ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 08:25   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   sevgilinize online aşk mektubu yazın:)
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

gunes1985

gunes1985 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ağu.2007 Cmt 18:22:16      sevgilinize online aşk mektubu yazın:)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Sevgilinize online aşk mektubu yazmak istiyosanız işte size fırsat buyrun içinizden geçenleri ona bu mektup sayesınde anlatın..

BURADAN!

bedo2406

bedo2406 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ağu.2007 Cmt 18:37:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
oku bunları başımın belası keçi inatlı kendini beğenmiş sarışın senin bana yaptığını allahta sana yapsın seni tanıdığım güne lanet olsun seni tersinden culluyasın bu kadar beddua yetermi kız neyse mektubuma son verirken seni tekrar allaha havale eder yanaklarından öperim artık ara be ben bu kadar sabredecek adammıydım yaw

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ağu.2007 Cmt 19:09:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Canım Sevgilim abuzittin;
  Bu mektubu sana starbucks dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz boynuz şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
dinliyorum.Mazimiz geliyor aklıma.Çok üzülüyorum sevgilim..Bana verdiğin sözler,ettiğin yeminler,bir türlü
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin balım lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 24 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 36. günü.Sana şerefsiz diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
Bir gün kahvaltı yaparken kafana şeker kasesini fırlatmıştım.Sen de ani bir
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana beceriksiz demiştin.Ama arkasından gelen reçel
kavanozunu hiç hesaba katmamıştın sevgilim.Yüzünden süzülen reçel ile çok tatlıydın.

abuzittin;  Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün hamburger almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 36 gün olmuş ve ben o hamburger i yedim sevgilim.
Gerisi Allah a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için öteki sevgilimi bile feda edeceğimi unutma.
Bu arada sakın mezarıma gelme!!!

Son olarak; hoşçakal abuzittin

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ağu.2007 Cmt 19:20:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Canım Sevgilim Mine;
  Bu mektubu sana kocaeli dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz Telli turnam şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
dinliyorum.Mazimiz geliyor aklıma.Çok üzülüyorum sevgilim..Bana verdiğin sözler,ettiğin yeminler,bir türlü
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin Aşkım lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 29 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 43. günü.Sana yazıklar olsun diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana yuhhhhhhh demiştin.Ama arkasından gelen reçel
kavanozunu hiç hesaba katmamıştın sevgilim.Yüzünden süzülen reçel ile çok tatlıydın.

Mine;  Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün kek almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 43 gün olmuş ve ben o kek i yedim sevgilim.
Gerisi Allah a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için dünyayı bile feda edeceğimi unutma.

Son olarak; Kendine iyi bak Mine

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ağu.2007 Cmt 19:45:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Canım Sevgilim Kamile;
  Bu mektubu sana yatak dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz Mahsun dan Sarı Sarı şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin Nankör lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 78 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 10000. günü.Sana tatlım diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana tüh be demiştin.Ama arkasından gelen reçel

Kamile;  Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün b.k almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 10000 gün olmuş ve ben o b.k i yedim sevgilim.
Gerisi Allah a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için günahımı bile feda edeceğimi unutma.

Son olarak; naber Kamile

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ağu.2007 Cmt 20:20:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Canım Sevgilim Şahabettin;
  Bu mektubu sana çemişkezek dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz düriyemin güyümleri kalaylı şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin allah seni kahretsin lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 45 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 45. günü.Sana anam benim diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana yavrum benim demiştin.Ama arkasından gelen reçel

Şahabettin;  Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün tahinli pekmez almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 45 gün olmuş ve ben o tahinli pekmez i yedim sevgilim.
Gerisi Allah a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için romayı bile feda edeceğimi unutma.

Son olarak; nasıl terkettim ama Şahabettin

Shylie

Shylie resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ağu.2007 Cmt 21:15:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Canım Sevgilim xxx;
  Bu mektubu sana istasyon dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz ben ona resmen aşığım şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin asqum lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 105 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 88. günü.Sana angut diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana haha beceriksiz demiştin.Ama arkasından gelen reçel

xxx;  Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün lahmacun almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 88 gün olmuş ve ben o lahmacun i yedim sevgilim.
Gerisi Allah a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için hiçbişeyi bile feda edeceğimi unutma.

Son olarak; görüşürük xxx

sevvil

sevvil resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ağu.2007 Cmt 21:23:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Canım Sevgilim sadullah;
  Bu mektubu sana okul dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz bu aksam olurum şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin askom lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 19 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 46. günü.Sana kahpe diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana tuturamadı demiştin.Ama arkasından gelen reçel

sadullah;  Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün kofte almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 46 gün olmuş ve ben o kofte i yedim sevgilim.
Gerisi Allah a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için otekı sevgılımı bile feda edeceğimi unutma.

Son olarak; ınsallah karartın kalkar kasaturalara gelırsın haın herıf bakkalın oglu sadullah

tUrUnCuBaSLlkLIkIz

tUrUnCuBaSLlkLIkIz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ağu.2007 Pzr 00:28:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Canım Sevgilim gamzelim;
  Bu mektubu sana park dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz izin wer şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin hayatım lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 24 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 24. günü.Sana yüreksiz diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana ıskaaa demiştin.Ama arkasından gelen reçel

gamzelim;  Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün çekirdek almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 24 gün olmuş ve ben o çekirdek i yedim sevgilim.
Gerisi Allah a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için herşeyi bile feda edeceğimi unutma.

Son olarak; üzgünüm gamzelim

DeLyCHoCuK

DeLyCHoCuK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ağu.2007 Pzr 00:37:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Canım Sevgilim nisa;
  Bu mektubu sana şükrü saraçoglu stadı dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz Fenerbahçe 100.yıl marşı şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin seni seviyoruk güneş bakışlım lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 20 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 37. günü.Sana fırıldak diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana tutturamadı demiştin.Ama arkasından gelen reçel

nisa;  Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün sosis almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 37 gün olmuş ve ben o sosis i yedim sevgilim.
Gerisi Allah a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için öteki sevgilimi bile feda edeceğimi unutma.

Son olarak; meleklerin yer yüzünde yaşayanı seni çok seviyorum nisa
CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir