ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

9 Mayıs 2024, Perşembe 23:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Sitemize Hangi Ünlünün Üye Olmasını İsterdiiniz..
 <<1234567891011 12131415>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

sirinnkiss

sirinnkiss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Kas.2007 Çar 19:00:21sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
kıvanç tatlıtug   ne güzel olurdu

LaserSail

LaserSail resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Kas.2007 Per 06:18:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben varım yetmiyo mu

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Kas.2007 Per 08:37:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

:))

Hadi ünlü münlüden bahsediyoruzda burası inanın bazılarının kısada olsa uğradığı yer ün yapmış bir yer olarak chatcity.

Başımdan geçen bir anıyı paylaşayım dedim.

2 yıl önce akşam saat 11;30 veya 12 ye doğru muhabbet 2 de dikiliyorum.Özel açıldı bir bayan eski kaldırılan sarı saçlı lacivert tonlu tiplerden, vip de yok.

kulakları çınlasın şimdi onun tatlı şeyin

Benim nickte o zaman xcollboyllx.Nickin anlamını sorarak başladı selam kelam vsvs biraz sohbetten (özelde)çokmu takılırsın buraya real daha aktif değilmi gibi konulardan bahsetti,neyse sohbeti bilinçli,arkasından ne soracağı meçhul ve merak uyandıran, öğüt verici ve realist bir yapısı, itibarıyla hayran oldum açıkçası ona

İlerleyen günlerde gene karşılaştık hemen yazdım selam nerelerdesin yaaaa özlettin kendini diye

Çok nadir takılırım falan filan.neyse çıkma zamanı gelmiş.Sana bişey söyleyeyim  ben ÖY dedi.

ben kahkaha attım hadi yaaaaaaaa şu hani sabahları Tv de seyrettiğimiz öylemi dedim evet dedi.Bende hala gülme krizleri....

Bende sana sır vereyim bende Kadir İnanırım dedim dalga geçerek oda güldü hemde epey, diğer karşılaşmamızda bak hala inanmıyor dedi.

İnandır o zaman sende dedim.Bak senin ciddi beyefendi birisi olduğunu etrafla konuşmalarını izledim bir kaç kez zarar gelmeyeceğine inandığım için sadece sana veriyorum,yaz bak Msn yi dedi aldım neyse camı açtı aman allahım  gerçektende sabahları K.A ile program sunan o cici bayan.Bir zaman az ve kısada olsa bir kaç cümleyi geçmeyen sohbetlerlerimiz oldu..

Sonralarıda hiç rastlamadım msn side hep kapalı:))

Güzel bir diyalogdu yaa Allah işini gücünü rast getirsin onun.Kalbi pırıl pırıl gönlü alçak hanfendi birisi.  okursa burayı biliyorumki gene basacaktır kahkahayı

Neticede burası herkesin ayak bastığı bir sanal şehir

okany1

okany1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Kas.2007 Cmt 20:39:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Harwest :

:))

Hadi ünlü münlüden bahsediyoruzda burası inanın bazılarının kısada olsa uğradığı yer ün yapmış bir yer olarak chatcity.

Başımdan geçen bir anıyı paylaşayım dedim.

2 yıl önce akşam saat 11;30 veya 12 ye doğru muhabbet 2 de dikiliyorum.Özel açıldı bir bayan eski kaldırılan sarı saçlı lacivert tonlu tiplerden, vip de yok.

kulakları çınlasın şimdi onun tatlı şeyin

Benim nickte o zaman xcollboyllx.Nickin anlamını sorarak başladı selam kelam vsvs biraz sohbetten (özelde)çokmu takılırsın buraya real daha aktif değilmi gibi konulardan bahsetti,neyse sohbeti bilinçli,arkasından ne soracağı meçhul ve merak uyandıran, öğüt verici ve realist bir yapısı, itibarıyla hayran oldum açıkçası ona

İlerleyen günlerde gene karşılaştık hemen yazdım selam nerelerdesin yaaaa özlettin kendini diye

Çok nadir takılırım falan filan.neyse çıkma zamanı gelmiş.Sana bişey söyleyeyim  ben ÖY dedi.

ben kahkaha attım hadi yaaaaaaaa şu hani sabahları Tv de seyrettiğimiz öylemi dedim evet dedi.Bende hala gülme krizleri....

Bende sana sır vereyim bende Kadir İnanırım dedim dalga geçerek oda güldü hemde epey, diğer karşılaşmamızda bak hala inanmıyor dedi.

İnandır o zaman sende dedim.Bak senin ciddi beyefendi birisi olduğunu etrafla konuşmalarını izledim bir kaç kez zarar gelmeyeceğine inandığım için sadece sana veriyorum,yaz bak Msn yi dedi aldım neyse camı açtı aman allahım  gerçektende sabahları K.A ile program sunan o cici bayan.Bir zaman az ve kısada olsa bir kaç cümleyi geçmeyen sohbetlerlerimiz oldu..

Sonralarıda hiç rastlamadım msn side hep kapalı:))

Güzel bir diyalogdu yaa Allah işini gücünü rast getirsin onun.Kalbi pırıl pırıl gönlü alçak hanfendi birisi.  okursa burayı biliyorumki gene basacaktır kahkahayı

Neticede burası herkesin ayak bastığı bir sanal şehir

Abim koptum:))) Bende bi keresinde Angeline Jolie ile konuşmuştum:P Ama ingilizce birşeyler söyledi.Sanırım Brad i bırakır sana kacarım filan dedi bende yok yuva yıkan erkek olmak istemem dedim oda sen bilirsin dedi gitti:))

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Kas.2007 Cmt 20:44:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Yooo gerçekten Okanım bilirsin yalan konuşmamİnanması güç ama gerçek

berkinnnn

berkinnnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Kas.2007 Cmt 21:07:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

deniz seki.. ;)

okany1

okany1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Kas.2007 Pzr 02:35:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Harwest :
Yooo gerçekten Okanım bilirsin yalan konuşmamİnanması güç ama gerçek

Biliyorum abim senin ağzından hic yalan söz duymadım...:)

WolfUniique

WolfUniique resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Kas.2007 Pzr 16:11:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ßen Varım ya ünLü Siz Daha Ne İstiyorsunuz

Sevgi Ve Saygılarımla; NaytinG - FaCiiAErKeK86 - Craaz - Zeox

karanlik33

karanlik33 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Kas.2007 Pzr 16:30:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

mütevazi olmayacam tek kelime ben oldum yeterli bence

limon123

limon123 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Kas.2007 Pzr 17:49:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

emre altuğ

mehmet aslan

murat boz

lee ryan

duncan james

seyfi dursunoğlu

ceza ,sagopa,ayben,kolera

CC sohbet icin buraya
 <<1234567891011 12131415>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir