ve bu olağan düzenin bizler tarafından muhafazasına mani olan birçok insanın çeşitli hal,hareket ve muhabbetlerine tanık oluyorum.Hepimiz belirli bir kalite ve düzeyde sohbet,kalıcı arkadaşlıklar,bu kaliteli ve seviyeli sohbet ve arkadaşlıklar uğruna fedakarlıklarda bulunacak ve sorumluluk alabilecek insanlarız.Gönül ister ki hiç tatsız olaylarla karşılaşmadan ve gerçekten zevk alarak zaman ı hiç değilse en iyi şekilde değerlendirelim.Fakat gerek insanların iki yüzlülüğü gerekse çeşitli mekanizmaların yoğunluk ve yanlış izlenimler soucunda aldığı rahatsız edici kararları yüzünden bir çoğumuz rahatsızlık duymaktayız.Senin duygu ve düşüncelerine katılmamak içten değil.Benim senin yazına ek 3 cümlem var,dilerim yerinde ve anlamında algılanır ve yorumlanır.

-Küçük insanların gölgesinin büyüdüğü yerde,güneş batıyor demektir..!

-Birlik ve beraberlik içerisinde nice mutlu huzurlu ve dayanışma içerisinde keyifli sohbetlere...

-Büyük taşları oynatnatacak kararlar almadan önce iki kere düşünmek gerekir,taşı oynattıktan sonra düşünsen ne fayda...

Tüm arkadaşlara saygılar...

Roen®

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 01:55:19sohbet oyun linki

Herkes tarafından afedersin ama nereye çeksen oraya gider tarzı bi yazı yazmışsın. Yanı kım okusa başka taraftan algılayıp baska bırsey cıkaracaktır. Bu bahsettıklerının dogrulugu yada yanlışlıgıda bı o kadar göreceli. Bu mesajı okuduktan sonra soyleyecek birseyım olmasaydı emın ol gene yazardım NO COMMENT dıye. Ama soyleyeceklerım varsa o ibreyi kullanmıyorum.

Sımdı asıl mevzuu bencede haklı olman. Yanı sonucta bu bahsettıgın olaylara hepımız bı sekılde sahit olmuşuzdur. Bunlara çözüm aramak akıntıya karşı kürek çekmekten farksız bence. Ama kayıtsız kalmakta bı o kadar yanlış. Herkes kimin ne oldugunu bılseydı eger emin ol yaptıgın hiçbirseyın zevkı kalmazdı. O yuzden şu lafımı tekrarlamak ıstıyorum. Kendini bilmeyeni bilen çok olur.

S_E_F

S_E_F resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 03:00:06sohbet oyun linki

Segili onurcum harika bir yazı olmuş sana katılmamak elde değil. :)
ChatCity e uzun zamadan beri takılıyorum bunu az cok herkes bilir.
Seninde ve diğer arkadaşlarımında dediği gibi ChatCity de neler görmedik ki!
İnsanlar sanal ortam ile reel ortam arasında bir kişilik sıkıntısı çekmekteler buna eminim ve bu herkesçe malumdur. :) insanlar neden sanal ortamda kendileri olmazlar?
Ben bunu cok düşündüm şahsen. Kendini saklayanlar (yada saklama ihtiyacı duyanlar. Bazılarına hak veriyorum), karakterinden ve şahsiyetinden taviz verenler, egolarını tatmin edenler vs. vs. bence bunlara gerek yok insanın her ne ortamda olursa olsun kendisi olması gerekmez mi?
Doğrusuda bu değil mi?
ChatCity e bakıyorumda buraya gelen insanların amaçları sadece  iki amaçtan ibaret;

1- kimisi (kaba tabir kullandığım için özür dilerim) karı-kız yada erkek peşinde olanlar

2. gerçekten muhabbet edip güzel arkadaşlıklar kurmaya gelenler.

3. Yanlış bir biçimde de olsa ( küfür edenler ve rahatsızlık verenler için diyorum ) stres atmaya gelenler

Ve onurcum senınde dediğin gibi bir süre sonra yukarıda belirttiğim 1. ve 3. amaca uygun kişiler nedense karşımıza bir süre sonra namus ve terbiye abidesi halinde cıkıp başka amaçlara yöneliyorlar :) ne tuhaf dimi ? Ve zannedersem bunda da başarılı oluyorlar. :)  Bence bu insanları ChatCity yönetiminin bilmesi yada en azından öğrenmesi gerekir yada bunun için çaba harcaması gerekir. Burda kim nedir ne değildir bana göre bellidir ve herkesçe malumdur yani kimin hangi amaça bağlı olarak burda olduğu belli. haksızmıyım? :) köy bellidir ve kılavuza gerek yoktur.

saygılarımla...

CureDone

CureDone resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2006 Cmt 03:46:22sohbet oyun linki

ben de sozlerime tebrik ederek baslamak istiyorum. guzel bir yazi olmus. uslup biraz sert olabilir ama eger yastiginizin duzgun kabarmasini istiyosaniz ona sert davranmaniz gerekir. elbetteki bazi kisiler bu yazidan alinmislardir bazilarida aaa evet var boyle tipler diyerek aynaya bakmayi da unutmuslardir. neyse ki bu tipteki insanlarla cok fazla muhatap olmadim. nedenini ise sorgulamaya hic gerek yok. tip yok vip yok ne isi olsun ki bunlarin benle. ancak bir arkadasimin hediyesi olarak aldigim kisa sureli bir tip deneyimi sirasinda bu arkadaslardan bazilari beni de yoklama listesine almislardi. ama ben tost sevmedigimi ve bu nedenle kendileriyle i$im olmayacagini ima ettigimden yoklama listesinden kisa surede nickimi sildirebildim. yalniz bu kisilere kizmakla beraber, bunlara cc ve kontor gonderen arkadaslarin hic mi sucu yok die kendime sormadan da edemiyorum. arz-talep iliskisi seklinde de aciklanabilir bu. bu tur ekonomik imkanlari gorme ve girisimcilik konusunda ender gorulen bir yetenege sahip Turk milletinin icinden sanal bir ortamda dahi bunu firsata donusturecek girisimcilerin cikmasi cok olagandir. burada magdur olan hangi taraftir aslinda cozmek cok kolay degil. webcam ile gorduklerinin daha fazlasini elde edebilecegini dusunen kisi mi? yoksa uc bes cc icin onurunu webcam lerde heba eden kisimi? yorum sizin. son olarak ra$ak grubunun hedef kitlesi olan arkadaslara sunu soylemek istiyorum. eger ra$ak grubundaki kisileri gonderdigin cc yada kontorlerle elde edebilecegini dusunuyosan:

a) IQ un tek hanelidir (simdi bu konuda ehil olan arkadaslardan bazilari itiraz edecektir iq tek haneli olmaz die bende biliom ama mubalaga sanati yapioz surda iki dakka musade edin),

b) vucudundaki kan icindeki demir oksit iyonlarinin yercekimine karsi koyamamasi nedeniyle vucudun alt bolgelerinde yogunlasarak beyne yeterince gitmiodur ve senin boyle davranmana sebep oluyodur,

c) metabolizman farkli calisiodur ve vucutta bol miktarda bulunan george washington filigranlari bagirsaklarda uretilen seluloz ve murekkeple birleserek banknotlar halinde vucuttan atiliodur,

d) ha ne dedin duymadim, hatunun biri cam aciodu ona bakiodum bi daha sole...

e) siz ne sacmaliosunuz kardesim bu hatun istesin ben canimi veririm canimi.....

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir