ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

3 Haziran 2024, Pazartesi 16:55   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   bir itirazım var !!!! bu habere :)))
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 11:07:15      bir itirazım var !!!! bu habere :)))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Sezer, gazeteci Emin Çölaşan ı neden Çankaya ya bir kahve içmeye davet etmedi de Farabi Sokak ta öyle ayak üstü konuştu..O anda orada bir foto muhabirinin olması tamamen rastlantı mı? Sorular...

Önce Sabah ta bugün yeralan haber:

"Veda ziyaretleri için başkentte dolaşan Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Farabi Sokak ta yürürken gördüğü, Hürriyet teki görevine son verilen yazar Emin Çölaşan için konvoyu durdurdu. Makam aracından inen Sezer, Çölaşan a şunları söyledi: "Olayı duyduktan sonra evinizden aradım ama telesekreter çıkınca konuşmak istemedim. Daha sonra eşiniz Tansel Hanım a ulaştım ve üzüntülerimi ifade ettim. Ben de Semra da çok üzüldük. Böyle olmamalıydı. Bakalım bu işin sonu nereye varacak. Sizi okurdum. İyi gazetecisiniz."

Teşekkür eden Çölaşan, odasını toplamaya gittiğini belirterek "20 yıllık emek bir günde toplanmıyor" dedi. Çölaşan, ne yapacağını soran Sezer e bir karar vermediğini söyledi. Sezer de bunun üzerine, "Dilerim en iyisi olur" diyerek vedalaştı. Daha sonra Sezer le karşılaşmasını anlatan Çölaşan, ilk kez böyle bir olay yaşandığını belirterek, şöyle dedi:

GURURLANDIM

"Konvoy 4 metre geçti ve durdu. Nereye gidiyor bu iş, nasıl oluyor bu işler gibi konuştuk ayak üstü. Şaşırdım tabii, çok güzel bir jest, duygulandım, gurur duydum, güç kazandım. Böyle bir hadise ilk oluyor."

İŞTE SÜRPRİZ BULUŞMADAKİ SORU İŞARETLERİ

haber bu ...itirazım şu:

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 11:14:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

yaklaşık 100 e yakın askermizi şehid oldu, bir taziye mektubu  yazar insan,

bush ,blair merkel bile iftar yemekleri verirken bizim baba bize  bir işaret yaptı hep

hadi olmadı.

bilmem kaç tane kandil gecesi yaşadı bu ulus.bir gün çık deki ey göbeği büyük ensesi kıllı insanlar kandilinizi tebrik ederim.

hadi buda olmadı, bilmem kaç tane  ramazan ayı geldi geçti. bir çık deki :

bayramınızı tebrik ederim.

şimdi sen çık git  halkına hakaret eden adamın ayağına  "çok üzüldüm"demek için  konvoy halinde  git

itirazım var sayın hakime hanımlar!!

not:1

1.ci hakime hanım  meğer çölaşanın hanımıymış

not:2

2.ci hakime hanım meğer baldızıymış

nereye itiraz edecem şaşırdım vallahi.

damarimabasma

damarimabasma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 14:57:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bak sen ne yap biliyomusun? Al Hayrunisa Gül ü de yanına, doğruu AİHM ye dogru yola cık... İtirazını oraya yap..nasılsa sayın H. Gül davasından dolayı !biliyodur oraları! bnden sana tavsiye kaybolmassın da bak:)

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 15:45:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
damarıma basma  tayyibi uslubundan eleştiryoken niye böyle bi msj yazarsın başkasına konuya odaklan

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 15:54:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ne var ki onda Naon abi? Sayın Gül ün eşi devleti şikayet etmedi mi? Ne alakası var "Vatandaşlıktan çık" sözüyle?

Hem üslubunda yanlış olsa bile onun üslubuyla başbakanınkini bir mi tutuyorsun?  Başbakanın üslubu elbette farklı olmalı, söz verdiği gibi tüm Türkiye yi kucaklamalı.

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 16:03:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

aa rest abi bura cc platformu tabe dikkat etmesi gerek onunda  

Türkiye kendini kucaklatmıyorsa napsın

Konuya gelim,  gidip yakın arkadaşı emn çölaşann duygularını paylaşması olabilir yani ben fazla takmadım...

damarimabasma

damarimabasma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2007 Per 16:05:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

nAoNnGaEmLe :
damarıma basma  tayyibi uslubundan eleştiryoken niye böyle bi msj yazarsın başkasına konuya odaklan

Naonn zuhahahahah.... tabi ben de başbakanım değil mi???aynı kefeye koymussun, abi bu kadar mı olur yahu??uslubuma dikkat etmesi gereken ben degilim Tayyiptir:))) hee ikimizi bir görüyosan başka tabe:)) hade saa ii gunler:D:D

konuya odaklanıyorumm ve sadece bir karalama politikası görüyorum:))) odaklanacak bişi olmadıgını sen de farketmişsindir:)))) ayrıca mukemmel abi bu uslubdan cok güzel anlıyo:)))sewer bu uslubları:D

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir