ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

12 Mayıs 2024, Pazar 01:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   **Okuduğum Kitaplardan En Beğendiğim Bölümler??..**
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Ferah

Ferah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2007 Per 22:12:35      **Okuduğum Kitaplardan En Beğendiğim Bölümler??..**sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bir kitap okudum ve çok beğendim. O kitapdan en beğendiğim yerlerin altını çizdim. Başkalarını bu altını çizdiğim yazılar ile tanıştırmak istiyorum diyorsanuz burası tam sizin için. Türkiyenin en büyük altı "kitapların altı çizilen bölümleri" bankasına oluşturmaya nedersiniz. Kısa bir süre ayırıp bu bankaya katkıda bulunabilirsiniz...

Bu bölüme konu eklerken lütfen şu husulara dikkat ediniz;

1. Kitabın adı ve yazarı, kitapdaki sayfa sayısı mutlaka olmalı,

2. Cümleler aynen kitapdaki ifadesiyle eklenmeli. 3. Kitapdan alıntı yapılaca bölümler kişisel gelişim, eğitim veya insanlara pozitif güç katan yönde olmalıdır.

Örnek Metin;

Bu yazı oldukça güzel. Sizi harekete geçirecek bence;

"Dünyadaki tüm dilekler ve hatta tüm çalışmalar, geçerli ilkelere dayanmıyorlarsa, yaşam kalitesi açısından sonuç vermeyeceklerdir. Düşlemek yeterli değildir. Denemek de yeterli değildir. Hedefler belirleyip basamakları tırmanmak da. Bir şeylere değer vermek de. Çabamızın sonuca varacak pratik gerçekliklere dayanması gerekir. Anacak o zaman düşleyebilir, hedefler belirleyebilir ve onlara erişmek için kendimizden emin bir biçimde çalışabiliriz."

Önemli İşlere Öncelik / Stephen R. Covey / Sayfa 56

vtec4love

vtec4love resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2007 Cmt 15:34:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Anlaşılan kimsenin kitaplara karşı bir ilgi alanı yok burada

şahsen benimde yok okumanın o kadar faydasını bildiğim halde

lütfen kitap okuyalım otobüste dolmuşta vs vs.

evvil

evvil resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2007 Cmt 21:42:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

kalbim öyle bi acıyla doluki göğsüme sığmıyor!!

bu söz bnm çok hoşuma gitti OBLOW_

sineklibakkal

sineklibakkal resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ara.2007 Sal 11:22:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

NEDEN  NEDEN NEDEN  evet bu ses kulaklarımda cınlıyor ve  ses eko yaparak kalbime yol alıyordu duyduklarıma inanmak istemıyordum bunu nasıl sölerdim tutki söledım buyna nasıl dayanır bunu bilermıoyorum  kalbi olan birine bunu nasıl yaparım

BİR BABANIN DRAMI ADLI KITAPTAN  ALINTIDIR EN BEGENDIGIM  YERİ

insan  devamlı sürette  bir ikilem yaşar  bu ademden beri böledir    (batın zahır   ilahi duygu nefsani duygu kadın erkek  iyi kötü  örnekler coktur bize düşen dogruyu bulmak ve dogru zmanda bulmaktır  yanlış zamanlardakı dogruların bıle  kımseye faydası olmaz   ewet  secim yapmak  her insan  bir seçim yapmak zorundadır  sececegımıze dogru ve  cıkarsız kararlar vermektir asıl olan   insanı ınsan yapan  en yüce duygu  temiz ve cıkarsız duygudur bu duygu ilahı duyguyu temsil eder   bu kıtaptakı bu duyguyu arayan ve kitaba yön veren  düşüncenın ana temelini meydana cıkarırkı buda aslında kıtabın tamamıdır   neyse fazla edebiyat yaptım :)    sevgilerle kalın

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ara.2007 Sal 11:45:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Madem varlığım acı vermiyor sana...

Madem ki ancak yokluğumda sevgimi hissedebiliyorsun...

Öyleyse yokluğumla kal sevgili...

Madem ki yokluğumla daha mutlusun...

O halde  YOKLUK benim bu aşk için büründüğüm

son kimlik olsun...

CEZMİ ERSÖZ / ŞİZOFREN AŞKA MEKTUP / 158 SAYFA

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2007 Çar 12:26:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sonsuz acılarım, ıstıraplarım, aslında, benzersiz aşklarımın, sevgilerimin ve mutluluklarımın dalları üzerine konan yırtıcı kuşlardır...Bedenimden, ruhumdan, yüreğimden parçalar koparıp aşkın, mutluluğun yaşattığı doyumlardan beslenen...Vahşi çığlıklar, kanat çırpışlarıyla bir dalımdan diğerine konup gagalarını hayatımı yaşanır kılan her duyguma daldıran , kanayan yaralar açan kuşlar...

Nermin bezmenin Aurora nın İncileri kitabından 95. sayfa ikinci paragrafta bulunan bu bölüm kitabın içine serpiştirilmiş insanın bazen kendini anlatmak isterken bulamadığı cümlelerin sıralandığı bölümlerden biridir...

JELİN

wiyerriy

wiyerriy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Oca.2008 Pzr 23:38:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kitap Okumak Okadaarda Cazip gelmiyor Ama okuduğum En güzel Kitaplardan Birisi

Kitap adı :ADI AYlİN

Yazar : AYŞE KULİN

En Etkileyeci Yeri İse

Aylin Okadar Maceracı Bir Hayat Yaşamışki bir arap prensiyle evlenmiş bi anlık görmeyle sonra ondan kaçmak zorunda kalmış.Doktorluk okuyormuş: sonundada Bir sabah Vakti hizmetçisi geç kalmıştır.acelece eve gelir daha sonra bakarki Aylin hanımın köpeğinin dışarda yanlız başına arabanın yanında durduğunu görür ve arabad ağaca çarpmış tır. Yanına gidip olup bitene baktığında ise arabanın altında aylin hanımın Ölmüş bedenini bulur ve çığlıklar atarak bağırmaya başlamıştır. Bence en etkileyici yeri burasıdır.Aylinin yaşadığı yer de Yüksek mertebede insnalar yaşadığından olay çabucak örtbas edilmiştir ve sır perdesi olark kalmıştır aylinin ölümü

akira1905

akira1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Oca.2008 Pzt 01:40:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

KİTAP:SİGARAYI BIRAKMANIN KOLAY YOLU

YAZAR:ALLEN CARR

OKUMAYA BAŞLARSAM  YAZICAM....

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir