ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

13 Mayıs 2024, Pazartesi 05:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Fıkralar
forum sohbet oyun basliklari
   Clinton Küba da :))
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2007 Pzr 23:28:54      Clinton Küba da :))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Clinton Küba’ya gelecekmiş. Kübalılar toplanmış, bir hoşluk yapacaklar. Ülkenin en iyi ressamına başvurmuşlar: "Bir tablo yap, adı Clinton Küba da olsun" diye. Ressam "Hadi oradan" demiş, "Ben adamı görmedim bile. Adam hayatında Küba’ya gelmedi. Şimdi ben nasıl Clinton Küba da diye atmasyondan resim yaparım?"
Tesadüf bu ya, bizim Temel, puro almaya Havana ya gelmiş o sırada. Sıkıntıyı duymuş:
"Ben size istediğiniz tabloyu yaparım; bana bir sandık puro verirseniz" demiş. Temel in isteğini yerine getirmişler. Temel bir hafta sonra, Kübalıları çağırmış. "İşte tablonuz" demiş. Tuvalin üzerini örten bezi hızla aşağı çekivermiş; Kübalılar da dönüvermişler.
Tabloda, yatakta iki kişi, al takke ver külah.
"Bu ne" diye gürlemiş, turizm bakanı "Bu ne? Bu kadın kim?"
Temel: "Clinton un karısı"
Turizm bakanı: "Peki bu üstündeki adam kim?
Temel: "Clinton un uşağı"
Bakan: "Peki Clinton nerde ulan"
Temel: "Clinton Küba’da..."

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir